Yaşam

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone 19 Mayıs Hediyesi

Spread the love

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Atatürk’ün İtilaf Devletleri’ne karşı Bandırma Vapuru ile Samsun’a çıkarak Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı gün olarak ülkemiz için çok önemli bir gün olmakla birlikte Atatürk tarafından Türk Gençliği’ne armağan edilmiş bir gün olarak her yıl ülkemizde coşkuyla milli bayram olarak kutlanmaktadır. Kutlamalara hediyeleri ile katılan GSM operatörleri genç abonelerini mutlu etmeye çalışırken, Türk Telekom, Turkcell, Vodafone 19 Mayıs hediyesi olarak 101. yıla özel olarak gençlerimize 2 GB bedava internet hediye etmektedir.

İçindekiler

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi

101. yılı nedeniyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına Türk Telekom, Türk Telekom 19 Mayıs hediyesi olarak gençlere hitap eden uygulaması Selfy üzerinden hediyeler sunarken, 19 Mayıs 2020 Salı günü geçerli olacak 2 GB bedava internet paketini almak için öncelikle Selfy abonesi olmanız gerekmektedir. Daha sonra sizde Selfy’li olarak ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yaparak ‘’Sil Süpür’’ oyununa girip oynamanız durumunda 2 GB Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Turkcell 19 Mayıs Hediyesi

101. yılı kutlanan ve milli bayramlarımız arasında olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Turkcell 19 Mayıs hediyesi olarak gençlere hitap eden uygulaması GNÇ uygulaması üzerinden kutlamalar kapsamında 100 bin genç abonesine bedava internet paketi hediye edilirken, kalan genç abonelerine de farklı hediyeler sunulacaktır.

Vodafone 19 Mayis Hediyesi
Vodafone 19 Mayis Hediyesi

Sadece 19 Mayıs 2020 Salı günü kullanılabilecek olan bedava internet paketini almak için GNÇ uygulamasına giriş yaparak istenilen bilgileri girmeniz sonucunda bilgileriniz Turkcell’e iletilecek ve 2 GB Turkcell bedava internet paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Vodafone 19 Mayıs Hediyesi

Diğer GSM operatörlerinde olduğu gibi Vodafone’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel gençlerle beraber kutlamalara Vodafone 19 Mayıs hediyesi ile katılacaktır.

Bayram nedeniyle Vodafone’nun gençlere özel uygulaması FreeZone’na abone olan gençlere özel 2 GB bedava internet paketi hediye edecektir. Sadece 19 Mayıs 2020 Salı günü için kullanılabilecek 2 GB Vodafone bedava internet paketini almak için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına telefon numaranız ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli olmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2022

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu