Türk Telekom Bedava SMS

Türk Telekom Mesaj Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom kalan mesaj kullanımı nasıl sorgulanır? Türk Telekom faturalı ve faturasız hatlar için kalan mesaj kullanım sorgulamaları içeriğimizde...

Spread the love

Türk Telekom Mesaj Kalan Kullanım Öğrenme Nedir?

Türk Telekom hat sahipleri faturalı ya da faturasız kullanımlarında hatlarına tanımlanan sayılı SMS hakkı bulunmaktadır. Ay sonunda bu hakları kullanılmadığında bir sonraki aya devir olmaz. Kullanım sonrası kalan mesaj haklarını çeşitli şekillerde öğrenebilirler.

Türk Telekom Mesaj Kalan Kullanım Öğrenme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom hat sahipleri kalan mesajlarını şu yolları izleyerek öğrenebilirler.

  • Müşteri hizmetlerini arayarak sesli destek alabilirler.
  • Kalan kullanımları için SMS yöntemini kullanarak. Telefonlarının mesaj özelliğini kullanarak 9333’e mesaj atarak.
  • Telefon klavyesinden tuşlama yöntemini kullanarak.
  • Türk Telekom uygulamasını cep asistan uygulamasını cep telefonunuza indirerek.
  • Türk Telekom’un kendi internet sitesinde online işlemler menüsünü kullanarak.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom mesaj kalan kullanım öğrenme

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ile Mesaj Kalan Kullanım Hakkı Nasıl Öğrenilir?

Türk Telekom hat sahipleri Türk Telekom’un 444 1 500 numaralı müşteri destek hattını arayarak kalan mesaj haklarını öğrenebilir. Ayrıca Türk Telekom hattının kullanıldığı telefon hattından 500’ü tuşlayarak sesli yanıt sistemine ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmede telefon numarasını bildirerek kalan mesaj hakkınızı sorgulamak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Türk Telekom SMS ile Mesaj Kalan Kullanım Öğrenme Hakkı Nasıl Öğrenilir?

Türk Telekom hattınıza ait kullanmadığınız kalan mesajları öğrenmek bir mesaj atmak kadar kolay. Hattınızdan kalan mesajları öğrenmek için mesaj kısmına kalan yazarak 5555 kısa mesaj atabilirsiniz. Son 2 saatlik kulanım hakları hariç kalan mesaj hakkınız tarafınıza kısa mesaj olarak iletilecektir.

Türk Telekom 9333 ile Mesaj Kalan Kullanım Öğrenme Hakkı Nasıl Öğrenilir?

Türk Telekom hat sahipleri dilerse 9333 arayarak sesli yanıt ile kalan mesaj haklarını öğrenebilir. Aynı zamandan kalan bakiyelerini öğrenmek için yine 9333 numaralı destek hattına mesaj atabilirler. Öğrenmek istediğiniz sorgu için mesaj kısmına örneğin kalan mesaj yazarak SMS atabilirsiniz.

Türk Telekom Tuşlama ile Mesaj Kalan Kullanım Öğrenme Hakkı Nasıl Öğrenilir?

Türk Telekom hat sahipleri telefon klavyesinden yıldız uygulamasını tuşlayarak kalan mesaj haklarını kontrol edebilirler. Bunun için yapmanız gereken telefonunuza *123# yi tuşlamak. Tuşlama gerçekleştikten sonra sistem sorgulamayı yaparak kalan haklarınızı ekranınıza getirecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava Dakika 2021

Türk Telekom Cep Asistan ile Kalan Mesaj Kullanım Öğrenme Hakkı Nasıl Öğrenilir?

Cep telefonunuza kullandığınız markaya göre Google Play veya Apple Store’dan Türk Telekom’a ait cep asistan uygulamasını indirin. Uygulamayı indirdikten sonra hattınıza ait bilgileri sistem ile eşleyerek şifre oluşturun. Mobil uygulamaya her erişiminizde bilgiler güncellenecek ve cep asistan ile kalan mesaj haklarınız uygulamaya güncel olarak yansıyacaktır.

Türk Telekom İnternet Sitesi ile Kalan Mesaj Kullanım Öğrenme Hakkı Nasıl Öğrenilir?

Telefon hattınızda kalan mesajları sorgulayabileceğiniz bir diğer yöntemde internet üzerinden sorgulamadır. Telefonunuza herhangi bir asistan uygulaması yüklemek istemediğinizde kalan mesaj haklarınızı sorgulayabileceğiniz en kolay yöntem internet üzerinden sorgulamaktır.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Türk Telekom’un sitesi olan www.turktelekom.com.tr adresinden online işlemler sorgulamanızı yapabilirsiniz. Sorgulamayı en basit hali ile gerçekleştirebilirsiniz. Menüye giriş yaptıktan sonra sağ alt tarafta kullanım ile ilgili bilgilerin yer aldığı bölüm mevcut. Burada kalan TL bakiyesi, internet kotası ile kalan mesajları da görebileceğiniz bir bildirim alanı çıkacaktır.

Türk Telekom mesaj kalan kullanım öğrenme

Türk Telekom Mesaj Ne Kadar Kaldı?

Türk Telekom paketlerinde ne kadar mesaj kaldığını öğrenmek için yapılacaklardan yazımızda bahsedeceğiz. Sorgulamanın yapılabilmesi için tek koşul Türk Telekom’a ait hattınızdan bu işlemleri gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell Yeni Yıl Hediyesi

Mesajların sorgulanması için atılan SMS ve yapılan aramalardan bir ücret talep edilmez. Ait olduğu ay içerisinde kullanılmayan mesaj hakları bir sonraki aya devredilmez. Yapılan sorgulamalar son 2 saatlik kullanımlar hariç olarak sisteme yansır. Kalan mesaj haklarına online işlemlerde hattınıza ait abone bilgileri girilerek ulaşılabilir.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Türk Telekom Faturalı Hat Kalan Mesaj Sorgulama

Faturalı hatlarda kalan mesajları öğrenmek izin özet yazarak 9333’ kısa mesaj atabilirsiniz. Kalan mesaj haklarını sorgulama için 444 1 500 numaralı müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Telefonunuza indireceğiniz cep asistan da bu konuda size kısa ve hızlı bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Türk Telekom Faturasız Hat Kalan Mesaj Sorgulama

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları dilerse sesli yanıt sistemi ile 9333’ü arayarak dilerse SMS ile yine 9333’e kısa mesaj atarak kalan mesaj kullanım haklarını öğrenebilirler. Diğer bir yöntemde online işlem merkezi olan internet sitesine giriş yaparak sorgulamayı gerçekleştirebilirler.

Telefonlarından yapacakları yıldızla tuşlama özelliği de kalan mesaj haklarını öğrenebilecekleri diğer bir yöntem. En hızlı ve en pratik kullanılan bu yöntem *123# tuşlaması yapılarak sorgulanan yöntemdir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Aşağıda yer alan ”Yorum Yap” alanından değerli duygu ve düşüncelerini belirten tüm ziyaretçilerimize bedava internet gönderiyoruz.

Not: Mail adresinizi doğru girin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: Average: ]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu