Türk Telekom

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2022

Spread the love

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2022 yılında da ramazan ayı boyunca kullanılmak üzere hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıları için hazırlanıyor. Türk Telekom aboneleri Ramazan ayı boyunca internete doyarken, günlük ya da haftalık Türk Telekom Ramazan Paketi seçenekleri sayesinde iftar sahur demeden istediği zaman bedava internete girebilecek.

İçindekiler

Türk Telekom Ramazan Hediye İnternet 2022

Türk Telekom ramazan hediye internet 2022 yılında da ramazan ayı boyunca devam ederken, aboneler bedava GB’lar sayesinde internete doyacak. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine yönelik düzenlediği kampanyalarla dikkat çeken Türk Telekom, Türk Telekom ramazan paketi 2022 yılına özel dolu dolu olacak ve GB’lara konuşma paketleri de eşlik edecek.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Kurumsal Müşterilere Özel Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Türk Telekom ramazan ayı kampanyası kurumsal müşterileri için 2 GB internet hediye ediyor. Kampanya başlangıç tarihi 06 Mayıs 2022 olup, bitiş tarihi 06 Haziran 2022 olarak belirlenmiştir.  Yurt içi kullanımlar için geçerli olacak 2 GB Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2022 yılı ramazan ayı boyunca 30 gün süre kullanım için kurumsal hat abonelerine yüklenecektir. Her abone kampanyaya bir kez katılabilmektedir ve kampanyaya katılım için Türk Telekom Mobil Online İşlem Merkezi aracılığıyla kampanyaya katılım talebi iletilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

İlginizi çekebilir;

Turk Telekom Ramazan Kampanyasi
Turk Telekom Ramazan Kampanyasi

Sahurda Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Türk Telekom ramazan hediye internet 2022 kampanyası kapsamında sahur dönemi süresince 10 GB bedava internet ve aynı zamanda konuşmayı sevenler için Türk Telekom mobil hatlarla rahat rahat konuşmaları için 1000 dakika hediye!

Türk Telekom ramazan ayı kampanyası kapsamında,

 • Faturasız Ofis, ​
 • Katlayan,
 • Bayi,
 • Data tarifeleri,
 • BİMcell,
 • Pttcell faturasız,
 • Kontrolü SEÇ Tarifeleri,
 • Standart,
 • POCELL,
 • Kontrollü Esnaf
 • Esnaf Dostu Tarifeleri dışındaki hem faturalı hem de faturasız bireysel hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Ramazan Paketi sahur dönemi boyunca 02:00-06:00 saatleri arasında kullanılabilecektir. Faturasız hat kullanıcılarının kayıt öncesi 48 saat ya da kayıt sonrası tek seferde 35 TL ve üzeri yükleme yapması durumunda kampanyadan faydalanabilmektedir.

Türk Telekom bedava internet 2022 yılı kampanyaları arasında yer alan sahur ramazan paketi kampanyasını iptal etmek isteyen kullanıcılar ‘’IPTAL SAHUR’’ yazarak 5555’e SMS olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi 2022

Faturasız hat kullanıcılarımız Türk Telekom ramazan paketi 2022 kampanyasından kalan kullanım sürelerini öğrenmek için ‘’KALAN SAHUR’’ yazarak 5555’e SMS göndererek paketlerine yönelik detaylı kullanım bilgisini öğrenebilirler.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Türk Telekom bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu