Türk Telekom

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası

Spread the love

Yenilik denilince akla ilk gelen GSM operatörü Türk Telekom, diğer GSM operatörlerine bu yönü ile fark atmaktadır. Farklı kampanyaları ile abonelerinin dikkati çekmeyi başaran Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası sayesinde mevcut paketlerinizi dileğiniz gibi internete dönüştürebileceksiniz. Örnek vermek gerekirse, hattınızda 1.000 SMS paketiniz var ve kullanmıyorsunuz hemen onu 1 GB internet paketine dönüştürebileceksiniz.

İlk kez Türk Telekom tarafından uygulamaya konulan Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası sayesinde numarasını Türk Telekom’a taşımış olan aboneler ve Türk Telekom ailesine yeni katılmış aboneler faydalanabilmektedir.

İçindekiler

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Nedir?

Türk Telekom’dan yeni hat alan ya da numarasını Türk Telekom’a taşıyan abonelerin SMS paketlerini internet paketine dönüştürebildiği kampanyaya Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası adı verilmektedir.

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Nasıl Yapılır?

Aboneleri için düzenlenmiş olan ve Türk Telekom kampanyaları arasında olan Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası için katılım da çok kolay olmakla birlikte tarifenizdeki tüm paketlerinizi değerlendirmiş oluyorsunuz. Kullanmadığınız SMS paketlerinizi internete dönüştürebildiğiniz kampanyaya katılım için, ‘’DONUSTUR SMS’’ yazarak 5555’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz SMS sonrasında 1.000 SMS paketiniz silinerek yerine 1 GB internet paketi gelecektir.

  • İnternet paketi için dönüşüm işlemini her ay gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında kazanılan internet paketi sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak adına öncelikle sizinde Türk Telekom Dönüşen Paketler tarifesi abonesi olmanız gerekmektedir.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası Ücretli mi?

Türk Telekom Dönüşüm Festivali için katılım ücretsiz olup, herhangi bir pakete abone olduktan sonra ücretsiz olarak dönüşüm işlemini SMS yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle hangi tarifeye geçmek istediğinizi belirlemeniz yeterli olmaktadır.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kayıt Ol

Türk Telekom Dönüşüm Festivali kayıt olmak için öncelikle hangi tarifeye geçmek istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra SMS aracılığıyla seçtiğiniz pakete abone olmanız söz konusu olacaktır.

Örnekle açıklamak gerekirse;

  • Dönüşen 2GB paketini satın almak için ‘’DONUSEN 2GB’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir.
  • Dönüşen 4GB paketini satın almak için ‘’DONUSEN 4GB’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir.
  • Dönüşen 8GB paketini satın almak için ‘’DONUSEN 8GB’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Dönüşüm Festivali Portföyüne Kayıt Nasıl Yapılır?

Dönüşüm Festivali portföyüne kaydolmak için seçtiğiniz tarifeye göre yukarıda belirttiğimiz gibi 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Kayıt sırasında gönderilen mesajlar ücretsiz olmakla birlikte, mesaj sonra bilgilendirme yapılacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Cihaz Puan Sorgulama 2022

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Paketleri

Türk Telekom Dönüşüm Festivali paketleri konuşma süresi ve internet limitleri açısından farklılık göstermekle birlikte tüm paketlerin içerisinde 1.000 SMS bulunmaktadır. Fiyatları içerik limitlerine göre değişiklik göstermektedir. Burada bizim vereceğimiz fiyatlar taahhütlü fiyatlar olmakla birlikte taahhütsüz fiyatları daha yüksektir.

  • Dönüşen 2 GB her Yöne 1000 DK ve 1000 SMS, e-dergi, 2 GB içermekte olup, kampanyalı tarife içeriğinde 1000 SMS kaldırılarak 3 GB internet verilmekte olup ücreti de 20 TL’dir.
  • Dönüşen 4 GB her Yöne 1000 DK ve 1000 SMS, e-dergi, 4 GB içermekte olup, kampanyalı tarife içeriğinde 1000 SMS kaldırılarak 5 GB internet verilmekte olup ücreti de 25 TL’dir.
  • Dönüşen 6 GB her Yöne 1000 DK ve 1000 SMS, e-dergi, 6 GB içermekte olup, kampanyalı tarife içeriğinde 1000 SMS kaldırılarak 7 GB internet verilmekte olup ücreti de 28,70 TL’dir.
  • Prime’la Tanış 10 GB her Yöne 1000 DK ve 1000 SMS, 10 GB içermekte olup, kampanyalı tarife içeriğinde 1000 SMS kaldırılarak 11 GB internet verilmekte olup ücreti de 39 TL’dir.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom Dönüşüm Festivali kapsamında ilk dönem için iptal işlemi gerçekleştirilmemektedir. Daha sonra kampanyayı iptal ettirmek isteyen aboneler SMS göndererek iptal işlemini gerçekleştirebilir. Bunun için ek 1 GB internet paketini tekrar SMS’e geri döndürmek için “DONUSTUR GB” yazılarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom Dönüşüm Festivali ilk kez 2017 yılında düzenlenmiş bir kampanya olmakla birlikte 2020 yılı itibarıyla da devam eden kampanyalar arasında yer almaktadır.

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası 2020

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Kampanyası 2020 yılında da abonelerinden gelen yoğun talep nedeniyle hala devam etmektedir. Kampanya kapsamında, SMS faydasını dataya dönüştürerek kullanan aboneler Fatura dönemi içerisinde ilk 10 SMS için mevcut tarife üzerinden kullanım yapabilirken, 11. SMS sonrası her 100 SMS için 3 TL ücret ödemektedir.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu