Türk Telekom

Türk Telekom’dan KatKat Prime Tarifeleri

Spread the love

Türk Telekom GSM operatörleri arasındaki büyük rekabette kazanmak için kendi abonelerine yönelik kampanyalar düzenlerken, diğer GSM operatörlerinden kullanıcı kazanmak adına da bedava internet kampanyalarına devam ediyor.

‘’Katkat Prime Tarifeleri’’ adını verdiği kampanyalarla hattını Türk Telekom’a taşıyan ya da Türk Telekom’dan yeni hat alan kullanıcılarına yönelik ayrıcalıklar sunuyor. ‘’Prime Katkat 10 GB ve 15 GB Tarifeleri’’ ile birlikte yeni kullanıcılarına ilk üç 30 GB bedava internet hediye ediyor.

Ayda 49 TL ile Prime KatKat 10GB tarifesi kullanıcısı olarak her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 10 GB internet Türk Telekom Kat Kat Prime tarife ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca 59 TL ödeyerek de Prime Katkat 15 GB tarifesine abone olarak, olarak her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 15 GB internet fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir;

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Ayrıca Pime Katkat 10 GB ve 15 GB tarifelerine abone olan kullanıcılar;

  • Türk Telekom Bulut 150GB,
  • Muud Premium Üyelik,
  • Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri taahhüt edildiği sürece 24 ay boyunca ücretsiz olarak sunulurken, e-dergi aboneliği içinde sınırsız internet hakkı sunuluyor.

e-dergi Servis Detayları

e-dergi üyeliği sayesinde yerli ve yabancı dergi ile gazetelerin okunabileceği dijital bir okuma platformu olmakla birlikte, ‘’Katkat Prime Tarifeleri’’ sayesinde kullanıcılarının rahatça gazete ve dergi okumaları için Türk Telekom sınırsız internet ile hediye ediliyor.

e-dergi uygulaması sayesinde;

  • Zengin gazete ve dergi arşivinden faydalanılabilindiği gibi, favorileri ekleme özelliği ile de istediğiniz dergi yada gazeteye kolaylıkla ulaşılabiliyor.
  • İndirilen tüm dergiler çevrimdışı iken de rahatlıkla okunabiliniyor.

Kısaca Türk Telekom mobil müşterisi olmanız durumunda internet limitinizden harcamadan istediğiniz dergi ya da gazeteyi okuyabilir hatta indirme şansına da sahip olabilirsiniz. Ayrıca diğer GSM operatörlerine ait mobil müşterileri de 13,99 TL e-dergi abonelik ücreti ödeyerek, e-dergi abonesi olabiliyor. E-dergi üyeliği için App Store ya da Play Store üzerinden ‘’e-dergi’’ yazarak telefonunuza indirebilir ve istediğiniz dergi ya da gazeteye her an ulaşabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Türk Telekom’dan KatKat Prime Tarifelerine Nasıl Geçilir?

Türk Telekom Katkat Prime Tarifeleri’ne geçiş yapmak için;

  • Numara taşıma,
  • Yeni hat alma,
  • Taraftar ya da diğer faturasız tarifelerinden geçiş yapmak yeterli olmaktadır.

Prime Katkat 10 GB tarifesine kayıt olarak 12+12 yani 24 ay boyunda tarifede kalma sözü veren kullanıcılara, ilk 12 ay için tarife ücreti 49, ikinci 12 ay için 57 TL olarak fatura ücreti belirlenmiş olup, ilk 3 ay 30 GB bedava internet hediye edilmektedir. Taahhütte bulunmayan kullanıcılar için tarife ücreti 69 TL olarak belirlenmiştir.

Aynı şekilde Prime Katkat 15 GB tarifesine 24 ay taahhütte kalan aboneler için ilk 12 ay için tarife ücreti 59 TL, ikinci 12 ay için 67 TL olarak belirlenmiştir. Taahhütte bulunmayan kullanıcılara yönelik tarife ücreti ise 79 TL’dir. Aynı şekilde bu pakette de ilk 3 ay 30 GB bedava internet hediye edilmektedir.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Türk Telekom bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Prime Nedir? Nasıl Yapılır?

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu