Türk Telekom Tarifeleri

Türk Telekom Prime Tarifeleri 2020

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom Prime Tarifeleri 2020

Türk Telekom’un abonelerine sunmuş olduğu Prime Tarifeleri son zamanlarda en çok ilgi çeken tarifeler arasında yer alıyor. Hem yurt içi hem de yurt dışına yönelik birçok avantaja sahip olunabilen bu Prime Tarifeleri hakkında merak ettiğiniz bütün bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Nedir?

Türk Telekom Prime, Türk Telekom abonelerine sunulan ve yurt içinin yanı sıra yurt dışında da birçok ayrıcalığa erişilebilen tarifelerin sunulduğu özel bir kampanyadır. Türk Telekom mobil hattınızın veya ev internetinizin olması durumunda siz de bu tarifelerden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Ne İşe Yarar?

Türk Telekom Prime kullanıcıları, bu özel fırsatlar dünyası sayesinde alışveriş, seyahat gibi alanlarda kullanabilecekleri özel avantajlar yakalayabiliyor. Bu avantajlar sadece yurt içi ile de sınırlı kalmayıp, yurt dışına özel ayrıcalıklar da elde edilebiliyor.

Türk Telekom Prime Tarifeleri 2020

Türk Telekom Prime Ücretli mi?

Türk Telekom Prime aboneliklerine katılmak için seçebileceğiniz birçok tarife olup, fiyatları 35 TL’den 90 TL’ye kadar değişebiliyor. Her tarifenin sunmuş olduğu avantajlara göre belirlenen bu fiyatlardaki tarifelerden birini seçerek, siz de hemen Prime abonesi olabilir ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom Prime halen devam etmekte olan bir kampanya olup, sona ereceği tarih belirtilmemiştir. Özellikle birçok kullanıcının Prime tarifelerini tercih ediyor olmasından dolayı da uzun bir süre daha devam edeceği öngörülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Prime İletişim

Türk Telekom Prime için özel olarak bulunan müşteri hizmetlerine 444 4 375 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Avantajları

Türk Telekom Prime avantajları seyahat, yeme içme, alışveriş, eğlence gibi birçok farklı türde hem yurt içi hem de yurt dışı seçenekleri olarak karşımıza çıkabiliyor.

Yeme içme alanında ülkemizin birçok ilinde bulunan restoranlarda bu avantajlardan faydalanabiliyorsunuz.

Alışverişlerinizi online yaparak avantajlardan faydalanabileceğiniz bazı yerleri ise idefix, Migros Sanal Market, Tazemasa, Arzum, Malatya Pazarı ve Juitox olarak sıralayabiliriz.

Araç sektöründe ise İspark, Burbak, Petrol Ofisi, AutoClub Komple Bakım ve AutoClub ACT Plus Cilalı Yıkama gibi yerlerde bizlere sunulan avantajlar dikkat çekiyor.

Seyahat alanında da Prime bizlere, Havabus ve Enterprise Araç Kiralama için faydalanabileceğimiz birtakım avantajlar sağlıyor.

Türk Telekom Prime Tarifeleri 2020

Eğlence sektöründe ise önde gelen bilet satışı firmalarından olan Biletix’te kullanabileceğimiz avantajlar bulunuyor.

Ayrıca Türk Telekom Prime’ın özel hizmetlerinden de faydalanabiliyoruz. Bizlere çeşitli avantaj sağlayan bu hizmetleri de Türk Telekom Prime Özel Hizmet Ekibi, Networkdry, Türk Telekom Prime Özel Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Prime Mobil Hattınız ile İnternet Paylaşımı ve Yedek SIM Kart Ulaştırma Hizmeti olarak sıralayabiliriz.

Bize sunulan avantajlar bunlarla da kalmıyor. Yurt dışında da faydalanabileceğimiz birçok avantaja Türk Telekom Prime sayesinde ulaşabiliyoruz. Bunları da Yurt Dışı Harç Pulu, Setur, Demir Sağlık, Yurt Dışında Ücretsiz Aranma Hizmeti, Tarifen Yurt Dışında, Vize Hizmetleri, Yurt Dışı Servisi ve Yurt Dışı Enterprise Araç Kiralama olarak sıralayabiliriz.

Türk Telekom Prime Tarifeleri

Türk Telekom Prime tarifeleri, bizleri oldukça zengin içeriklere ulaştırıyor ve uygun fiyatlara konuşma, mesajlaşma ve internet hizmetleri sağlıyor. Hem mobil hattınız için hem de evde internet hizmetleri için uygun tarifeler Türk Telekom Prime’da sizleri bekliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Dönüşen Tarife 2020

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Prime Ayrıcalık 5555

Türk Telekom Prime tarafından sunulan ek ayrıcalıklardan faydalanmak için 5555 servisinde ‘PRIME AYRICALIK’ yazıp göndermemiz yetiyor. Bize sunulan ek hizmetleri ise Türk Telekom WiFi, TivibuGO Süper Paket, Dijital Depo 2 GB ve Muud Premium Üyelik olarak sıralayabiliriz.

Türk Telekom Prime Tarifeleri 2020

Türk Telekom Prime Ek 30 GB 5555

Türk Telekom Prime ek 30 GB internet hediyesinden faydalanmak için, Prime tarifelerinden birisine geçiş yaptıktan sonra 5555’e ‘PRIME AYRICALIK’ yazarak kısa mesaj atmamız gerekiyor. Hattımıza gelen bilgilendirme mesajından sonra ilk 3 ay boyunca kullanabileceğimiz 30 GB hediye internetimizi almış oluyoruz.

Türk Telekom Prime Araç Kiralama

Türk Telekom Prime araç kiralama avantajları için Enterprise ile anlaşmalı olarak çalışıyor. Prime abonesiyseniz, yüzde 50 indirimli olarak yurt içinde, yüzde 10 indirimli olarak da yurt dışında araç kiralama fırsatını elde ediyorsunuz.

Bu fırsattan faydalanmak için ‘PRIME ENTERPRISE’ yazdıktan sonra boşluk bırakıp Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazıp 6262’ye SMS göndermeniz gerekiyor. Daha sonrasında size gönderilen şifreyi, Enterprise internet sitesine giderek Türk Telekom Prime bölümündeki ilgili bölüme yazarak ayrıcalıklardan hemen faydalanabiliyorsunuz.

Bu ayrıcalık 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam ediyor ve kampanya devam ettiği sürece ücretsiz olarak faydalanılabiliyor.

Türk Telekom Prime Havabus

Türk Telekom Prime Havabus ile yaptığı anlaşma ile bizlere ücretsiz havalimanı transferi hizmeti sunuyor. Prime abonesiyseniz bu ayrıcalıktan faydalanmak için mobilde ‘PRIME HAVABUS’, evde internette ‘PRIME HAVABUS TCKN’ yazarak 6222’ye SMS göndermemiz yeterli oluyor. (TCKN yazan yere T.C. Kimlik Numaramızı yazmamız gerekiyor.)

Türk Telekom Prime Business

Türk Telekom Prime Business ile beraber seyahat, araç, giyim, yeme içme gibi birçok ayrıcalığa sahip olabiliyorsunuz. Prime Business üyesi olmak için, Kontrol Sizde Pro ya da Kontrol Sizde VIP tarifelerinden birisine geçiş yapmak gerekiyor. Bu tarifelerden birine geçmemiz ile beraber Prime Business hizmetlerinden ve ayrıcalıklarından faydalanabiliyoruz.

Türk Telekom Prime Tarifeleri 2020

Türk Telekom Prime Telefon Numarası

Türk Telekom Prime tarafından Prime aboneleri için özel olarak kurulan müşteri hizmetlerinin telefon numarası 444 4 375’tir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Prime İspark

Türk Telekom Prime İspark otoparklarında da bizlere avantaj sağlıyor. Ayda 3 kez yararlanabileceğimiz bu fırsattan faydalanmamız için mobilde ’ISPARK KAYIT ‘PLAKA’’, evde internette ‘ISPARK TCKN KAYIT ‘PLAKA’ yazıp 6222’ye SMS göndermemiz gerekiyor. (PLAKA kısmına plakamızı, TCKN kısmına da T.C. Kimlik Numaramızı yazmamız gerekiyor.)

Türk Telekom Prime Paketleri Faturalı Hatlar için

Türk Telekom Prime faturalı hatlar için paketleri şunlardır:

Prime 15

Prime 15 tarifesi ile 15 GB internetin yanı sıra yurt içinde her yöne 1000 dakika konuşma, 250 SMS ve sınırsız WhatsApp kazanıyoruz. Bunlara ek olarak ilk ayımızda 30 GB cepten internet hediyesi elde ediyoruz. Prime 15 tarifesinin ilk 12 ay taahhütlü ücreti aylık 49 TL. Türk Telekom müşterisi iseniz ‘TTPRIME 15GB’ yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz, tarifeye geçmeniz için yeterli oluyor.

Sosyal Medyalı 30 GB

Sosyal Medyalı 30 GB tarifesi, 20 GB internete ek olarak 5 GB sosyal medya ve Sil Süpür’den 5 GB cepten internet hediye ediyor. Ayrıca, yeni gelenlere özel ilk ay 30 GB cepten internet hediyesi de bulunuyor. İnternet paketlerinin yanı sıra her yöne 1500 dakika konuşma ve 250 SMS de tarifenin içerisinde yer alıyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Dönüşüm Festivali 2020

Tarifenin ilk 12 ay taahhütlü ücreti 59 TL. Türk Telekom müşterisi olmanız halinde ‘TTPRIME 20GB’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz, tarifeye geçmenize yeterli. (Sosyal medya internetleri Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube da kullanılabilir)

Sosyal Medyalı 45 GB

Sosyal Medyalı 45 GB tarifesi de bizlere 30 GB cepten internetin yanı sıra 10 GB sosyal medya ve Sil Süpür’den 5 GB cepten internet hediyesi veriyor. Bu tarifede de ilk ayınıza özel 30 GB hediye cepten internet kazanıyorsunuz. İnternet paketlerine ek olarak her yöne 2000 dakika konuşma ve 250 SMS de bizleri bekliyor.

İlk 12 ay taahhütlü tarife fiyatı ise 79 TL. Daha önceden Türk Telekom müşterisi olmamız halinde, ‘TTPRIME 30GB’ yazarak 5555’e yollayıp tarifeye geçiş yapabiliyoruz. (Sosyal medya internetleri Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube da kullanılabilir.)

Sınırsız Sosyal Medyalı

Sınırsız Sosyal Medyalı tarifesinde 40 GB cepten internetin yanı sıra sosyal medyada sınırsız internet, her yöne 2000 dakika konuşma ve 250 SMS bulabiliyoruz. Yine bu tarifede de ilk ay için 30 GB cepten internet hediyesi alabiliyoruz. Tarifenin ilk 12 ay taahhütlü fiyatı 109 TL. Türk Telekom müşterisiysek, ‘TTPRIME 40GB’ yazıp 5555’e kısa mesaj yollayarak tarifeye geçebiliyoruz.

Türk Telekom Prime Tarifeleri 2020

Türk Telekom Prime Paketleri Faturasız Hatlar için

Türk Telekom Prime paketleri faturasız hatlar için bulunmamaktadır. Faturasız hat kullanıcıları, faturalıya geçerek Prime ayrıcalıklarından faydalanabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Prime Paket İptali

Türk Telekom Prime paket iptali işlemi yapmak istiyorsanız Prime müşteri hizmetleri numarası olan 444 4 375’i arayabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Değiştirme

Türk Telekom Prime müşterisiyseniz ve tarifenizi değiştirmek istiyorsanız, 444 4 375 üzerinden Prime müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Paket Fiyatları 2020

Türk Telekom Prime Paket Fiyatları 2020 yılı içerisinde şu şekildedir:

  • Prime 15: 49 TL
  • Sosyal Medyalı 30 GB: 59 TL
  • Sosyal Medyalı 45 GB: 79 TL
  • Sınırsız Sosyal Medyalı: 109 TL

Vermiş olduğumuz fiyatlar ilk 12 ay taahhütlü fiyatlar olup, farklı bir tercihiniz olması halinde Türk Telekom mağazalarından ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Paket Sorgulama

Türk Telekom Prime paket sorgulama işlemlerinizde internet için ‘INTERNET’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra kalan dakikalar için ‘SES’, kalan kısa mesaj hakları için ise ‘SMS’ yazıp yine 5555’e yollayabilirsiniz. Güncel borç bilginiz öğrenmek istiyorsanız da yine 5555’e ‘GUNCEL’ yazıp yollamanız yeterli oluyor.

Türk Telekom Prime Paket Yükseltme

Türk Telekom Prime paket yükseltme işlemleri için Prime müşteri hizmetlerinden (444 4 375) destek alabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Operatör İsmi Değiştirme

Türk Telekom Prime operatör ismi değiştirme işlemi yapılamaz. Bu özellik yalnızca Selfy üyelerine özel olarak tanımlanmıştır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom Prime Tarifeleri 2020

Türk Telekom Prime İndir

Türk Telekom Prime avantajlarından faydalanmak için mobil cihazınızın sanal mağazasında yer alan Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Ek İnternet

Türk Telekom Prime ek internet hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 444 4 375 Prime müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Bedava İnternet

Türk Telekom Prime abonesi olmanız ile beraber ilk ay 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Türk Telekom’un Online İşlemler uygulamasındaki Sil Süpür kısmından her hafta bedava internet kazanma şansınız bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Prime Evde İnternet

Türk Telekom Prime evde internet paketlerinden bazıları şunlardır:

Limitsiz 35 Mbps’ye Kadar Hız Evinde

Bu kampanya ile limitsiz internet ve ücretsiz kurulumun yanı sıra 35 mbps’ye varan internet hızına aylık 105,9 TL’ye ulaşabiliyorsunuz. Türk Telekom müşterisiyseniz tarifeye ‘INTERNET’ yazıp 6606’ya kısa mesaj göndererek geçebilirsiniz.

Limitsiz 50 Mbps’ye Kadar Hız Evinde

Limitsiz internet ve ücretsiz kurulum ile beraber 50 mbps’ye kadar internet hızını aylık 119,9 TL’ye elde edebiliyorsunuz. Türk Telekom müşterisi olmanız halinde ‘INTERNET’ yazıp 6606’ya SMS yollayarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Limitsiz 100 Mbps’ye Kadar Hız Evinde

Hızı 100 mbps’ye varan ve limiti olmayan internetin yanı sıra ücretsiz kurulum içeren bu tarifeye ayda 154,9 TL’ye geçebilirsiniz. Türk Telekom müşterisi olmanız durumunda ‘INTERNET’ yazıp 6606 servisine kısa mesaj gönderip tarifeye geçebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Ekşi Sözlük Yorumları

Türk Telekom Prime hakkında Ekşi Sözlük yorumları için bazı yazıları şu şekilde derledik:

Haftalardır müşteri hizmetlerine ulaşmakta zorlanıyorum. Prime üyelerine özel ancak ulaşılması imkansız bir müşteri hizmetleri var.

Birçok avantajından faydalanmış bulunmaktayım. Tarifenin içerikleri bazen yetersiz gelse de yurt içi ve yurt dışı ayrıcalıkları oldukça faydalı.

Türk Telekom Prime Hat Taşıma

Türk Telekom Prime hat taşıma işlemleri için 444 1 444 müşteri hizmetlerinden veya Türk Telekom mağazalarından yardım alabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Tarifeleri 2020

Türk Telekom Prime Hediye İnternet 2020

Türk Telekom Prime tarifelerine geçiş yapmanızın ardından ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB hediye internet sahibi olabiliyorsunuz.

Türk Telekom Prime Tivibu Kampanyası

Türk Telekom Prime Tivibu kampanyası ile Tivibu Süper Paketi sahibi olmanızın yanı sıra 1500 dakika konuşma, 1500 SMS ve 10 GB internet sahibi olabiliyorsunuz. 24 ay taahhütle bu kampanyaya katılmanız halinde, taahhüt süreniz boyunca ücretsiz bir şekilde Tivibu Süper Paketi kullanabiliyorsunuz. Kampanyaya katılmak için ‘TIVIBULU PRIME’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom Prime sıkça sorulan sorular başlıca şunlardır:

Türk Telekom Prime Olmak İstiyorum

Türk Telekom Prime olmak için Türk Telekom müşteri hizmetleri (444 1 444) veya Türk Telekom mağazalarından yardım alabilirsiniz.

Türk Telekom Prime’dan Çıkmak İstiyorum

Türk Telekom Prime’dan çıkmak için Prime müşteri hizmetleri (444 4 375) veya Türk Telekom mağazalarından destek alabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu