Türk Telekom

Türk Telekom Cihaz Puan Sorgulama 2022

Spread the love

Tüm GSM operatörleri hatları üzerine telefon alınabildiği gibi Türk Telekom müşteri olan abonelerde kendi hatları üzerine cihaz satın alabilmektedir. Cihaz alabilmek için öncelikle Türk Telekom cihaz puan sorgulama 2022 yapmaları ve sorgulama sonucunda hangi cihazları alabileceklerini öğrenmeleri gerekmektedir.

İçindekiler

Türk Telekom Cihaz Puanı Nedir?

Türk Telekom cihaz puanı, Türk Telekom’dan cihaz alabilmek için gerekli puan olmakla birlikte ancak puanın kredi puanı ile karıştırılmaması gerekmektedir. Türk Telekom cihaz puanı, faturaların düzenli yatırılması ile oluşan bir puan sistemi olmakla birlikte düzenli Türk Telekom operatörü abonesi olması da gerekmektedir.

Türk Telekom Cihaz Puanı Nasıl Kazanılır?

Fatura üzerinden telefon almak isteyen tüm aboneler için prosedür aynı şekilde işlerken, Türk Telekom abonelerine çok sayıda cihaz seçeneği sunmaktadır. Bunun için Türk Telekom tarafından belirlenmiş olan fatura şartlarını sağlama yeterli olmakla birlikte Türk Telekom bayisine giderek istediğiniz cihazı alabiliyorsunuz. Yalnız Türk Telekom cihaz puanı kazanmak için öncelikle faturaları düzenli yatırmanız gerekmektedir ve kredi notunuzun da iyi olması gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom Cihaz Puan Sorgulama İşlemi 2022

Türk Telekom müşterileri için sürekli olarak kampanyalar düzenlerken, hat üzerinden cihaz alma fırsatı sayesinde 12 ay vade ile istedikleri telefonu kullanma fırsatı da sunmaktadır. Çünkü günümüzde telefon alımı sırasında taksit imkanının kaldırılması sonucu kişiler nakit para ile telefon almakta zorlanmaktadır. Türk Telekom cihaz sorgulama işlemi 2022 yapmadan önce tavsiyemiz, iyi bir araştırma yaparak ekonominize uygun bir telefon tercih etmenizdir.

Turk Telekom’dan cihaz alabilmek adına öncelikle Türk Telekom cihaz puan sorgulama işlemi gerçekleştirilmekte olup, faturalı hattınızın geçmiş ödeme planının düzenli şekilde yatırılıyor olması gerekmektedir. Aynı zamanda Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından yapılacak Risk Sorgulama Raporunuzun olumlu olması da diğer bir şart olarak karşınıza sunulmaktadır.

Türk Telekom Kaç Ayda Cihaz Alabilirim?

Türk Telekom üzerinden cihaz almak için Türk Telekom bayilerine gidilerek taksitle cep telefonu almak istediklerini belirtmeleri gerekmektedir. Daha sonra müşteri temsilcileri tarafından T.C Kimlik numarası üzerinden cihaz puan sorgulama işlemi gerçekleştirildikten sonra kredi notuna da bakılarak risksiz grupta yer alması durumunda sözleşme imzalanarak şartların kabul edilmesi üzerine tarifesine ek olarak cep telefonu satışı gerçekleştirilmektedir. Cihaz alımları sırasında cep telefonu için en fazla 12 ay taksit yapılırken, tabletler için taksit sayısı 6 ay olmakla birlikte diğer cihazlar için 36 ay taksit yapılmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Telefon Fiyatları 2022

Türk Telekom telefon kampanyaları konusunda oldukça fazla çeşit sunmakla birlikte Türk Telekom telefon fiyatları 750 TL’den başlamak üzere 2.000 TL ve üzeri olarak devam etmektedir. İnternet sitesi üzerinde ‘’Mobil Müşteriler’’ başlığı altında telefon markalarını sunduğu gibi, bütçenize uygun arama yapabilmeniz açısından da fiyat barajları belirlenmiş olup, telefonların özelliklerini abonelerine sunmaktadır.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom Telefon Kampanyaları 2022

Türk Telekom telefon kampanyaları 2022 yılı için incelendiğinde ‘’Yeni Yıl Cihaz Kampanyası’’ sayesinde eski telefonunuzu belli bir fiyata aldıktan sonra yeni bir cep telefonu alma fırsatını sizlere sunmaktadır. Çalışır durumda olan cep telefonunuzu getirmeniz durumunda yeni LG K20, Honor 8C, Honor 20 Lite ya da Oppo A5 2022 akıllı telefonlarından birini seçmeniz durumunda 550 TL’ye kadar indirim imkanı sunmaktadır.

Türk Telekom Cihaz Puan Sorgulama SMS

Türk Telekom cihaz puan sorgulama SMS için Türk Telekom bayilerinden yönlendirilebilirsiniz ve yapılan sorgulama soncunda puanınızın yeterli görülmesi durumunda sizin için sunulmuş olan telefonlardan herhangi birini alma hakkına sahip olabilirsiniz. Hatta puanınız çok yüksek çıkarsa da birkaç cihazı rahatlıkla birlikte satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Cihaz Kredi Sorgulama

Türk Telekom cihaz kredi sorgulama için öncelikle Türk Telekom Bayileri’ne giderek ya da Türk Telekom Müşteri Hizmetleri üzerinden gerekli desteği alabilir ve yeterli puana sahip olmanız durumunda istediğiniz model telefonu 12 aya varan taksitlerle satın alabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom’dan KatKat Prime Tarifeleri

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu