Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom İnternet Hediye

Spread the love

Diğer operatörlere uygun fiyatları ile dikkat çeken Türk Telekom, fiber hızında sunduğu uygun fiyatlı internet paketleri ile de dikkat çekiyor. Türk Telekom aynı zamanda Türk Telekom internet hediye kampanyaları sayesinde de kullanıcılarının internet aşımı gibi bir sorun yaşamalarına engel olmayı başarıyor. Siz de internet kullanmayı çok seviyorsanız, kullanıcılarının destekçisi olan Türk Telekom operatörünü kullanarak, aşım korkusu olmadan internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

İçindekiler

Türk Telekom İnternet Hediye İnternet Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom kullanıcıları için sunduğu avantajlarla abonelerinin bütçelerine destek olurken, hem rahat konuşmalarına hem de Türk Telekom internet hediye paketleri ile internette rahatça gezinmelerine ortam hazırlıyor.

İlginizi çekebilir;

Türk Telekom İnternet Hediye Paketi Kampanyası

Türk Telekom’un faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları için sunduğu Türk Telekom internet hediye kampanyası sayesinde siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom tarafından Türk Telekom kullanıcısı olan abonelerine özel hazırlanan ‘’Türk Telekom Yılların Hediyesi’’ kampanyası ile kendi adına teşekkür ederken, müşterilerini ne kadar önemsediğini gösteriyor. Türk Telekom internet hediye kampanyasına dahil olmak için tek yapmanız gereken ise, telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’YILLAR’’ yazdıktan sonra 5555’e SMS olarak gönderi de bulunmanızdır. Böylelikle kullandığınız internet miktarı kadar internet paketi de hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı
Turk Telekom Internet Hediye
Turk Telekom Internet Hediye

Türk Telekom Mor İnternet Hediye Paketi Kampanyası

Türk Telekom internet hediye kampanyası içerisinde faturasız hat kullanıcılarını da unutmayan Türk Telekom, ‘’Mor Hediye’’ kampanyası ile bedava internet kullanımı sağlıyor. Tüm faturasız kullanıcılarının yararlanabileceği bu kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’MOR HEDIYE’’ yazarak 4545’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Mesajınız iletildikten sonra Türk Telekom internet hediye kampanya bünyesinde 1GB internet hattınıza yüklenir.

Türk Telekom 10 GB İnternet Hediye Paketi Kampanyası

4.5 G ile uyumlu bir hatta sahipseniz, hediye 10 GB internete sahip olmak Türk Telekom ile artık hayal değil… Hattınızı 4.5 G ile uyumlu olan telefonunuza taktıktan sonra mesaj bölümüne ‘’HEDIYE 10 GB’’ yazdıktan sonra 5555’e gönderiyorsunuz. Eğer 4.5 G ile uyumlu bir hatta sahip değilseniz, Türk Telekom bayilerinden alarak hızlı internetin keyfini Türk Telekom internet hediye kampanyası sayesinde internet aşım sorunu yaşamadan çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom 1GB İnternet Hediye Paketi Kampanyası

Türk Telekom tarafından gençler için sunulan Selfy Gençlik Dünyası aboneleri kazanmaya devam ediyor ve Selfy kullanıcıları Türk Telekom internet hediye paketleri sayesinde internete doyuyor. Öncelikle kampanya dahil olmak için 4545’e ‘’1 GB MOR HEDIYE’’ yazılarak gönderiliyor ve her 30 TL yükleme sonucunda 1 GB hediye internet kazanılıyor.

Türk Telekom X2 Katı İnternet Hediye Paketi Kampanyası

Her zaman müşteri dostu olan Türk Telekom operatörü Türk Telekom internet hediye kampanyaları hazırlayarak abonelerine rahatça internet kullanma fırsatı sağlıyor. İnternet paketinizi ikiye katlayıp, Türk Telekom internet hediye paketinden faydalanmak için 3G uyumlu hattınızı 4.5 G uyumlu hale getirerek, mesaj bölümüne ‘’2KAT’’ yazarak 5555’e göndermeniz yeterli oluyor. Böylelikle sahip olduğunuz internet paketinin 2 katı internet hattınıza otomatik olarak yükleniyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom Yükleme Şenliği 10 GB İnternet Hediye Paketi Kampanyası

​​​​30 Nisan 2019 tarihine kadar Türk Telekom bayilerinden yapacağınız TL yüklemeleriniz sonucunda 10 GB Türk Telekom internet hediye kampanyasından faydalanabilir, internetin tadını çıkarabilirsiniz. Kampanya kapsamında hediye internet kazanmak için yüklemeden önce ‘’SENLİK GB’’ yazdıktan sonra 5555’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında 40 TL yükleme yaptığınızda günlük 10 GB, 50 TL yüklemelerinizde haftalık 10 GB ve 100 TL ve üzeri TL yüklemelerinizde aylık 10 GB internet kazanabilirsiniz.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Türk Telekom bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu