Türk Telekom Tarifeleri

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatı 2021

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatı 2021 yılı için güncellendi. Bu içeriğimizde yeni fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Spread the love

Türk Telekom Türkiye’de en çok tercih edilen operatörlerin başında gelmektedir. Hem faturalı hem de faturasız olup, Türk Telekom yeni hat fiyatı birçok kişi tarafında merak edilmektedir. Bunun yanı sıra farklı bir operatörde bulunuyorsanız, geçiş yapmanız da mümkündür.

Türk Telekom Faturasız Hat Nasıl Çıkartılır?

Türk Telekom günümüzde birçok müşteri tarafında kullanılmaktadır. Sahip olduğu avantajlı paketleri ile öne çıkmaktadır. Bu nedenle yeni hattını Türk Telekom’dan çıkartmak isteyenler, Türk Telekom faturasız paketler 2022 sorusunun yanı sıra nasıl çıkarılacağını da düşünmektedir.

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

 

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatı 2021
Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatı 2021

Bunun için sadece herhangi bir Türk Telekom şubesine gitmeniz gerekir. Eğer görevliye yeni hat almak istediğinizi söylerseniz, tüm işlemler başlatılacaktır. Gerekli evrakları tamamladıktan, ödemesini yaptıktan sonra hemen kullanmanız mümkündür.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Türk Telekom Faturasız Hat Çıkartırken İstenen Evraklar

Türk Telekom’dan hat çıkarmak için sahip olmanız gereken bazı evraklar vardır. Eğer bunlar bulunmuyorsa gerekli işlemler başlatılmayabilir. Bunlarda biri yaş sınırıdır. Henüz 18 yaşında değilseniz, yanınızda veliniz olmadan kendi hattınızı tek başınıza açtırmanız mümkün değildir

Bunun için anne veya babanızla birlikte, size en yakın Türk Telekom şubesine gitmeniz gerekir. Bu durumda 16 yaşında hat alınır mı sorusuna evet yanıtı verilebilir. Ancak tek başınıza 18 yaşından küçükseniz alınamaz.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Eğer yaş sorununuz bulunmuyorsa, sadece kimlik belgenizi götürmeniz gerekir. Ancak kurumsal bir hat açmak istiyorsanız, farklı evraklar da istenir. Bunlar,

  1. Yeni hat abonelik sözleşmesi,
  2. Şirket imza sirküleri,
  3. Vergi levhası kopyası,
  4. Son üç aydan bir tanesine ait olan Ticaret Sicili Faaliyet belgesi ya da son iki aydan bir tanesi ait olan KDV tahakkuk fişi,
  5. Şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi,
  6. Başvuru formu,

Şeklindedir. Tamamladıktan sonra herhangi bir şubesinden açılabilir.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatı 2021
Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatı 2021

Türk Telekom Yeni Faturasız Hat Fiyatı

Faturasız hat kullanmak istiyorsanız, bunların da alınması esnasında ödenmesi gereken bir fiyatı vardır. Her Türk Telekom bayisi bu konuda farklı rakamlar sunabilir. Dolayısıyla bu operatörü tercih edecekseniz, farklı yerleri dolaşmak daha uygun bir fiyat bulmanıza yardımcı olabilir. Bunun haricinde Türk Telekom yeni hat fiyatı 105 ile 200 Türk Lirası arasında değişmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom Yeni Faturasız Hat Ne Zaman Açılır?

Yeni bir hat almak isteyenler Türk Telekom yeni hat fiyatı konusuna ek olarak hattın ne zaman kullanıma gireceğini de merak etmektedir. Bu konuda 24 saat beklemeniz yeterlidir. Ardından hattınız açılacak olup, istediğiniz gibi kullanılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Türk Telekom Faturasız Hat Ne Kadar?

Türk Telekom hat fiyatları faturasız 105 ile 200 Türk Lirası arasında değişmektedir. Bunları satın almaya ek olarak paketler de yapılmaktadır. Her bir paketin içeriği ve fiyatı farklı olup, tüm ayrıntılı bilgileri Türk Telekom resmi sayfasından görebilirsiniz. Eğer paket tanımlamak istiyorsanız, ayrıntılı bilgiyi bayiden de alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hat Nasıl Alınır?

Faturasız hat almak, 18 yaşını geçmişseniz oldukça kolaydır. Eğer size en yakın olan Türk Telekom’a kimliğiniz ile giderseniz, tüm işlemler kısa süre içinde tamamlanabilir. Hat fiyatını ödedikten ve satın aldıktan sonra, 24 saatte devreye girmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Dönüşüm Festivali 2020

Türk Telekom SIM Kart Fiyatı Ne Kadar?

SIM Kart fiyatları her operatörde farklılık gösterebilmektedir. Türk Telekom yeni hat fiyatları 2021 yılında 105 ile 200 Türk Lirası arasındadır. Eğer paket yapmak istiyorsanız, bunların fiyatları içeriklerine göre değişiklik göstermektedir.

Türk Telekom Faturasız Hat Başvurusu

Türk Telekom’dan hat almak istiyorsanız, size en yakın şubesine gerekli evraklar ile başvurmanız yeterlidir. Hem kurumsal hem de normal hatlar ayın gün içinde alınmakta olup 24 saatte açılmaktadır. Böylece kısa sürede çözümler sunulur.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Türk Telekom Faturasız Hat Ücretli Mi?

Faturasız hatların alımı esnasında ödenen bir ücret vardır. Bu her yıl farklılık gösterebilmektedir. Türk Telekom hat fiyatları faturasız 105 ile 200 Türk Lirası arasında değişmekte olup, ayrıntılı bilgi şubelerden alınabilir.

Türk Telekom faturasız hat fiyatı 2021 ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Aşağıda yer alan ”Yorum Yap” alanından değerli duygu ve düşüncelerini belirten tüm ziyaretçilerimize bedava internet gönderiyoruz.

Not: Mail adresinizi doğru girin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 402 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu