Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için tıklayın.

Türk Telekom Bedava İnternet 2021 Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Teknolojinin sürekli gelişmesi nedeniyle internet kullanımının artması da gerek mobil internete gerekse ev internetine olan ihtiyacının da artmasına neden olmaktadır. Özellikle mobil internetin istenilen yer ve zamanda kullanılıyor olması hızlı bir internet tüketimine neden olurken Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyaları ile abonelerinin internet ihtiyacını gidermeyi hedeflemektedir. Türk Telekom aboneleri için uygun fiyatlı tarifeler sunarken, yine de internete olan ihtiyacının artış göstermesi sebebiyle bedava internet kampanyaları düzenlemeye yeni yılda devam edecektir. Özellikleri ve içerikleri bakımından farklı olan Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyalarına katılım sağlayarak aboneler internet ihtiyacını karşılarken, yüksek faturalar ödemeye de son vermektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom bedava internet, abonelerine özel hazırlanmış kampanyalarla sunulan ücretsiz internet paketleridir. Abonelerini memnun etmek adına gerek uygun tarife fiyatları gerekse kampanyaları ile dikkat çeken Türk Telekom, Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyaları sayesinde abonelerine hediyeler sunmaktadır. Bedava internet paketleri dışında konuşma ve SMS paketleri de sunan Türk Telekom kampanyalarına tüm hızıyla devam edeceğini açıklamıştır. Kampanyalara katılım koşulları ve detayları hakkında bilgi sahibi olmak adına yazımızı okuyabilir, Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyaları sayesinde internet ihtiyacınızı ücretsiz karşılayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Ne İşe Yarar?

Türk Telekom bedava internet paketleri ile birçok ihtiyaç giderilebilmektedir. Sosyal medya platformları olarak bilinen Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube aracılığıyla video izlenebileceği gibi paylaşımlar yapılabilir ya da farklı uygulamalar kullanılarak oyun oynanarak eğlenceli zaman geçirilebilir. Türk Telekom bedava internet kampanyaları kapsamında sunulan internet paketlerinin kullanım koşulları ve süresine yönelik detaylı bilgi verilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

2021 yılında aynı şekilde Türk Telekom bedava internet kampanyaları faturalı ve faturasız hat kullanan aboneler için sunulmakta olup, kampanyalara katılım koşulları farklılık göstermektedir. Bazı kampanyalara katılım için uygulama indirmek gerekirken, bazı kampanyalara SMS gönderilerek katılmak gerekmektedir. Kampanyalara katılım farklılık gösterdiği gibi paketlerin kullanım süreleri de günlük, haftalık ve aylık olarak farklılık göstermektedir. Bunun için kampanya detaylarına dikkat edilmesi ve belirlenen süreler içerisinde Türk Telekom bedava internet paketinin kullanılması gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom bedava internet kampanyalarında kapsamında sunulan ücretsiz paketlerin kullanım süreleri değişkenlik göstermekte olup, kampanyaya göre günlük, haftalık ya da aylık olarak kullanılabilmektedir. Kampanyaların kullanım süreleri olduğu gibi katılım süreleri bulunmaktadır ve katılım süresi dolan kampanyalar abonelerden gelen talebe göre uzatılabilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Türk Telekom abone sayısını sürekli olarak artırmaya devam ederken, Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2021 yılında da devam ederek abonelerinin internet ihtiyacını karşılamaya devam edecektir. Kampanyalar sayesinde kazanılan internet paketleri ihtiyaç anında kullanılabilmektedir. Tarife fiyatları konusunda abonelerinin destekçisi olan Türk Telekom, bedava internet kampanyalarıyla da cömert davranarak 30 GB’a kadar internet hediye etmektedir. Türk Telekom Şanslı Salı Kampanyası 2019 yılından beri devam eden ve aboneler tarafından yoğun ilgi gören Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2021 yılında da devam edecektir. Daha önceden ‘’Avantaj’’ uygulaması olarak isimlendirilen ‘’Bi’ Dünya Fırsat’’ adıyla fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Kampanyaya katılım için öncelikle ‘’Bi’ Dünya Fırsat’’ uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Daha sonra uygulamada bulunan ‘’Şanslı Salı’’ menüsü tıklanmalı ve telefon numarası ile kod girilerek doğrulama yapılması gerekmektedir. Kampanya sadece salı günleri geçerli olmakta olup, Türk Telekom bedava internet paketleri dışında sinema paket üyeliği, Burger King menüleri gibi farklı hediyelerle sürprizler yapılmaktadır. Türk Telekom’dan E-Faturaya Geçen Abonelerine 1 GB Bedava İnternet Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2021 yılı içinde kağıt israfını engellemek için e-fatura sistemini desteklemekte ve e-faturaya geçen faturalı hat kullanıcılarına aylık kullanım için 1 GB bedava internet hediye etmektedir. Kampanyaya katılarak e-faturaya geçmek isteyen aboneler ‘’1GB’’ yazıp boşluk bırakarak e-mail adreslerini yazarak 3008’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Selfy’den Faturasız Hat Kullanıcılarına 1 GB Bedava İnternet Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2021 arasında yer alan kampanya sadece faturasız hat kullanan aboneleri için geçerli olmakla birlikte Selfy Mor Paketleri’nden birini kullanan abonelerine hitap etmektedir. Kampanyaya katılım için önce ‘’MOR HEDIYE’’ yazarak 4545’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Mesaj gönderimi sonrasında en geç 1 ay içerisinde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması sonucunda Türk Telekom bedava internet paket yüklemesi yapılmaktadır. Şayet mesaj gönderiminden önceki 48 saat içinde TL yüklemesi yapıldıysa tekrar TL yüklemesi yapılması gerekmemektedir. Türk Telekom TL Yükle İnternet Kazan Kampanyası Türk Telekom internet sitesi kullanılarak ya da ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden banka kartı ya da kredi kartı ile TL yüklemesi yapan faturasız hat kullanıcılarına Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2021 kapsamında 1 GB internet hediye edilmektedir. 30 TL ve altı TL yüklemelerinde bedava internet paketi kullanım süresi günlük olarak sunulurken, 30 TL üzeri TL yüklemelerde internet paketi kullanım süresi haftalık olarak sunulmaktadır. Ayrıca TL yüklemesi sonrasında ‘’1GB KAZAN’’ yazılarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Müşteri memnuniyeti sağlamak açısından lider olan Türk Telekom’un, daha önceden yaptığı gibi Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2021 yılında da devam ederek abonelerinin internet ihtiyacını karşılayacağı açıklanmıştır. Uygulamalar sayesinde bedava internet paketleri dağıtan Türk Telekom’un kampanyalarına yönelik detaylar arasında farklı sürprizlere de yer verdiği görülmektedir. Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2021 arasında yer alan ‘’Online İşlemler’’ sayesinde internet kazanmak için öncelikle en son sürümünün telefonlarda yüklü olması gerekmektedir. Uygulamaya girildikten sonra sağ üst kısımda bulunan hediye paketi tıklandıktan sonra ‘’Bana Özel’’ menüsüne giriş yapılarak ‘’Sil Süpür’’ oyununun oynanması gerekmektedir. Türk Telekom bedava internet paketleri ve hediyeler haftalık olarak yenilenmekte olup, hediyelerin kullanım süreleri değişkenlik göstermektedir. ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynanarak bedava internet paketleri dışında farklı hediyelerde kazanılabilmektedir. • Günlük 100 -250-500 MB • Günlük 1-2-5 GB • Haftalık 2-5-10-30 GB bedava internet • Haftalık 250 – 500 MB bedava internet • Haftalık 250 dakika konuşma • Günlük sınırsız Türk Telekom aboneleri ile konuşma • Aylık Muud Premium Üyeliği • Aylık ArayanıBil Servisi • İndirim çekleri Online İşlem’den 4 GB Bedava İnternet Kampanyası Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2021 yılında daha önceden ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını kullanmamış aboneleri unutmayarak, faturasız hat kullanıcıları için kampanya düzenlemektedir. Kampanya kapsamında ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını ilk kez kullanan abonenin, uygulama üzerinden banka ya da kredi kartı ile TL yüklemesi yapması gerekmektedir. 35 TL altındaki TL yüklemelerine aylık 1 GB bedava internet hediye edilirken, 35 TL ve üzeri TL yüklemelerine aylık kullanım için 4 GB Türk Telekom bedava internet paketi yüklenmektedir. Selfy’den 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Türk Telekom’dan 25 yaş altı gençler için hazırlanmış Selfy paketlerine abone olanlar Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2021 sayesinde ücretsiz internet sahibi olmaktadır. Kampanyaya katılım sağlamak adına öncelikle ‘’Tambu’’ uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Daha sonra uygulama içerisinde verilmiş olan kodun ‘’TAMBU’’ yazıldıktan sonra yazılıp 4545’e mesaj olarak gönderilmesi sonucunda aylık kullanım için 1 GB bedava internet hediye edilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2021

Türk Telekom bedava internet hilesi 2021 yılı içinde değişkenlik göstermemekte olup, uygulama indirerek ya da SMS göndererek bedava internet sahibi olunmaktadır. Onun dışında internette internet hilesi olarak sunulmuş olan programlara güvenmemek gerekmektedir. Kullanıcı bilgileri ele geçirilerek dolandırıcılık söz konusu olabilmektedir. Türk Telekom bedava internet hilesi 2021 için telefonda bulunan ‘’Ayarlar’’ menüsünden ‘’Mobil Ağlar’’ dan ‘’Erişim Noktası Adları’’ üzerinden ‘’Yeni APN’’ oluştur tıklanarak aşağıda belirtilmiş olan bilgilerin girilmesi gerekmektedir. • İsim: Herhangi bir kelime yazılabilir • Mms Proxy / Proxy : 213.161.151.201 • Kullanıcı adı: mms • Şifre: mms • Kimlik doğrulama türü: PAP • Mmsc :http://mms.avea.com.tr/servlets/mms • Bağlantı noktası (Port) / Mms Port : 8080 • Mnc :03 • Mcc :286 • Apn türü : default,mms,supl Bilgiler eksiksiz girildikten sonra kaydedilmesi gerekmektedir. Daha sonra mobil veri aktif hale getirilerek bedava internete bağlanılabilmektedir.

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 5 GB bedava internet kampanyası her ay güncellenerek aboneleri için sunulan bir kampanyadır. Kampanyaya katılmak için ‘’HEDIYE INTERNET’’ yazılarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Mesaj iletildikten sonra bilgilendirme mesajı gönderilerek, kazanılan internet limiti ve kullanım süresi gibi detaylar hakkında bilgi verilmektedir. Türk Telekom bedava internet paketleri kullanım süreleri genellikle aylık olmakla birlikte kampanyaya aboneler ayda sadece 1 kez katılabilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Hat Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet faturalı hat kampanyaları ile abonelerine internet konusunda destek olurken, internet aşım ücreti sorunun önüne geçilmesi engellenmektedir. Bu sayede abonelerini memnun eden Türk Telekom, 2021 yılında da kampanyalarına devam edecektir. Otomatik Fatura Ödeme Talimatı İle Bedava İnternet Kampanyası Türk Telekom bedava internet faturalı hat kampanyaları içerisinde yer alan ve adından anlaşılacağı gibi faturalı hat kullanıcılarını ilgilendiren kampanyaya katılım için otomatik ödeme talimatı vermek gerekmektedir. Otomatik ödeme talimatı ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden verilebileceği gibi banka üzerinden de verilebilmektedir. Otomatik talimat verildikten sonra haftalık kullanım için tek seferlik olmak üzere 2 GB bedava internet paketi otomatik yüklenmektedir. İnternet Özgürlüğü Bedava İnternet Kampanyası Türk Telekom bedava internet faturalı hat kampanyaları arasındaki kampanya sayesinde 4.5G faturalı hat kullanıcılarının 12 ay boyunca aynı pakette kalma sözü vermeleri durumunda internet paketleri 15 GB’a tamamlanmaktadır. Katılım için ‘’TAMAMLA 15GB’’ yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız Hat Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet faturasız hat kampanyaları ile faturasız hat kullanan abonelerini unutmamaktadır. Kampanyaya katılım SMS göndererek gerçekleşmektedir ve Türk Telekom abone sayısını bu kampanya sayesinde daha da artırmayı hedeflemektedir. Gel Dene Kampanyası Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin öncelikle geçerli tarifelerden birine numara taşıma ya da yeni hat alma yoluyla geçmesi gerekmektedir. Böylelikle 3 ay boyunca Türk Telekom alt yapısını denerken 10 GB Türk Telekom bedava internet paketi de yüklenmektedir. Üstelik deneme süresi sonunda herhangi bir cayma bedeli de alınmamaktadır. Hat aktifleştirildikten sonra 30 gün içerisinde Türk Telekom bedava internet faturasız hat kampanyaları katılımı için ‘’GEL DENE’’ yazılarak 5555'e kısa mesaj gönderilmesi ya da ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yapılarak başvuru yapılması gerekmektedir.

Türk Telekom Bereketli 15 GB Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bereketli 15 GB Kampanyası Nisan ayı itibarıyla kullanıma kapatılmış olup, yerine ‘’Selfy Fırsat 15 GB Paketi’’ konulmuştur. Paketten faydalanmak için öncelikle Selfy’li olmak gerekmektedir. Daha sonra SMS gönderilerek ya da Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aracılığıyla başvuru gerçekleştirilmektedir. SMS ile kampanyaya katılım için ‘’FIRSAT 15’’ yazıldıktan sonra 4545’e kısa mesaj gönderilmesi yeterli olmaktadır. Selfy üyesi olmayan aboneler ise, ‘’FIRSAT 15’’ yazdıktan sonra TC Kimlik Numarasını yazarak 4545’e kısa mesaj göndererek Türk Telekom bedava internet kampanyasına dahil olabilmektedir.

Türk Telekom Faturalı 15 GB Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Faturalı 15 GB tarifesi için faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının 12 ay boyunca faturalı tarifede kalmak için taahhüt vermesi gerekmektedir. SMS göndererek ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla taahhüt başvurusu yapılabilmektedir. SMS göndererek taahhütte bulunmak için ‘’SOZ’’ yazarak 5555'e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Efsane 20 GB Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Efsane 20 GB tarifesinden faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle Türk Telekom Prime’lı olması ve 24 ay boyunca tarifede kalacağına dair taahhütte bulunması gerekmektedir. Bunun için ‘’PRIME AYRICALIK’’ yazılarak 5555'e kısa mesaj gönderilebileceği gibi müşteri hizmetleri aranılarak da tarife değişikliği yapılabilmektedir. Türk Telekom bedava internet paketi dışında 24 ay boyunca WiFi 10GB/20GB paketleri ve Muud Premium Üyelik de hediye edilmektedir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Selfy’li olan genç abonelerine yönelik kampanyalarına yeni yılda da devam derken, Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları farklı paketlerle sunulmakta ve her bütçeye hitap etmektedir. Selfy’nin Mobilist 7 GB Paketi Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Selfy’nin Mobilist 7 GB Paketi’’ni seçen Selfy abonelerine Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında 7 GB internet paketine ilave olarak 250 dakika konuşma ve 250 SMS paketi 39 TL’dir. Selfy’nin Mobilist 12 GB Paketi Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Selfy’nin Mobilist 7 GB Paketi’’ni seçen Selfy abonelerine Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında 12 GB internet paketine ilave olarak 250 dakika konuşma ve 250 SMS paketi 49 TL’dir. Selfy’nin Mobilist 17 GB Paketi Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Selfy’nin Mobilist 7 GB Paketi’’ni seçen Selfy abonelerine Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında 17 GB internet paketine ilave olarak 250 dakika konuşma ve 250 SMS paketi 59 TL’dir. Selfy Dijital Small Paketi Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Selfy Dijital Small Paketi’’ni seçen Selfy abonelerine Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında 5 GB internet paketi 33 TL’dir. Selfy Dijital Medium Paketi Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Selfy Dijital Medium Paketi’’ni seçen Selfy abonelerine Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında 10 GB internet paketi 45 TL’dir. Selfy Dijital Large Paketi Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Selfy Dijital Large Paketi’’ni seçen Selfy abonelerine Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında 15 GB internet paketi 55 TL’dir. Selfy Sosyal Small Paketi Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Selfy Sosyal Small Paketi’’ni seçen Selfy abonelerine Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında 2 GB internet paketine ilave olarak 1 GB Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter’da kullanmak için internet paketi ile 750 dakika konuşma ve 750 SMS paketi hediye edilmektedir. Selfy Sosyal Medium Paketi ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Selfy Sosyal MediumPaketi’’ni seçen Selfy abonelerine Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında 3 GB internet paketine ilave olarak 1 GB Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter’da kullanmak için internet paketi ile 750 dakika konuşma ve 750 SMS paketi hediye edilmektedir. Selfy Sosyal Large Paketi Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Selfy Sosyal Large Paketi’’ni seçen Selfy abonelerine Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında 5 GB internet paketine ilave olarak 2 GB Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter’da kullanmak için internet paketi ile 750 dakika konuşma ve 5.000 SMS paketi hediye edilmektedir. Selfy Sosyal X Large Paketi Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Selfy Sosyal X Large Paketi’’ni seçen Selfy abonelerine Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında 10 GB internet paketine ilave olarak 5 GB Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter’da kullanmak için internet paketi ile 750 dakika konuşma ve 5.000 SMS paketi hediye edilmektedir. Selfy Turuncu Small Paketi Türk Telekom uygulamaları arasındaki ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Selfy Turuncu Small Paketi’’ni seçen Selfy abonelerine Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında 3 GB internet paketine 750 dakika konuşma ve 5.000 SMS paketi hediye edilmektedir. Selfy Turuncu Large Paketi Türk Telekom tarafından sunulan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Selfy Turuncu Large Paketi’’ni seçen Selfy abonelerine Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında 8 GB internet paketine 750 dakika konuşma ve 5.000 SMS paketi hediye edilmektedir.

Türk Telekom Yükle Kazan 2021

Türk Telekom faturasız hat kullanan abonelerine TL yüklemelerine karşın bedava internet hediye ederken, Türk Telekom Yükle Kazan 2021 kapsamında yüklemelerin Türk Telekom internet sitesinden ya da ‘’Online İşlemler’’ uygulamasından yapılması gerekmektedir. 30 TL altı TL yüklemesini banka ya da kredi kartı ile belirtilen kanallar aracılığıyla yapan abonelere günlük kullanım için 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi hediye edilmektedir. Aynı şekilde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan abonelere ise, haftalık kullanım için 1 GB bedava internet paketi yüklenmektedir. TL yüklemeleri sonucunda ‘’1GB KAZAN’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderen abonelere bedava internet yüklemeleri otomatik yapılmaktadır.

Türk Telekom Prime Ek 30 GB

Türk Telekom Prime Ek 30 GB kampanyasından ‘’Prime Efsane 20 Tarifesi’’ geçiş yapmış olan ve 4.5G aboneleri faydalanmaktadır. Tarifeye geçen aboneler 90 gün içinde ‘’PRIME EK 30GB’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndererek kampanyaya katılım sağlayabilmektedir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefonu

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ne ulaşarak konuşma, SMS ya da internet paketi almak dahil tüm talep ve sorunlara çözüm üretebilmek iin bireysel müşterilerin Türk Telekom Müşteri Hizmetleri telefonu 500’ü ya da 444 1 444’ü araması gerekirken; kurumsal müşterilerin 444 5 444’ü aramaları gerekmektedir.

Türk Telekom Hediye İnternet 2021

Türk Telekom hediye internet 2021 kampanyası kapsamında sevdklerine 1 GB ya da 4 GB internet hediye eden faturalı ve faturasız hat kullanıcıları 1 GB bedava internet kazanmaktadır. 1 GB hediye internet gönderen aboneler haftalık kullanmak üzere 1 GB bedava internet paketi kazanırken, 4 GB hediye internet gönderen aboneler aylık kullanım için 1 GB bedava internet paketi kazanmaktadır. 1 ay boyunca hediye internet almak ve göndermek için maksimum limit 8 GB olmakla birlikte hediye olarak gönderilen internet paketlerinin kullanım süresi aylıktır. Türk Telekom hediye internet 2021 kampanyasına göre hediye internet göndermek isteyen abonenin ‘’HEDIYE’’ yazdıktan sonra göndereceği kişinin telefon numarasını ve göndermek istediği internet paketi limitini yazarak 9433’e SMS olarak göndermesi gerekmektedir. HEDIYE 5XXXXXXXXX 1GB Türk Telekom hediye internet 2021 kampanyası sayesinde internetsiz kalan aboneler sevdiklerinden internet talep edebilmektedir. Bunun için hediye internet talep eden abonenin ‘’ISTE’’ yazdıktan sonra göndereceği kişinin telefon numarasını ve göndermek istediği internet paketi limitini yazarak 9433’e SMS olarak göndermesi gerekmektedir. ISTE 5XXXXXXXXX 1GB

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom EBA bedava internet kampanyasına faturalı ve faturasız tüm aboneler katılabilmekte olup, 8 GB bedava internet paketi otomatik olarak yüklenmektedir. Yüklenen fayda sadece EBA mobil uygulaması ile internet sitesinde geçerli olup, aylık olarak düzenli yüklenmektedir. Türk Telekom EBA bedava internet kampanyasından kalan kullanımları öğrenmek için faturalı aboneler ‘’KALAN’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderirken; faturasız abonelerin ‘’KALAN EBA’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Ayrıca Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ üzerinden de kalan kullanımlar sorgulanabilmektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika Paketleri 2021

Türk Telekom internet kullanmayı seven aboneleri dışında konuşmayı seven abonelerini de unutmayarak, Türk Telekom bedava dakika paketleri 2021 yılında da bol bol dakika konuşmayı sağlayacaktır. Hoş Geldin Hediyesi Yeni hat alan Türk Telekom’lu olan abonelerine hediyeler sunan Türk Telekom ilk ay için abonelerine 750 dakika her yöne konuşma paketi ile 750 SMS ve 25 GB bedava internet paketi de hediye etmektedir. Kampanyaya katılmak isteyen aboneler ‘’BOLBOL’’ yazıp 5555’e kısa mesaj gönderirken; ‘’Ovit’’ izni bulunmayan abonelerin ‘’BOLBOL ONAY’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılımın onaylanmaması durumunda aboneye bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Aylık 100 Dakika Türk Telekom bedava dakika paketleri 2021 olarak sunulan ‘’Aylık 100 Dakika’’ paketini satın almak için ‘’AYLIK 100DK’’ yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Aylık 250 Dakika Türk Telekom bedava dakika paketleri 2021 içerisinde olan ‘’Aylık 250 Dakika’’ paketini satın almak için ‘’AYLIK 250DK’’ yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Aylık 500 Dakika Türk Telekom bedava dakika paketleri 2021 kampanyasında yer alan ‘’Aylık 500 Dakika’’ paketini satın almak için ‘’AYLIK 500DK’’ yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Haftalık 250 Dakika Türk Telekom bedava dakika paketleri 2021 arasında olan ‘’Haftalık 250 Dakika’’ paketini satın almak için ‘’MUHABBET 500’’ yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Haftalık 1000 Dakika Türk Telekom bedava dakika paketleri 2021 olarak sunulan ‘’Haftalık 1000 Dakika’’ paketini satın almak için ‘’MUHABBET 1000’’ yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Hediye İnternet Sorgulama

Türk Telekom hediye internet sorgulama işleminden önce kullanılan hattın hediye internet servisine açık olup, olmadığı kontrol edilmelidir. Hediye internet servisini kapatmak için ‘’KAPALI’’ yazılarak 9433’e kısa mesaj gönderilmesi gerekirken; açmak için ‘’ACIK’’ yzaılarak 9433’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Daha sonra Türk Telekom hediye internet sorgulama için ‘’Online İşlemler’’ uygulaması kullanılabileceği gibi, Türk Telekom hatlarından 500 ya da sabit hatlardan 444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aranılarak sorgulama yapılabilmektedir.

Türk Telekom Kimin?

1995 yılında telekomünikasyon ve posta hizmetleri ayrılarak devlet tarafından Türk Telekom, telekomünikasyon hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Ortaklık yapısı incelendiğinde; • Levent Yapılandırma Yönetimi (LLY) A.Ş'nin %55, • Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın %25, • Borsa İstanbul'da halka açık %15, Türkiye Varlık Fonu %5’lik bir paya sahip olduğu görülmektedir.
Başa dön tuşu