Eşleşen Bir İçerik Bulunamadı!

Öyle görünüyor ki aradığınızı bulamıyoruz. Arama yapmak yardımcı olabilir.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) 2021 Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) 2021

Abonelerine bedava internet ve bedava konuşma paketleri dışında Türk Telekom bedava mesaj (SMS) paketleri sunarak ihtiyaçları karşılamaya çalışan Türk Telekom 2021 yılı içinde kampanyalarına devam edecektir. Türk Telekom GSM operatörü özellikle bedava internet konusunda abonelerine oldukça cömert davranırken, hala yazışmaktan yana olan abonelerini de unutmayarak, memnuniyet sağlamak amacıyla Türk Telekom bedava mesaj (SMS) 2021 kampanyalarına devam edecektir. Kampanyalara katılım sağlayan aboneler ücretsiz olarak yazışırken, ekstra bir ücret ödeme söz konusu olmamaktadır.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Nedir?

Türk Telekom bedava mesaj (SMS), faturalı ve faturasız hat kullanan aboneler için sunulan yazışma paketleri olup, abonelerin tarifelerinde SMS paketi olsa bile öncelikli bedava mesaj paketleri kullanıma sunulmaktadır. Üstelik kalan kullanımlarda ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yapılarak 7/24 kolaylıkla takip edilebilmektedir.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Ne İşe Yarar?

Türk Telekom bedava mesaj (SMS) paketleri abonelerine yazışmaları amacıyla hediye edilirken, faturaya herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır. Genellikle SMS paketleri her yöne kullanım için sunulmakta olup, diğer operatörlerle de yazışmak amacıyla kullanılabilmektedir.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava mesaj (SMS) paketleri ile ücretsiz olarak yazışabilmek için öncelikle düzenlenen kampanyalara katılım sağlamak gerekmektedir. Faturasız hat kullanan abonelerinin TL yüklemelerine SMS paketleri hediye edilirken, ayrıca Türk Telekom tarafından hazırlanmış uygulamaları kullanan abonelerde Türk Telekom bedava mesaj (SMS) paketlerinden kazanabilmektedir.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom bedava mesaj (SMS) kampanyaları ile birlikte bedava konuşma ve bedava internet kampanyaları da düzenlenmekte olup, kampanyalara katılım tarihleri değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda bazı kampanyalar sonucunda kazanılan bedava mesaj paketleri günlük olarak kullanılırken, bazıları haftalık ya da aylık olarak kullanıma sunulmaktadır.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Kampanyaları 2021

Türk Telekom bedava mesaj (SMS) kampanyaları 2021 yılında da devam ederken, kampanya katılım koşulları bireysel ve kurumsal aboneler açısından farklılık göstermektedir. Her Yöne SMS Paketi ‘’Her Yöne SMS Paketi’’ ile bireysel abonelerine 5.000 SMS kullanım hakkı sunan Türk Telekom, SMS paketinin her yöne kullanılmasını sağlamak dışında bu paketi satın alan abonelerine ekstradan 500 MB internet paketi de hediye etmektedir. Türk Telekom bedava mesaj (SMS) kampanyaları 2021 kampanyası kapsamında 5.000 SMS ve 500 MB internet paketinin sahibi olmak için "5000 500" yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilebileceği gibi, ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden de paket 15 TL’ye satın alınabilmektedir. 1.000 + 10.000 SMS Paketi Türk Telekom bedava mesaj (SMS) kampanyaları 2021 arasında olan ve abonelerin yazışma ihtiyacını çok rahat karşılayacak olan ‘’1.000+10.000 SMS Paketi’’ kampanyası ile aboneler ayda sadece 12 TL karşılığında 11.000 SMS sahibi olmaktadır. 1.000 SMS diğer operatörlerle yazışmak için kullanılırken, kalan 10.000 SMS paketi şebeke içi yazışmalarda kullanılabilmektedir. Ayrıca kampanya kapsamında 100 MMS paketi de abonelerine hediye edilmektedir. Kampanyaya katılım için ‘’11000’’ yazılarak 5555’ e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Türk Telekom bedava mesaj (SMS) kampanyaları 2021 kapsamında sunulan ‘’1.000+10.000 SMS Paketi’’nden kalan kullanımları sorgulamak içinde "KALAN 11000" yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilmesi sonucunda kullanım detaylarına yönelik bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Veren Uygulamalar 2021

Gençleri hiçbir zaman unutmayan Türk Telekom, gençlerin kullandığı Selfy sayesinde faturalı ve faturasız hat kullanan abonelerine Türk Telekom bedava mesaj (SMS) veren uygulamalar 2021 kapsamında kazandırmaya devam etmektedir. Anlık mesajlaşma kapsamında aboneler yurt içi ve yurt dışı mesajlaşma hakkı kazanırken, kampanyaya katılım sağlamak isteyen faturasız hat kullanan abonelerin 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapması gerekmektedir. Ayrıca faturalı hat kullanan abonelerinde kazançlı çıktığı Türk Telekom bedava mesaj (SMS) kampanyasına katılım için tüm abonelerin ‘’ANLIK MESAJLASMA’’ yazarak 4545’e kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Hilesi 2021

Türk Telekom bedava mesaj (SMS) hilesi 2021 arayışında olan aboneler sadece zaman kaybı yaşamakta olup, bunun yerine düzenlenen kampanyalara katılarak bedava paketlerden hızlı bir şekilde faydalanmaları mümkün olmaktadır. Her ne kadar internette hile konusunda programlar olduğuna dair bilgilendirme yapılsa da o programların güvenlik konusunda açıklıkları olduğu unutulmamalıdır.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Faturalı Hat Kampanyaları

Türk Telekom bedava mesaj (SMS) faturalı hat kampanyaları ile faturalı hat kullanan abonelerine destek sağlarken, kampanyalara katılım SMS gönderilerek gerçekleşmektedir. Kademeli SMS Paketi Beklenmedik durumlarda SMS paketleri biten abonelere hizmet verebilmek için hazırlanmış olan ‘’Kademeli SMS Paketi’’ ayda sadece 2 TL’ye 10 SMS hakkı tanırken, üstelik paket bittikçe kendini yenilemektedir. 10 SMS paketinin sahibi olmak için ‘’10SMS’’ yazılarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Paket 30 gün sonunda otomatik yenilendiği için iptal ettirmek isteyen abonelerin ‘’IPTAL 10SMS’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Faturasız Hat Kampanyaları

Türk Telekom bedava mesaj (SMS) faturasız hat kampanyaları içerisinde olan ‘’Anlık Mesajlaşma’’ kampanyasına katılım sağlamak için faturasız hat kullanan abonelerin 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapması ilk adımdır. Yükleme sonrasında ‘’ANLIK MESAJLASMA’’ yazarak 4545’e kısa mesaj göndermesi durumunda bedava SMS paketi yüklenmektedir. Türk Telekom bedava mesaj (SMS) faturasız hat kampanyaları olarak sunulan ‘’Selfy’li Geceler Kampanyası’’ ile saat 21.00 ile 09.00 saatleri arasında aboneler sınırsız mesajlaşabilmektedir. Kampanyaya katılım için ‘’GECE’’ yazıldıktan sonra 4545’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmekte olup, mesaj göndermeden önce 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Sorgulama

Türk Telekom bedava mesaj (SMS) sorgulama için ‘’KALAN’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilerek detaylar öğrenilebilmektedir. Ayrıca ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yapılarak kalan SMS paketlerinden kalan internet paketine kadar kalan kullanımlar detaylıca öğrenilebilmektedir. Bunların dışında 9333 aranılarak ya da telefondan *122#’’ tuşlanarak da sorgulama yapılabilmektedir.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Transferi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava mesaj (SMS) transferi ancak TL transferi ile gerçekleşmekte olup, direk mesaj paketi gönderimi gerçekleşmemektedir. Tek sefer için 30 TL göndermek mümkün olup, aylık en fazla 150 TL gönderilebilmektedir.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Gönderme

Türk Telekom bedava mesaj (SMS) gönderme işlemi için TL transferi yapılması gerekmektedir ki yapabilmek için farklı kanallar bulunmaktadır. SMS ile TL istemek için istenilecek olan kişinin numarası yazılıp boşluk bırakıldıktan sonra istenilen TL miktarı yazıldıktan sonra 9233’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. TL istenilen kişiye onay mesajı gönderilmekte olup, kabul etmesi durumunda transfer işlemi gerçekleştirilmektedir. SMS dışında ‘’Online İşlemler’’ uygulamasından hızlı ve ücretsiz olarak transfer işlemi gerçekleştirilmekte olup, *100# tuşlanarak işlemler menüsünden seçim yapılarak Türk Telekom bedava mesaj (SMS) gönderme gerçekleştirilebilmektedir.

Türk Telekom Selfy Bedava Mesaj (SMS)

Selfy tarifeleri Türk Telekom’lu olan 7-25 yaş arasındaki genç aboneler için hazırlanmış olup, gençlere birçok fırsat tanımaktadır. Türk Telekom Selfy bedava mesaj (SMS) paketi sahibi olmak için öncelikle 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması gerekmektedir. Daha sonra ‘’GECE’’ yazılıp 4545’e kısa mesaj gönderilmesi sonucunda saat 21.00 ile 09.00 saatleri arasında aboneler sınırsız mesajlaşabilmektedir.

Türk Telekom Hediye SMS Nasıl Yapılır?

Türk Telekom hediye SMS yapmak için kampanyalara katılmak gerekmektedir. Kampanyalar kapsamında TL yüklemesi ya da SMS gönderimi işlemler istenmekte olup, işlemlerin eksiksiz gerçekleşmesi sonucunda hediye SMS paketleri yüklenmektedir.

Türk Telekom Bedava Mesajlaşma Programı

Türk Telekom tarafından geliştirilen ve abonelerinin kullanımına sunulan ‘’LAFF’’ Türk Telekom bedava mesajlaşma programı sanal marketler aracılığıyla indirilebilmektedir. Program ücretsiz olup abonelerinin bedava mesajlaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca fotoğraf paylaşımına da izin veren ‘’LAFF’’ uygulama içi arama özelliği bulunan bir mesajlaşma programıdır. Kullanımı için programın indirilmiş olması ve internet paketi olması gerekmektedir. Ayrıca Türk Telekom dışındaki diğer operatörlerin kullanımına açık bir programdır.

Türk Telekom Bedava Mesaj (SMS) Hakkı

Türk Telekom bedava mesaj (SMS) hakkı kazanmak için tercih edilen bir yöntemde ‘’Sil Süpür’’dür. ‘’Online İşlemler’’ uygulamasında girilen ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynayan aboneler bedava SMS paketleri haricinde bedava konuşma ve bedava internet paketleri de kazanabilmektedir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aracılığıyla işlemlerini yaptırmak isteyen aboneler telefonlarından 500’ü tuşlayarak müşteri temsilcisine ulaşabileceği gibi, bireysel müşteriler 444 1 444’ü ve kurumsal müşteriler de 444 5 444’ü arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilmektedir.
Başa dön tuşu