Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Hediye İnternet

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Hediye İnternet

Fiyatları uygun olan bir hat firması arayışında olanların ilk baktıkları kendilerine sunulan olanakların çeşitliliğidir. İnsanlar bütçelerine uygun bir hat arayışındalar ve özellikle öğrenciler gibi bütçesi kısıtlı olup da internet ve dakikayı çok kullananlar ek paket satın almakta zorlanıyorlar.

Ek paketler hem kısa süreli hem de ekonomik olarak zorlayıcı olabiliyor. Bu açıdan ücretsiz imkanlar daha cazip hale geliyor ve Türk Telekom bu imkanlardan müşterilerini en fazla yararlandırmayı başarabilmiş firmalardan biri olarak hizmet veriyor.

Bu açıdan Türk Telekom özellikle öğrenciler tarafından çok sık tercih edilen bir firma haline geliyor. Bu yazı, Türk Telekom hediye internet arayışı içinde olanlara bir rehber niteliğindedir ve ücretsiz internet kazanmanın nasıl olacağına ilişkin bilgiler sunacaktır.

Türk Telekom Hediye İnternet Faturalı

Türk Telekom faturalı aboneler eğer 5 GB mobil paketini alırlar ve 1 yıl boyunca bu paketi kullanmayı taahhüt ederler ise 15 GB ücretsiz internet kendi kullandıkları hatlarına tanımlanıyor. Bunun yanında normalde ödemeleri gereken 35 TL yerine yalnızca 15 TL ödüyorlar ve ek olarak bedava internet paketi kazanıyorlar.

Türk Telekom Hediye İnternet

Türk Telekom Hediye İnternet Deprem

İstanbul’da 24.11.2019’da yaşanan deprem sonrasında kısa bir süre Türk Telekom hatlarında kesinti yaşamış ve iletişimde kopukluk olmuştu. Bu açıdan Türk Telekom yetkilileri bu durumu telafi etme açısından 2 ay geçerli olmak üzere toplam 10 GB interneti tüm abonelerine vermiştir. Bu durum depremde aileleriyle irtibatta sorun yaşayan abonelerin geçici bir süre de olsa yüzünü güldürmüştür.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Hediye İnternet 2020

Türk Telekom hediye internet konusunda 2020 yılı içerisinde de abonelerini özel fırsatlardan faydalandırmaya devam ediyor. Türk Telekom selfy, sil süpür gibi kampanyalarla tüm hızıyla müşterilerine ücretsiz internet kazandırmayı sürdürüyor. Hattını Türk Telekom’a taşıyanlar için Türk Telekom’da hoş geldin tarifesi bulunuyor ve bu çerçevede 4 GB internet kazanma hakkı oluyor. Türk Telekom bunun yanında 4.5 G olanağını ilk kez kullananlara da ücretsiz 2 GB internet veriyor.

Türk Telekom Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom hediye internet yapmak çok kolay bir işlemdir. Kampanyalara girerek kısa mesaj atılması ücretsiz internet kazanmak için yeterli bir işlemdir. Örnek olarak 1 GB internet kazanmak için 1 GB yazarak 3008’e kısa mesaj atılması gerekiyor.

Buna ilave olarak, Türk Telekom kendi firmasına özgü olarak abonelerin hizmetine sunduğu online işlem uygulaması kapsamındaki sil süpür kampanyasıyla her hafta hediye internet veriyor ve internetin haricinde dakika ve SMS konusunda da yüzlerce kişiyi sevindirmeye devam ediyor. Online işlem aplikasyonu üzerinden birçok hat işlemi yapılabiliyor. Bu uygulama üzerinden fatura ödenmesi, bakiye sorgulaması, TL yüklemek gibi işlemler yapılabilir.

Eskiden insanlar işlemlerini halletmek için şubelere ya da anlaşmalı marketlere giderek hatlarıyla ilgili işlemleri yapıyordu. Bu işlemler teknolojinin ilerlemesiyle birlikte uygulama içerisinden yapılmaya başlandı ve artık birçok kişi şubelere gitmeye ya da müşteri hizmetlerini aramaya gerek duymaksızın kısa bir sürede uygulama üzerinden faturalarını ödüyor, TL yüklüyor, ek paket satın alıyor ya da birtakım kampanyalara ilişkin bilgi ediniyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom faturasız kullanıcıları için de farklı fırsatlar sunuyor. Örneğin; 50 TL ve üzerinde yapacakları TL yüklemelerinde ek olarak 7 gün geçerli 10 GB bedava internet sunuyor.

Türk Telekom Hediye İnternet 2020 Kampanyaları

Türk Telekom geçen sene için kampanyalar konusunda bol keseden hediye internet dağıtarak abonelerin tüm internet ihtiyacını fazlasıyla karşıladı. Yeni yıla girmemizle birlikte Türk Telekom 2020’nin ilk günlerde Sil Süpür Kampanyası aracılığıyla yüzlerce kişiye en az 2 GB bedava internet dağıttı.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Hediye İnternet Hilesi

Türk Telekom hediye internet kazanmanın diğer az bilinen yollarından biri de VPN değiştirmektir. Bu şekilde uygulama üzerinden hediye internet kazanmak mümkün oluyor. Türk Telekom VPN değiştirmek için sunucu bulunmalı ve belirtilen şifre ya da değerleri telefona işlemek yeterlidir.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom hediye internet göndermek yapılması gereken işlem oldukça basittir. İlk olarak hediye yazılmalı ve sonrasında 9433’e mesaj yollanmalıdır.

Türk Telekom Hediye İnternet

Türk Telekom Hediye İnternet Servisi

Türk Telekom hediye internet servisi, uygulama üzerinden bulunabilmesi mümkündür. Bunun için uygulamaya şifreyle girilmeli ve sil süpür sekmesine gelinmelidir. Ayrıca, alınan internet paketleriyle de sevdiklerinizle hediye internet paylaşılabilir. Bu şekilde getirilen ek olanaklarla Türk Telekom abonelerine birçok avantaj sunuyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Hediye İnternet Sorgulama

Türk Telekom hediye internet sorgulaması için online işlem uygulaması telefona indirilmelidir. Ücretsiz olan bu uygulama içerisinde kalan hediye internet sorgulanabilir. Türk Telekom’un uygulamasında ilk olarak verilen hediye internet düşülüyor, sonrasında kalan internet miktarı öğrenilebilir. Türk Telekom her hafta Çarşamba günü içerisinde hediyeler dağıtıyor ve o gün ücretsiz internet kazanma şansına erişiliyor.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Hediye İnternet Yapma

Türk Telekom hediye internet yapmak için ilk olarak abonelik başlatılması gerekiyor. Başka bir hat kullanıcısı olanların Türk Telekom’a geçerek ücretsiz internet kazanması da mümkündür. Bu açıdan, Türk Telekom’un sunduğu ücretsiz internete hak kazanmak için online işlem uygulamasının telefonda yüklü olması ve kampanyaların yakından takip edilmesi gerekiyor. Türk Telekom belli dönemlerde verdiği ücretsiz interneti zaman zaman güncellediği unutulmamalıdır.

Türk Telekom Hediye İnternet 5 GB

Türk Telekom şubesine giderek 40 TL yüklemeniz halinde haftalık 5 GB hediye internet kazanma fırsatı doğuyor. Bu şekilde Türk Telekom birbirinden farklı fırsatlarla kazandırmaya devam ediyor.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

6 Yorum

  1. Sil Süpür Kampanyası aracılığıyla bedava İnternet kullanmak çok eğlenceli. Ama ben bir kez bile kullanamadım bende sil süpür niye yok? Bilmiyorum. Olanlar kesin kullanın.

  2. Türk telekom harika😚😚 sil süpür uygulamasından bedava gb,dakika ve internet sunuyor .Teşekkürler türk telekom.

  3. Türk telekom uygulaması gayêt hoş bir uygulama sil süpür den sms internet dk kazanmak şansımız oluyor hêm dê bedava têşêkkürlêr türk telekom

  4. Turk telekomdan memnunum. Turk telekomdan her hafta hediyeler kazaniyorum. Turk telekom musterisi olmak harika😍.

  5. Türk telekom gayet kullanışlı
    Her hafta yeni hediyeler var
    Bence herkes kullanmalı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu