Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Spread the love

Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Abonelerine sunduğu uygun tarifeler nedeniyle çok tercih edilen Türk Telekom, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türk Telekom yeni yıl hediyesi hazırlayarak abonelerine sürprizler yapmaktadır.

2021 yılına girmeye az bir zaman kalırken, internetsiz kalmak istemiyorsanız  ‘’Online İşlemler’’ uygulamasından sunulan ‘’Sil Süpür’’ oyununa katılarak hem eğlenip hem de bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan ‘’Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları’’ ile ilgili yazılarımızı okuyarak, kampanyalara katılım sağlayıp internet paketi sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi Nedir?

Özel günleri değerlendirerek abonelerine hediyeler sunarak kutlamalara katılan Türk Telekom, yeni yıl içinde Türk Telekom yeni yıl hediyesi hazırlayarak abonelerini mutlu etmektedir. Bu yıl yeni yıl için bedava internet paketleri hazırlayan Türk Telekom, farklı tarifelerdeki abonelerine farklı bedava internet paketleri hazırlarken; Türk Telekom ailesine yeni katılan abonelerini ve eski abonelerini de unutmayarak özel Türk Telekom yeni yıl hediyesi vermektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi Nelerdir?

Türk Telekom aboneleri için yeni yıl hazırlıklarına başlarken, diğer senelere göre 2021 yılı için bol GB’lı bedava internet paketleri hazırlamaktadır. Gençlerin kullanabileceği internet paketlerinden sosyal medya paketlerine kadar farklı tercihler sunan Türk Telekom, Türk Telekom yeni yıl hediyesi olarak eski aboneleri içinde abonelik süresine göre bedava internet paketleri hazırlamaktadır.

 • Selfy Mor Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi
 • Online İşlemler Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi
 • TL yükleme Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi
 • Ballı Kampanyası Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi
 • 5 GB Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi
 • Yıllar Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi
 • Sosyal Paket Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom yeni yıl hediyesi hazırlarken tüm abonelerine hitap ederken, hediyeleri alabilmek için ücretsiz olarak SMS gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen SMS sonrası abonelere bilgilendirme mesajı gönderilerek, yüklenen paketlere yönelik detaylar hakkında bilgi verilecektir.

 • Selfy Mor Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Selfy abonesi olan gençler için hazırlanmış Türk Telekom yeni yıl hediyesi sahibi olmak için ‘’ MOR HEDIYE’’ yazarak 4545’e kısa mesaj göndermeniz sonucunda 1 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanmaktadır.

 • Online İşlemler Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet Hilesi 2021

Türk Telekom uygulaması olarak sunulan ve abonelerin hatlarına yönelik birçok işlemi rahatlıkla yapabildiği ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirerek ‘’1GB KAZAN’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz durumunda 1 GB internet paketi yüklenecektir.

 • TL yükleme Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

2021 yılı için faturasız hat kullanıcılarına özel kampanyalar düzenlenmeye devam edecek olup, Türk Telekom yeni yıl hediyesi kazanabilmek için 20 TL ve üzeri TL yüklemeniz yeterli olacaktır.

 • Ballı Kampanyası Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Yeni yıl için 4 GB bedava internet paketi kazanmak ‘’BALLI 4GB’’ yazarak 2070’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

 • 5 GB Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Türk Telekom yeni yıl hediyesi olarak bol bol internet hediye verirken, 5 GB internet hediyenizi almak için ‘’HEDIYE INTERNET’’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi sonucunda hattınıza yüklenmektedir.

 • Yıllar Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Türk Telekom’lu olduğunuz süre hesaplanarak belirlenen yeni yıl hediyenizi almak için ‘’YILLAR’’ yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj göndermeniz durumunda bilgilendirme mesajı gönderilerek hediye detayınıza yönelik bilgi verilecektir.

 • Sosyal Paket Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Eylül 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom’un faturasız hat kullanan aboneleri için hazırladığı Türk Telekom yeni yıl hediyesi kapsamında 2 GB sosyal medya paketini almak için 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir. Böylelikle kazandığınız 2 GB sosyal medya paketinin 1 GB’ı WhatsApp için kullanabilirken, geri kalan 1 GB’lık limitinizi Facebook ve Twitter üzerinden paylaşımlarınız için kullanabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: Average: ]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu