Türk Telekom Tarifeleri

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom’un 2017 yılında başlatarak büyük ses getirdiği Dönüşen Tarife kampanyası 2020 senesinde de devam ediyor. Bu kampanya kapsamında SMS haklarınızı GB’a çevirme şansı yakalayabiliyorsunuz. Bu yazımızda tarife hakkında merak ettiğiniz her detaya ulaşabilirsiniz…

Türk Telekom Dönüşen Tarife Nedir?

Türk Telekom Dönüşen Tarife, abonelerin SMS haklarını kullanmamaları halinde GB haline çevirmelerini sağlayan bir kampanyadır.

Türk Telekom Dönüşen Tarife Ne İşe Yarar?

Türk Telekom Dönüşen Tarife’nin bizlere en büyük yararı, birçok ay boşa giden SMS haklarımızı değerlendirme şansı tanıması. Bu hakları internet paketine çevirebilme hakkı tanıyan tarife, büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom Dönüşen Tarife Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Dönüşen Tarife kampanyasından yararlanmak için 5555’e ‘DONUSTUR SMS’ yazıp kısa mesaj yollamanız yeterli olacaktır. Bu sayede her 1000 SMS hakkınız için 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Dönüşen Tarife Ücretli mi?

Türk Telekom Dönüşen Tarife için ek bir ücret ödemeniz gerekmezken, yalnızca dönüşen tarife kapsamındaki paketlerden birisine üye olmanız yeterli olur.

Türk Telekom Dönüşen Tarife Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom Dönüşen Tarife, 2017 yılında başlamasına rağmen, gördüğü yoğun ilgi ve talep nedeniyle 2020 yılında da halen devam etmektedir. Sene sonunda da tekrar bu sürenin uzatılması bekleniyor.

Türk Telekom Dönüşen 2 GB Nedir?

Türk Telekom Dönüşen 2 GB tarifesi kapsamında 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS haklarınıza ek 2 GB internet paketi elde ediyorsunuz.

Türk Telekom Dönüşen 2 GB Tarifesi

Türk Telekom Dönüşen 2 GB tarifesi için hattınızı Türk Telekom’a yeni taşıdıysanız veya yeni hat aldıysanız 30 TL ücret ödemeniz yeterli oluyor. Bu geçişi sağlamak için 5555 servisine ‘DONUSEN 2GB’ yazıp göndermeniz yetiyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Prime Tarifeleri 2020

Türk Telekom Dönüşen 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Dönüşen 2 GB tarifesinde ekstra bedava internet kazanmak isterseniz 1000 SMS hakkınızı 1 GB internete dönüştürerek, toplam internet hakkınızı 3 GB’a kadar çıkarabiliyorsunuz.

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom Dönüşen 6 GB Nedir?

Türk Telekom Dönüşen 6 GB tarifesi ile 1000 dakika konuşma ve 1000 kısa mesaj hakkınıza ek olarak 6 GB internet alıyorsunuz. Bu tarifenin kullanıcısıysanız 1000 SMS hakkınızı 1 GB internete dönüştürme şansı yakalıyorsunuz.

Türk Telekom Dönüşen 6 GB Tarifesi

Türk Telekom Dönüşen 6 GB tarifesi için Türk Telekom’a hattınızı taşımanız ya da yeni bir hat almanız halinde 40 TL ödemeniz yeterli oluyor. Tarifeye geçiş yapmanız için 5555 servisine ‘DONUSEN 6GB’ yazıp yollamanız yeterli oluyor.

Türk Telekom Dönüşen 6 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Dönüşen 6 GB tarifesi kapsamında ek olarak bedava internet kazanmak için 1000 kısa mesaj hakkınızı 1 GB internete çevirebiliyor ve toplam hakkınızı 7 GB’a çıkarabiliyorsunuz.

Türk Telekom Dönüşen 8 GB Nedir?

Türk Telekom Dönüşen 8 GB tarifesi de dönüşen tarifelerden birisidir. Bu tarife içerisinde 1000 dakika her yöne konuşma ve 1000 kısa mesaj hakkınıza ek 8 GB internet hakkınız bulunuyor. Dilerseniz 1000 SMS hakkınızı 1 GB internet hakkına dönüştürebiliyorsunuz.

Türk Telekom Dönüşen 8 GB Tarifesi

Türk Telekom Dönüşen 8 GB tarifesi kullanıcı olmak istiyorsanız, hattınızı Türk Telekom’a taşımanız veya yeni bir hat almanız gerekiyor. Bu işlemlerin yapılmasıyla ödemeniz gereken ücret ise 45 TL’dir. Geçiş işleminizi yapmak için 5555’e ‘DONUSEN 8 GB’ yazıp kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Dönüşen 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Dönüşen 8 GB tarifenizde bedava internet hakkı elde etmek için 1000 SMS hakkınızı 1 GB’a dönüştürebiliyorsunuz. Bu sayede toplam internet hakkınızı 9 GB’a çıkarma şansı yakalıyorsunuz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 30 Ağustos Bedava İnternet 2022

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Dönüşen 10 GB Nedir?

Türk Telekom Dönüşen 10 GB da bir dönüşen tarife olup, abonelerine 1000 dakika her yöne konuşma ve 1000 SMS hakkı ile 10 GB internet sunuyor. SMS haklarını kullanmak istemeyen aboneler, bu haklarını 1 GB internete dönüştürebiliyor.

Türk Telekom Dönüşen 10 GB Tarifesi

Türk Telekom Dönüşen 10 GB tarifesi sahibi olmak için Türk Telekom’dan yeni bir hat almanız ya da hattınızı taşımanız gerekiyor ve buna ek olarak 50 TL ödemeniz isteniyor. Tarifeye katılmak için ‘DONUSEN 10GB’ yazıp 5555 servisine SMS yollamanız yeterli oluyor.

Türk Telekom Dönüşen 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Dönüşen 10 GB tarifesi kullanıcıları bedava internet hakkı elde etmek için 1000 kısa mesaj hakkını internet paketine çevirebiliyor. Bu sayede 1 GB internet kazanan kullanıcıların paketlerindeki internet hakkı 11 GB’a çıkmış oluyor.

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

SMS İnternete Çevirme Türk Telekom

SMS İnternete çevirme Türk Telekom operatörü ile ilk kez karşılaştığımız bir tarifedir ve bizlere SMS haklarımızı internete çevirme şansı tanır. Tarifemizde bulunan 1000 kısa mesaj hakkımızı fatura dönemimiz içerisinde 1 GB internet hakkına dönüştürebiliyoruz. Bu bağlamda ilk 10 kısa mesajı ücretsiz yollayabiliyorken, daha sonraki 100 kısa mesajı 3 TL ücret karşılığında gönderebiliyoruz.

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Portföyü Kayıt Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Portföyü kaydı yapmak için yukarıda belirtmiş olduğumuz dönüşen tarifelerden birisine üye olmanız gerekiyor. Bunun ardından ‘DONUSTUR SMS’ yazıp 5555 servisine kısa mesaj yollayarak kayıt yapabiliyoruz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Dönüşen Tarife İptali

Türk Telekom Dönüşen Tarife kapsamında internet hakkınızın yettiğini ve SMS hakkına ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız, 5555 servisine ‘DONUSEN GB’ yazıp kısa mesaj yollayarak iptal işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Türk Telekom Dönüşen Tarife Faturalı

Türk Telekom Dönüşen Tarife seçenekleri faturasız hatlara özel olarak görülmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Dönüşen Tarife Faturasız

Türk Telekom Dönüşen Tarife seçeneklerinden faturasız hat kullanıcıları faydalanabiliyor.

Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom Dönüşen Tarifeye Nasıl Geçilir?

Türk Telekom Dönüşen Tarife kampanyasına geçiş yapmak için abone değilseniz yeni hat almanız veya hattınızı Türk Telekom’a taşımanız gerekiyor. Bunun ardından istenen seçeneklere bağlı olarak ‘DONUSEN xGB’ yazarak 5555’e kısa mesaj atıp kayıt yapabilirsiniz.

Türk Telekom Dönüşen Tarife Şikayet

Türk Telekom Dönüşen Tarife hakkındaki bazı şikayet içerikli yorumları sizler için derledik:

Türk Telekom müşterisiyim ve Dönüşen tarifelerden birisine geçiş yapmak istedim. Ancak, bana sundukları fiyat, yeni gelenlere sundukları fiyatın çok daha üzerindeydi. Ben gerçekten bu duruma anlam veremedim ve geçiş yapmaktan vazgeçtim.

Fiyatının çok uygun olduğunu düşündüğüm için tarifeye geçiş yapmak istedim. Fakat, başvuru yaptığımda reklamlarda ve internette gördüğüm fiyatlandırmadan daha farklı bir ücret ile karşılaştım. Nedenini defalarca sormama rağmen cevap alamadım ve geçiş işlemimi iptal ettim.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu