Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 15 Temmuz Hediyesi 2020

Spread the love

İçindekiler

Turkcell 15 Temmuz Hediyesi 2020

15 Temmuz 2016 yılında ülkemizde yaşanan darbe girişimi nedeniyle haberleşmenin aksamaması amacıyla Turkcell 15 Temmuz hediyesi sunmuştur ve bu desteğinden dolayı aboneleri tarafından taktir kazanmıştır. Sonrasında 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü olarak ilan edilmiştir ve Turkcell her yıl bu özel günü aboneleri ile anmak için Turkcell 15 Temmuz hediyesi sunmaya devam etmektedir.

Turkcell 15 Temmuz Hediye İnternet Paketi

Turkcell 15 Temmuz hediyesi 2020 yılı içinde aboneleri için sunulurken, hediye olarak 1 GB bedava internet paketine ilave 500 dakika her yöne konuşma paketi ve 250 SMS paketi vermektedir. Henüz hediyeler aktif olmamakla birlikte 15 Temmuz 2020 tarihinde abonelerine otomatik olarak yüklenilecek ve bilgilendirme mesajı gönderilerek abonelere kullanım detayları ile ilgili paylaşım yapılacaktır.

15 Temmuz 2020 günü saat 00.00 itibarıyla Turkcell 15 Temmuz hediyesi 2020 yılı için yüklenmeye başlanılacak olup, hediyelerin kullanım süresi saat 23.59 itibarıyla sona erecektir. Bugüne özel sunulan faydalardan kalan kullanımlar ise, gün sonunda Turkcell tarafından silinecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell 15 Temmuz Hediyesi 2020

Turkcell 15 Temmuz Hediyesi Nasıl Yapılır?

Turkcell 15 Temmuz hediyesi 2020 yılı için tarihin gelmemesi nedeniyle henüz aktif değildir ve hediyeler 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kullanılmak üzere hazırlanmaktadır. O güne özel hazırlanan hediyeleri almak için SMS gönderimi ya da uygulama indirme gibi bir işlem yapılmasına gerek kalmadan, Turkcell tarafından faturalı ve hazır kart abonelerine otomatik olarak yüklenecektir.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell abonesi olarak acil olarak internet ihtiyacınız varsa, 15 Temmuz 2020 tarihini beklemenize gerek kalmadan Turkcell bedava internet kampanyalarına katılım sağlayarak internet ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Her hafta cuma günü hediyelerini yenileyen ve ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması aracılığıyla sunulan ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına katılarak haftalık kullanım için bedava internet ve sürpriz hediyeler kazanabilir Perşembe 23.59’a kadar faydalarınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerli olan ‘’#senyapdiye Salla Kazan Avantajı’’ ile ‘’BİP’’ uygulamasında yer alan ‘’Keşfet’’ menüsünden ‘’#senyapdiye’’ kanalını takip ederek ‘’Salla Kazan’’ için ek sallama hakkı kazanabilir ve kutucuğu tıklayıp telefonunuza sallayarak Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet Programı

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu