Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet ve diğer sürpriz hediyeleri kaçırmayın. Detaylar için yazımızı okuyabilirsiniz.

Spread the love

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Bedava internet konusunda oldukça cömert davranan Turkcell, yaptığı kampanyaları ve uygulamaları sayesinde kullanıcılarının tarifelerine ait olan internet paketlerine ilave olarak ek internet paketleri hediye etmektedir. Tüm özel günlerde olduğu gibi ülkemiz için çok önemli olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Turkcell, Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet paketleri dağıtarak coşku dolu bir bayram için kutlamalara katılmayı planlamaktadır.

98. yılını kutlayacağımız Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Turkcell kullanıcısı olarak sunulacak paketlerle sahip olacağınız bayram hediyelerinize yönelik detayları öğrenmek ve katılım sağlamak adına aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir – Turkcell Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet Nedir?

Turkcell GSM operatörü kullanıcılarının bayramlarından doğum gününe kadar hiçbir özel gününü unutmayarak sunduğu hediyelerle abonelerini mutlu etmektedir. Her yıl olduğu gibi bu yılda abonelerine ‘’Cumhuriyet Bayramı’’ nedeniyle Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Hediyesi hazırlayan Turkcell, konuşma ve yazışmaktan vazgeçemeyen aboneleri için 1 GB bedava internet paketine ilave olarak her yöne kullanabilecekleri 500 dakika ve 1.000 SMS paketi yükleyecektir. Ayrıca 29 Ekim 2021 Cuma gününe özel TV+ aboneleri gün boyunca tüm kanalları ücretsiz olarak izleyebilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone'dan Herkese 12 Ay Boyunca 3 GB Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet kampanyasına katılım ücretsiz olup, kampanya hakkında bilgilendirme ‘’Dijital Operatör’’ ya da ‘’BİP’’ uygulamaları üzerinden yapılacaktır. Uygulamalar üzerinden bilgilendirme yapıldıktan sonra kampanya katılım için herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmaksızın 1 GB internet, 500 dakika ve 1.000 SMS paketleri otomatik olarak yüklenmektedir.

İlginizi Çekebilir – Turkcell BİP Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet Kampanya Detayları

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet ve konuşmayla SMS paketleri hediye edilen Cumhuriyet Bayramı’nda sunulan kampanyaya yönelik aşağıda belirtilen detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir.

  • Cumhuriyet Bayramı’na özel sunulan paketlerin kullanımı Turkcell tarafından gönderilen mesaj sonrasında başlayacaktır.
  • Turkcell hediye paketi sadece kişiye özel gönderildiği için farklı bir aboneye hediye paketlerinin gönderilmesi mümkün değildir.
  • Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet paketi ve diğer hediye paketlerinden faydalanmak isteyen abonelerin SIM kartlarının 4.5G uyumlu olması gerekmektedir.
  • Düzenlenen kampanya sadece 29 Ekim 2021 Cuma günü için geçerli olup, kalan kullanımlar devretmemektedir.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Seviyorum Testi ile 3 GB Bedava İnternet Fırsatı

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Aşağıda yer alan ”Yorum Yap” alanından değerli duygu ve düşüncelerini belirten tüm ziyaretçilerimize bedava internet gönderiyoruz.

Not: Mail adresinizi doğru girin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 200 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu