Türk Telekom Tarifeleri

Türk Telekom Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Türk Telekom pakete ek günlük ve haftalık internet paketleri nelerdir? Türk Telekom pakete ek günlük internet fiyatları nelerdir? Türk Telekom pakete ek haftalık internet fiyatları nelerdir? Tüm merak ettiklerinizi içeriğimizde yayınladık.

Spread the love

Türk Telekom Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Türk Telekom aboneleri internetsiz kaldıklarında pakete ek günlük internet paketleriyle bu ihtiyaçlarını anında karşılayabilirler. Hem de gayet uygun fiyatlara. Hem haftalık hem de günlük ek paketlerle iletişiminiz asla kesilmez. Sevdiklerinizle doyasıya mesajlaşabilir, sosyal medyada paylaşımlar yapabilirsiniz.

Türk Telekom Pakete Ek Günlük İnternet Paketleri Nedir?

Türk Telekom pakete ek günlük internet paketleri acil durumlarda alıp kullanabileceğiniz paketlerdir. Bu paketlerin kullanım süreleri 24 saat yani bir gündür. Dolayısıyla bir gün içerisinde ek internet paketinin size sağladığı hakları kullanıp bitirmeniz gerekmektedir. Daha sonra yeni bir paket satın alabilirsiniz. Bitirmediğiniz takdirde kalan haklar devretmez.

Türk Telekom Pakete Ek Günlük İnternet Paketleri Ne İşe Yarar?

Eğer sahip olduğunuz paketteki internet kullanım haklarınızı erkenden bitirdiyseniz sizin için en iyi yol Türk Telekom pakete ek internet paketlerinden almaktır. Günlük ek internet paketleri sizi 24 saat boyunca internetsiz bırakmaz. Fatura ya da paket geçerlilik süresinden bir gün önce paketiniz bittiyse gayet işe yarar bir hizmettir. Farklı zamanlarda da kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Türk Telekom Pakete Ek Günlük İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Türk Telekom pakete ek günlük internet paketlerini müşteri hizmetlerini arayarak elde edebilirsiniz. Türk Telekom online işlemler menüsü ve uygulamalar yoluyla da bu paketleri satın almanız mümkündür. Dilerseniz Türk Telekom mağazalarına giderek ya da SMS servislerini de kullanarak bu ek paketlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Türk Telekom Pakete Ek Günlük İnternet Paketleri Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom pakete ek günlük internet paketleri 24 saat için uygun ve geçerli olan ek paketlerdir. Yani geçerlilik süreleri yalnızca bir gün ile sınırlıdır. 24 saati geçtiğinizde paketi artık kullanamazsınız. Kalan haklarınız var ise bir dahaki pakete de devretmez. Yeni pakette yeni haklarınızı kullanmak zorunda kalırsınız.

Türk Telekom Pakete Ek Günlük İnternet Paketleri 2021

Türk Telekom pakete ek günlük ek internet paketleri gayet uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

3 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB ya da 2 GB ek internet paketleri için “3Gun 1GB” ya da “3GUN 2GB” yazıp 5555’e kısa mesaj atabilirsiniz. 1 GB paket 7 TL, 2 GB paket ise 9 TL’dir.

Türk Telekom Pakete Ek Haftalık İnternet Paketleri Nedir?

Türk Telekom pakete ek haftalık internet paketleri kullanım süresi 7 gün, diğer bir deyişle bir hafta olan paketlerdir. Bir hafta içinde aldığınız internet haklarını kullanmadığınız takdirde bir sonraki sefere alacağınız pakete devretmez. Bu yüzden dikkatli kullanmanızda fayda bulunmaktadır.

Türk Telekom Pakete Ek Haftalık İnternet Paketleri Ne İşe Yarar?

Eğer internet paketiniz bittiyse ve acil ihtiyacınız varsa Türk Telekom pakete ek haftalık internet paketleri acil ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Bir hafta kullanabileceğiniz bu paketler Türk Telekom tarafından abonelerine ucuz meblağlara sunulmaktadır. Türk Telekom müşterileri ek internet paketleri konusunda çok fazla sıkıntı yaşamazlar. Diledikleri zaman uygun fiyatlara bu paketlere sahip olmaları mümkündür.

Türk Telekom Pakete Ek Haftalık İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Özellikle 5555 SMS servisi Türk Telekom pakete ek internet paketleri konusunda önemli bir yer tutar. Türk Telekom Online İşlemler üzerinden ya da uygulamayı kullanarak da haftalık ek paketleri satın alabilirsiniz. Dilerseniz Türk Telekom şubelerinden veya müşteri hizmetlerinden de bu konuda yardım alabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

Türk Telekom Pakete Ek Haftalık İnternet Paketleri Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom pakete ek haftalık ek internet paketleri geçerlilik süreleri bir hafta yani 7 gün olan ek paketlerdir. Bu paketlerde sahip olunan ek internet ve GB hakları bir hafta içerisinde tamamen kullanılmazsa bir dahaki sefere satın alınacak ek pakete devretmez. Haklarınızı bitirmezseniz kaybolur ve kullanılamaz. Yeni bir ek paket sıfırdan yeni ek internet hakkı anlamına gelmektedir.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Türk Telekom Pakete Ek Haftalık İnternet Paketleri 2021

Türk Telekom’da haftalık 1 GB ve 2 GB ek internet paketi alma hakkınız bulunmaktadır.

“HAFTA 1GB” yazıp 5555’e mesaj atarsanız 1 GB internete sadece 9 liraya sahip olmanız mümkündür.

“HAFTA 2 GB” yazarak 5555’e SMS yolladığınız takdirde ise 12 TL gibi bir fiyata 2 GB ek internet sizin olmaktadır.

Türk Telekom Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Türk Telekom Faturalı Hatta Ek Paket Nasıl Alınır?

Türk Telekom faturalı hat sahibiyseniz ek paketler sizin de kurtarıcınız olabilir.

1GB HAFTALIK” yazın ve 5555’e yollayın. Bir haftalık 1 GB internete 15 TL gibi uygun bir fiyata kavuşacaksınız.

Günlük 1 GB internet ise 9 liradır. “GUN 1GB” yazarak 5555’e yolladığınız takdirde bu paketi satın alabilirsiniz.

4.5G kullanıcısı iseniz haftalık 2 GB ve 4 GB ek internet paketi alabilirsiniz. “1HAFTA 2GB” yazıp 5555’e mesaj atarsanız 15 liraya 2 GB internet sizin olur.

1HAFTA 4GB” yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj atarsanız 19 liraya ek 4 GB internet sizin olur.

Türk Telekom Faturasız Hatta Ek Paket Nasıl Alınır?

Türk Telekom faturasız hatlar da ek internet paketi konusunda en az faturalı hatlar kadar şanslıdır.

3 günlük ek internet paketleri:

3GUN 1GB” yazın ve 5555’e gönderin. 1 GB internet 7 TL.

3GUN 2GB” yazıp 5555’e yollayın. 2 GB internet 9 TL.

Haftalık ek internet paketleri:

HAFTA 1GB” yazın 5555’e postalayın. 1 GB haftalık internet 9 TL.

HAFTA 2 GB” yazın ve 5555’e SMS atın. 2 GB haftalık internet 12 TL.

Türk Telekom Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Türk Telekom Pakete Ek Telefon Alma

Türk Telekom’da faturanıza ek olarak ödeyeceğiniz belirli ücretlerle en son model cep telefonlarından birine sahip olmanız mümkündür. Üstelik 1 taksit Türk Telekom’dan. Yani, 12 taksitle aldığınız bir telefona sadece 11, 24 taksitle aldığınız bir telefona ise 23 ay ödeme yapıyorsunuz. Oppo’dan Samsung’a kadar birçok marka ve model Türk Telekom abonelerini bekliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell Yeni Yıl Hediyesi

Türk Telekom Pakete Ek Tablet Alma

Samsung, Reeder, Casper, Vestel, Alcatel ve birçok marka ve modelde tabletler tarifenize ek ödemelerle Türk Telekom’da sizleri beklemekte. Üstelik tarifenize ek olarak ödeyeceğiniz 13 liradan başlayan fiyatlarla ve 24 aya varan taksit imkanlarıyla.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

11 TL’lik Avea İnternet Paketi

11 lira değil ama 7 lira ödeyerek kullandığınız paketi Türk Telekom’da 2 GB ek internetle genişletmeniz mümkün. Üstelik faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmiyor. “2GB EK” yazarak 5555’e kısa mesaj atmanız bu paketi almanız için yeterli.

Türk Telekom Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Avea Faturalı Ek İnternet Paketi 2 GB

4.5G kullanıcılarının 9 liraya 2 GB ek internet paketi almaları için tek yapmaları gereken “2GB EK” yazarak 5555’e bir kısa mesaj yollamak. Hem de sadece 9 lira gibi cüzi bir bedelle bu hakka sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom 1 TL’ye 1 GB İnternet

Türk Telekom ek 1 GB internet paketleri 6 liradan başlamaktadır. Günlük 1 GB internet faturasız hatlar için 6 lira gibi ucuz bir fiyata verilmektedir. “GUN1” yazarak 5555 ‘e mesaj atmanız yeterlidir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Aşağıda yer alan ”Yorum Yap” alanından değerli duygu ve düşüncelerini belirten tüm ziyaretçilerimize bedava internet gönderiyoruz.

Not: Mail adresinizi doğru girin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 100 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu