Türk Telekom Tarifeleri

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Hepimiz tarife ya da paketlerimizde kalan kullanım haklarımızı bazen merak ederiz, ama hiçbirimiz bunun bir listesini yapmayız. Neyse ki, Türk Telekom da kalan dakika, SMS ve GB kullanım haklarımızı bize basit yöntemlerle ileten bir firma. Farklı metotlar kullanarak Türk Telekom aboneleri kalan tüm kullanım haklarını öğrenip sorgulayabiliyor.

Türk Telekom İnternet Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom’da kalan bakiyenizi sorgulamak tamamen ücretsizdir. Türk Telekom Online İşlemler ziyaret edilerek kalan internet hakkınızı sorgulamanız mümkündür. 9333’ü aramak da kalan internetinizi öğrenmenin bir diğer kolay ve ücretsiz yoludur. *123# tuşlamak da size kalan kullanım haklarınızı gösterecektir. Bu servisi tuşlayıp arama butonuna basın, kalan haklarınız ekranda belirecektir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom Dakika Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom kalan dakikalarınızı öğrenme konusunda da size birçok yol sunar. Türk Telekom resmi internet sitesine girerek bilgilerinizi yazabilir ve kalan dakika dahil tüm haklarınızı orada bulabilirsiniz. 9333’ü ücretsiz aradığınız takdirde de kalan dakikalarınızı öğrenmeniz mümkündür. Eğer SMS ile öğrenmek istiyorsanız “TL” yazarak 9333’e SMS atın. Kalan dakika kullanım haklarınız size SMS olarak dönecektir. *123#‘yi aramanız da kalan dakika haklarınızın ekranda görünmesini sağlayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Mesaj (SMS) Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom kalan kısa mesaj yani SMS haklarınızı öğrenmek için Türk Telekom Cep Asistan uygulamasını indirebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamayı App Store ve Play Store üzerinden indirmeniz mümkündür. 9333 servisini arayarak da kalan SMS haklarınızı öğrenmeniz mümkündür. *123# tuşlayarak da kalan SMS hakkınız başta olmak üzere tüm kullanım haklarınızı öğrenmeniz mümkündür.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ile Kalan Kullanım Hakkı Nasıl Öğrenilir?

Türk Telekom aboneleri firmanın müşteri hizmetlerini arayarak da kalan kullanım haklarını rahatça öğrenebilir. 444 1 500 numaralı telefonu arayın. Yönergeleri takip edin. Sesli yanıt sistemiyle kalan bakiyenizi ve kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanarak da kalan haklarınızı sorgulama konusunda yardım alabilirsiniz. Fakat canlı bir müşteri temsilcisine ulaşmanız biraz zaman alabilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Mesaj (SMS) ile Kalan Kullanım Hakkı Nasıl Öğrenilir?

Türk Telekom aboneleri kısa mesaj yani SMS servisiyle kalan bakiyelerini, dakika, internet ve mesaj kullanım haklarını öğrenebilir. “KALAN” yazın ve 5555’e kısa mesaj yollayın. Haklarınız size yine SMS olarak gönderilecek. Özellikle kalan TL miktarını öğrenmek için “TL” yazıp 9333’e kısa mesaj atın. Kalan dakikalarınız da size mesaj olarak yollanacaktır.

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom 9333 ile Kalan Kullanım Hakkı Nasıl Öğrenilir?

9333 Avea dönemlerinden beri kullanımda olan bir hizmettir. Türk Telekom müşterileri 9333’ü ücretsiz olarak arayarak kalan kullanım haklarını öğrenebilir. “TL” yazıp 9333’e kısa mesaj gönderdiğiniz takdirde de kalan bakiyenizi sorgulamanız mümkün olmaktadır.

Türk Telekom Tuşlayarak Kalan Kullanım Hakkı Nasıl Öğrenilir?

Türk Telekom kalan kullanım haklarınızın ekranınızda belirmesini istiyorsanız *123#’yi tuşlamanız yeterlidir. Kalan haklarınız ekranınızda anında belirecektir.

Türk Telekom Cep Asistan ile Kalan Kullanım Hakkı Nasıl Öğrenilir?

Cep Asistan uygulamasını kullanabilmek için öncelikle uygulamayı uygulama marketleri üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapın. “Servis” menüsüne gelin. Orada “Asistan” kısmını göreceksiniz. Oraya giriş yaptıktan sonra “Kredi-Kalan” bölümü size kalan bilgilerinizi gösterecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom İnternet Sitesi ile Kalan Kullanım Hakkı Nasıl Öğrenilir?

www.turktelekom.com.tr adresine girerek de kalan tüm haklarınızı öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuza gelecek şifreyle siteye girin. Menü ve yönergeleri takip ederek kalan kullanım haklarınızı öğrenmeniz mümkündür.

Avea Dakika Öğrenme

Avea Türk Telekom’un eski isimlerinden biridir. En eski ismi ise Aria’dır. Avea yani Türk Telekom kalan dakika haklarınızı öğrenmek için “TL” yazıp 9333’e mesaj atın. Kalan dakika bilgileriniz size SMS olarak gönderilecektir. İsterseniz 9333’ü ücretsiz olarak da arayabilirsiniz veya Cep Asistan uygulamasıyla da bu işlemi yapabilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Avea İnternet Öğrenme

Avea, yeni ismiyle Türk Telekom’da “KALAN” yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj atmak tüm kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için yeterlidir. www.turktelekom.com.tr adresi veya 444 1 500 numaralı müşteri hizmetleri hattı ile de bu sorgulamayı yapmanız mümkündür. 9333’ü ücretsiz aramak da size bu konuda yardımcı olacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Mayıs 2023 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Avea SMS Öğrenme

Avea, güncel adıyla Türk Telekom kalan SMS sorgulaması için Cep Asistan uygulamasını telefonunuza indirebilir, 9333’ü bedava arayabilir, Türk Telekom resmi web sitesini ziyaret edebilir, “KALAN” yazıp 5555’e mesaj atabilir veya *123# tuşlaması yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramak da kullanabileceğiniz bir diğer yoldur.

*123 Nedir?

*123# Türk Telekom’un tuşlama yöntemiyle kalan haklarınızı sorgulamaya yarayan servisidir. Cep telefonunuzla *123# tuşladığınız takdirde kalan kullanım haklarınız ekranda belirir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Türk Telekom Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

*122 Ne Demek?

Bu kod Turkcell’e ait kısa kodlardan biridir. Türk Telekom müşterilerinin bu kodla herhangi bir alakası bulunmamaktadır.

Türk Telekom Faturasız Hat Kalan Kullanım Öğrenme

9333 ücretsiz aranarak veya “TL” yazıp 9333’e SMS atılarak faturasız hat kullanıcıların kalan haklarını sorgulaması mümkündür. “KALAN” yazıp 5555’e mesaj atmak da aynı işlemi görür. Ayrıca, Cep Asistan uygulamasını yükleyip kullanarak da kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz. *123# tuşlayarak da tüm bu bilgilere ulaşabilmeniz mümkündür.

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom Faturalı Hat Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları www.turktelekom.com.tr adresinden faturalarını sorgulayabilirler. “GUNCEL” yazıp 5555’e kısa mesaj attığınızda da faturalı hat kalan sorgulamanızı yapabilirsiniz. *100# tuşlama yapmanız da bu konuda size yardımcı olacaktır.

Türk Telekom Taahhüt Sorgulama 5555

“TARIFEM” yazın ve 5555’e kısa mesaj atın. Tüm tarife bilgilerinizi ve taahhütlerinizi size gelen SMS ile öğreneceksiniz. Basit bir SMS işlemi bu sorguyu yapmaya yetmektedir.

Türk Telekom Telefon Fatura Sorgulama

Türk Telekom’da güncel fatura sorgulamanızı SMS ya da tuşlama yoluyla gerçekleştirmeniz mümkündür. “GUNCEL” yazın ve 5555’e kısa mesaj yollayın. Fatura bilgileriniz size gönderilecektir. *100#‘yi tuşlayarak da güncel fatura bilgilerinizin ekranınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Faturalı hatların yararlandığı bu hizmet ücretlidir ve 0.99 TL’dir. Ayrıca 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak veya Türk Telekom Online İşlemler menüsünü kullanarak da fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Dönüşüm Festivali 2020

Avea Kalan Paket Sorgulama 9333

Avea Türk Telekom’un eski isimlerindendir. Aycell ve Aria birleşince önce Avea sonra da Türk Telekom olmuştur. 9333’ü ücretsiz arayarak paket sorgulamanızı yapabilirsiniz. “TL” yazıp 9333’e kısa mesaj yollarsanız paketinizdeki kalan haklar size SMS olarak gönderilir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom Ne Kadar İnternet Kaldı?

Türk Telekom’da internet dahil tüm kalan haklarınızı www.turktelekom.com.tr adresine giriş yaparak sorgulamanız mümkündür. Uygulama marketlerindeki Cep Asistan uygulamasını telefonunuza yüklerseniz yine kalan internet haklarınızı görebilirsiniz. 9333’ü arayarak veya “KALAN” yazdıktan sonra 5555’e SMS atarak da kalan haklarınızı öğrenmeniz mümkündür. *123#’yi tuşlarsanız kalan haklarınız ekranda belirecektir.

Türk Telekom Kalan Borç Sorgulama

Türk Telekom resmi internet sitesi www.turktelekom.com.tr adresinden kalan borçlarınızı sorgulamanız mümkündür. Siteye giriş yapıp yönergeleri takip etmeniz yeterlidir. “GUNCEL” yazarak 5555’e mesaj attığınız takdirde de borç sorgulamanızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Kalan Bilgi Mesajı Kapatma

Türk Telekom kalan bilgi mesajını görmekten sıkıldıysanız bu hizmeti kapatabilirsiniz. 444 1 550 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bu hizmeti kolayca kapatmanız mümkündür.

Türk Telekom Kalan Bakiye İade

Hat taşıma işlemi gerçekleştirenlerin akıllarında yer tutan en öne3mli konu iade konusudur. www.turktelekom.com.tr adresi bu iş için başvurabileceğiniz ilk yoldur. E-Devlet üzerinden de borç ve iadelerinizi sorgulamanız mümkündür.

Türk Telekom Kalan Bilgisi Açma

Türk Telekom’da kalan bilgisi default olarak açıktır. Ama kapattıysanız ve tekrar açmak istiyorsanız 444 1 550 numaralı çağrı merkezini arayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu