Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom EBA Bedava İnternet

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom EBA Bedava İnternet

Türk Telekom pandemi sürecinde yaşanılan aksaklıklar dolayısıyla öğrencilerin ve öğretmenlerin kullanımı için Eğitim Bilişim Ağı (EBA)’da kullanılmak üzere bedava internet veriyor. Gelin bu kampanyanın detaylarını hep birlikte yazımızda inceleyim…

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom EBA bedava internet, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan Eğitim Bilişim Ağı’nda kullanılabilecek 8 GB hediyenin öğrencilere ve öğretmenlere verildiği kampanyadır.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Ne İşe Yarar?

Türk Telekom EBA bedava internet kampanyasından alınan 8 GB internet hediyesi sayesinde, EBA sistemine giriş yaparken fatura derdi düşünmeniz gerekmiyor. Yaşadığımız pandemi döneminde eğitimin online olarak devam etmesine karar verilmesinin ardından, öğrencilerin ve öğretmenlerin mağduriyet yaşamaması adına desteklerini gösteren Türk Telekom EBA bedava internet kampanyasını çıkarmıştır.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom EBA bedava internet, sistem tarafından otomatik olarak hattımıza tanımlanmış olup, herhangi bir işlem yapmamıza gerek yoktur. EBA sistemine yapacağımız girişlerde kullanılmak üzere 8 GB hediye internet hattımıza tanımlanmış halde bulunur.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Ücretli mi?

Türk Telekom EBA bedava internet kampanyası, Türk Telekom tarafından ücretsiz olarak hattımıza tanımlanır. EBA sistemi içerisinde kullanabileceğimiz 8 GB internet, hediye olarak tarafımıza verilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom EBA İnternet Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom EBA internet kampanyasını iptal etmek istemeniz halinde 5555’e ‘IPTAL EBA’ yazıp kısa mesaj yollamanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom EBA bedava internet kampanyasının geçerliliği halen sürüyor. Pandemi sürecinden dolayı, eğitimde yaşanılacak gelişmelere göre kampanyanın geçerlilik süresi hakkında bir açıklama yapılacaktır.

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet

Türk Telekom EBA 3 GB bedava internet, bakanlık tarafından sağlanan 3 GB’lık kısımdır. Türk Telekom almış olduğu karar doğrultusunda bu kotayı 5 GB daha yükselterek toplamda 8 GB EBA bedava internet hakkını sağlamıştır.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet, Türk Telekom tarafından öğretmen ve öğrencilerin EBA sisteminde kullanılması için verilmiş bir hediyedir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın 3 GB’lık hediyesini 8 GB’a çıkararak sunan Türk Telekom, bu zorlu süreç içerisinde öğrencilere ve öğretmenlere desteğini göstermiştir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Nerelerde Kullanılır?

Türk Telekom EBA bedava internet, EBA mobil uygulamasının yanı sıra eba.gov.tr adresinde kullanılabilir. Zoom, Teams veya Youtube gibi canlı yayın yapılarak eğitim verilen programlarda geçerli değildir. Buralarda kullanacağınız veriler, mevcut tarifeniz üzerinden düşülür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

EBA İnternet Alma Türk Telekom

Türk Telekom EBA internet alma için 5555’e ‘EBA’ yazarak kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ancak, Türk Telekom hattınıza otomatik olarak bu kampanyayı tanımlamış olabilir. SMS göndermeden önce Online İşlemler uygulamasından kontrol etmenizi öneriyoruz.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet

Türk Telekom Eylül Ayında İnternet Hızını 2 Katına Çıkarıyor

Türk Telekom, yaptığı açıklama ile Eylül ayı içerisinde fiber ve VDSL kullanıcılarının veri yükleme hızında iki katlık bir artışa gidileceğini açıkladı. Geçirilen salgın dönemi boyunca birçok insanın evden çalışmak zorunda kalmasının yanı sıra eğitimin de evden devam edecek olması, bu kararın alınmasında önemli rol oynadı.

Türk Telekom’un CEO’su olan Ümit Önal, online derslerin rahatlıkla takip edilebilmesi ve bütün abonelerin daha iyi bir internete sahip olmalarını istediklerini açıkladı.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Türk Telekom EBA İptal Etme

Türk Telekom EBA iptal etme için 5555’e ‘IPTAL EBA’ yazıp SMS yollamanız yeterli olur.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Normal Kullanılır mı?

Türk Telekom EBA bedava internet, yalnızca EBA mobil uygulaması ve https://eba.gov.tr adresinde geçerlidir. Bunun dışındaki kullanımlarınızda, mevcut tarifeniz üzerinden değerlendirme yapılır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu