Haberler

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell 23 Nisan Hediyesi

Spread the love

İçindekiler

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell 23 Nisan Hediyesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı unutmayan operatörler arasında bulunan Türk Telekom, Vodafone, Turkcell ve Bimcell, kullanıcılarını evde geçirilen bu bayramda yalnız bırakmadı. Salgın nedeni ile bu bayramı evde geçirmek zorunda kalan vatandaşın imdadına yetişen operatörler, kullanıcılarına bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS hediyesi sunmaktalar.

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell 23 Nisan Bedava İnternet

23 Nisan’da operatör kullanıcılarına destek olan operatör firmaları, bu dönemde sunmuş oldukları özel avantaj ve hediye paketleri ile kullanıcılarını mutlu ediyor. Türk Telekom, 23 Nisan için gün içinde Türk Telekom 23 Nisan bedava internet hizmeti sağlarken, Turkcell ise her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve Turkcell 23 Nisan bedava internet hizmeti sunmakta. Bununla birlikte Vodafone da her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB internet paketini kullanıcılarına sağladı. Bimcell ise operatör içi konuşmayı ücretsiz kılarken, gün içinde internet kullanımı tüm Bimcell’liler için ücretsiz ve sınırsız bir şekilde hediye edilecek.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell 23 Nisan Hediyesi

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell 23 Nisan Hediyesi Nasıl Yapılır?

Birçok operatör, 2020 senesinde evde kutlanacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının evde gerçekleşmesi ve vatandaşların dışarı çıkamaması için birçok avantaj ile karşımıza çıkmakta. Bu konuda kullanıcıların ilgi odağı olan vatandaşlar arasında en çok aratılan sorulardan olan Vodafone 23 Nisan bedava internet ve Bimcell 23 Nisan bedava internet hakkında bilgi almak istiyorlar.

Özellikle ismi geçen operatörler için sunulan hediyelerin nasıl kullanılacağı da merak konusu… Bu konuda merakta kalan kullanıcıların hattına, 23 Nisan’da otomatik olarak tüm kampanyalar ve hediyeler otomatik olarak işleneceğinden fazladan bir işlem yapmaya gerek kalmayacak.

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell 23 Nisan Reklam Filmi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı es geçmeyen birçok operatör, evde geçirilen bu bayram için günün anlam ve önemini anlatan, bununla birlikte 23 Nisan’a özel sundukları kampanya ve hediyelerden bahseden özel reklam filmleri paylaştılar.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu