Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Spread the love

İçindekiler

Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Özel günler için çeşitli operatörler internet, dakika ve SMS kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalardan yararlanan kişiler gün boyunca bedava kazandıkları dakika, internet ya da SMS kullanarak paketlerini harcamamış oluyorlar. Bundan dolayı aboneler kullandıkları operatörlerin 23 Nisan 2020 hediyesi verip vermediğini merak ediyorlar. Hediye veriyorlarsa bunu kaçırmak istemeyerek araştırma yapmaya başlıyorlar. Bu sebeple insanların faydalanabilmeleri için 23 Nisan için kampanya yapan Turkcell’in kampanyasını ve bilgilerini paylaşacağız.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell 23 Nisan Bedava İnternet

Uzun yıllardır aboneleri için dini ve resmi bayramlarda ve özel günlerde çeşitli kampanyalar düzenleyen telefon şirketleri arasında Turkcell’de yer alıyor. Her yıl önemli günlerde Turkcell 23 Nisan bedava internet kampanyaları yapıyor. Bu yılda Turkcell 100.yılı kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da unutmayarak kampanya düzenliyor. Bu kampanyaya göre Turkcell hat kullanıcıları 23 Nisan tarihinde her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB bedava internet kazanarak gün boyu kullanabilecekler.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell 15 Temmuz Hediyesi 2020

Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Turkcell 23 Nisan Bedava İnternet Nasıl Başvurulur?

Turkcell abonelerinin operatörleri tarafından verilen 1 Gb bedava internet paketinden yararlanmak için herhangi bir başvuru yapmaları gerekmiyor. Şirket 23 Nisan tarihinde bu paketlerin hatlara tanımlanmasını sağlayarak kullanıma açıyor. Böylece Turkcell hat kullanan faturasız veya faturalı aboneler hiçbir işlem yapmalarına gerek kalmadan bu kampanyadan yararlanabiliyor.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell 23 Nisan Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

23 Nisan tarihinde Turkcell 23 Nisan bedava internet kazanan kişiler kazanımlarını 23 Nisan tarihi boyunca istedikleri zaman kullanabiliyor. Turkcell kullanıcılarına bu kampanyayı 24 saat geçerli olacak şekilde sunuyor. Kullanıcılar 23 Nisan itibariyle kullanmaya başladıkları paketleri 24 Nisan 00.00 tarihine ve saatine kadar kullanabiliyor. Bu saate ulaştıklarında paket sıfırlanıyor. Böylece kişilerin bedava internet, dakika ve SMS gibi kullanımlarını bu süre zarfında bitirmeleri gerekiyor.

Turkcell 23 Nisan Reklam Filmi

Turkcell bedava internet kampanyaları dışında her sene 23 Nisan Bayramı’na özel bir reklam filmi çekiyor. Böylece çocukların ve diğer insanların 23 Nisan coşkusunu tatmasını ve unutmamasını sağlıyor. Çekilen film tv ekranlarında ve dijital ortamda yayınlanarak kişilere ulaştırılıyor.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu