Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 2222 Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Spread the love

Turkcell 2222 Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell’de SMS servisleriyle bedava internet kazanmak mümkündür. 2222 de Turkcell’e ait SMS servislerinden biridir. Turkcell 2222 servisiyle hediye internet dahil birçok farklı hediyeler de kazanabilirsiniz. Bu yüzden Turkcell abonelerinin 2222 bağlantılı kampanyaları takip etmeleri gerekmektedir. 2222 sayesinde kazanacağınız bedava internet fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Turkcell 2222 Hediye İnternet Nedir?

Turkcell 2222 hediye internet Turkcell’in en bilindik kısa mesaj servislerinden biri olan 2222 ile kazanacağınız hediye internetleri ifade eder. Çeşitli kampanyaların birbirinden farklı kodları 2222’ye gönderildiğinde aboneler hediye internetlerini anında kazanmış olurlar. Kazandıkları internet de gelecek olan onay SMS’i ile hatlarına tanımlanır.

Turkcell 2222 Hediye İnternet Ne İşe Yarar?

İnternetsiz kaldığınızda, paket veya tarifenizdeki internetleri tükettiğinizde Turkcell 2222 sayesinde hediye internet kazanıp sosyal medyada paylaşım yapmaya ve internette gezinmeye devam edebilirsiniz. 2222 ve buna atılacak kısa mesajlarla katılabileceğiniz hediye internet kampanyaları sayesinde iletişiminizde kesilme ve aksamaya uğramazsınız. İşte 2222 SMS servisi bu açıdan büyük önem taşımaktadır.

Turkcell 2222 Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell 2222 Hediye İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

2222 SMS servisi Turkcell’de uzun süredir var olan bir kısa mesaj servisidir. Bu yüzden 2222 servisinin bir sona erme süresi bulunmamaktadır. Fakat, 2222 ile yapılan bazı kampanyaların kendilerine ait geçerlilik süresi olabilir. Kampanyaların geçerlilik sürelerinin 2222 servisi ile bir alakası yoktur. Yeni hediye internet kampanyaları da 2222 servisiyle gerçekleştirilebilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet Kazan 2020

Turkcell 2222 Hediye İnternet Kazanma

Turkcell’de farklı kampanya ve fırsatların farklı SMS kodları bulunmaktadır. 2222 ile kazanacağınız her hediye internetin kodları da farklıdır. Kampanyaya ait kodları 2222’ye SMS olarak gönderdiğinizde hangi kampanyaya katılmak istiyorsanız o kampanyadan bedava hediye internetlerinize kavuşursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell 2222 Hediye 1 GB

Turkcell 2222’den hediye internet kazanmanın en kolay yollarından biri “INTERNETIM” yazarak 2222’ye kısa mesaj yollamaktır. 1 GB hediye internetiniz kısa süre içerisinde hattınıza yüklenecektir.

Turkcell 2222 Şifre Nasıl Alınır?

2222 ve 2200 SMS servisleriyle Turkcell şifresi almanız ve kullanmanız mümkündür. Turkcell’e ait site veya uygulamalara giriş yapmak için Turkcell şifrenizi kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken “SIFRE” yazdıktan sonra 2222 ya da 2200’a kısa mesaj atmaktır. Şifreniz en kısa sürede SMS yoluyla size ulaştırılacaktır.

Turkcell 2222 Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell 2222 Paketleri

2222 SMS servisini kullanabileceğiniz paketler bulunmaktadır. Bu paketlere kayıt olmak için pakete ait kodları 2222’ye SMS atmanız gerekmektedir. Faturalı ve faturasız hat fark etmeksizin 2222 servisi tüm Turkcell abonelerinin faydalanabildiği bir servistir. Bu yüzden paketleri incelerken dikkat etmeniz gerekmektedir. Size en uygun olanını seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 2222 haftalık ya da aylık bedava internet paketleri de vermektedir. Haftalık 1 GB hediye internet için “HEDIYE HAFTALIK 1 GB”, aylık hediye internet paketi içinse “HEDIYE AYLIK 1 GB” yazarak 2222’ye kısa mesaj atabilirsiniz. Aylık veya haftalık kullanacağınız hediye internetler hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Bedava İnternet Paketleri

Turkcell 2222 Şifre Göndermiyor

Eğer Turkcell 2222 şifre alma işlemini başarıyla gerçekleştiremediyseniz ilk yapmanız gereken aynı işlemi 2200’a SMS atarak denemenizdir. Eğer o da başarısız olursa yazdığınız kısa mesajı kontrol edin. Harf hatası yapmış olabilirsiniz. Eğer mesajınızda herhangi bir hata yoksa sistemsel bir sorun olabilir. 0532 532 00 00 ya da 532 müşteri servisi numaralarını arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell 2222 Mesaj Gönderemiyorum

0532 532 00 00 Turkcell müşteri hizmetleri numarasını arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Sistemsel bir sorun yaşanmakta olabilir. 2222 servisi genelde iyi çalışan bir servistir.

Turkcell 2222 Mesaj Ücretli mi?

Turkcell 2222 servisi ücretsiz bir servistir. Paketinizden herhangi bir harcama yapmazsınız veya faturalarınıza yansımaz. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Eğer Turkcell abonesi iseniz 532’yi arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Farklı operatör ve sabit hatlardan ise 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Turkcell 2222 Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell bedava internet kazanmanın birçok yolu vardır. Uygulamaları yükleyerek bedava internet kazanmanız mümkündür.

“SURPRIZ” yazın ve 2222’ye yollayın. Şansınıza göre 500 MB ve 2 GB arası hediye internet kazanacaksınız.

Faturalı hat sahibiyseniz otomatik ödeme talimatı vererek 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri sizi iki dakikadan fazla bekletirse 2 GB bedava internet Turkcell size özür olarak sunmaktadır.

Yeni bir Turkcell müşterisi iseniz anında 2 GB bedava internet hediyesi kazanırsınız.

4.5G bir sima kartla mevcut kartınızı değiştirirseniz 10 GB bedava internet kazanırsınız.

Faturasız Turkcell hat sahipleri de en az 20 lira ve üzeri yükleme yaptıklarında bedava internete kavuşurlar.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell’de düzinelerce bedava internet kazanma yöntemi mevcuttur.

Turkcell 2222 Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell’de uygulamalar aracılığı ile de bedava internet kazanabilirsiniz.

Bip uygulamasıyla bedava internet kazanmak için Bip’i indirip kullanmaya başlayın. Mesajlar atıp görüntülü konuşmalar yapın ve arkadaşlarınıza tavsiye edip indirmelerini sağlayın. Böylece bedava internet kazanabilirsiniz.

Paycell ödeme uygulaması da size bedava internet kazandırır. Paycell ile alışverişten önce “Google Play” yazın ve 2255’e kısa mesaj atın.

Yaani uygulamasını uygulama marketlerinden indirip kullanmaya başladığınızda da 2 GB hediye internet kazanma şansına erişirsiniz.

Turkcell Dijital Operatörün uygulamasını indirip Salla Kazan oyununu oynadığınızda da bedava internet ve diğer hediyeleri kazanırsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bedava SMS Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell 2222 Kalan Sorgulama

Turkcell’de kalan haklarınızı öğrenmenizin yollarından biri de 2222 SMS servisidir. “KALAN” yazın ve 2222’ye SMS atın. Tüm haklarınız size SMS olarak yollanacaktır.

Turkcell 2222 Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Fırsat 2222 Nedir?

Hediye internet, hediye dakikalar, hediye SMS hakkı ve daha birçok sürpriz hediye. Bunları kazanabilmek için “FIRSAT” yazıp 2222’ye SMS yollamak yeterlidir. Tamamen şansınıza bağlı olarak farklı hediyeler kazanmanız mümkündür.

Turkcell Hediye GB Yollama

Turkcell aboneleri birbirlerine internet hediye paketleri gönderebilir. “HEDIYE HAFTALIK 1 GB” yazın ve bir boşluk bırakıp göndereceğiniz numarayı girin. Oluşan mesajı 2222’ye gönderin. Yolladığınız hediye anında yerine ulaşacaktır. 1 GB hediye internet bedeli ise 15 TL’dir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 1 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu