Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Bedava Dakika

İletişim olanakları insanlar için oldukça önemlidir. Son 30 yılda bu alanda önemli gelişimler sağlanmıştır. Birçok ağ operatörü insanlara hizmet verir ve rekabet ortamında gelişim gösterirler. Bu alanda önemli hizmetleri barındıran operatörlerden birisi de Turkcell olmaktadır. Turkcell birçok ülkede hizmet veren bir ağ operatörü olmaktadır.

Turkcell bünyesinde yer alan modern alt yapı imkanları ile her zaman tercih edilen iletişim operatörü olmaktadır. Ayrıca uygun fiyatlar ile sunulan birçok tarifeyi de içermektedir. Her sene de müşterilerine hediye dakika ve hediye internet vermektedir. Bu anlamda da her sene milyonlarca Turkcell bedava dakika Turkcell müşterilerine hediye edilmektedir.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Turkcell de ilk günlerden bu yana verilen hizmetlerin başında bedava dakika gelmektedir. Bedava dakika birçok kampanyalar ile Turkcell de yer almaktadır. Turkcell bedava dakika kazanmanın birçok yolu bulunur. Turkcell de verilen dakikalar da günlük, haftalık ve aylık olarak verilen hizmetler olarak bilinir.

Bedava dakika kazanmanın yolları arasında;

 • Mobil uygulamalar
 • Faturalı hatta geçiş
 • Taahhüt yenileme
 • Farklı bir tarifeye geçiş yer alır.

Her bir yöntem için farklı kampanyalar Turkcell bünyesinde yer almaktadır. Yine Turkcell bedava dakika kazanma yolları en fazla mobil uygulamalar ile olmaktadır. Yine özel günlerde rastgele verilen, belli bir zamanı Turkcell de geçirdikten sonra verilen, doğum günlerine özel verilen Turkcell bedava dakika uygulamaları ile müşterilerini memnun etmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Ücretsiz Dakika

Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika 2020

Turkcell de önceki senelerde olduğu gibi 2020 senesinde de müşterilere sunulacak olan hediye dakikalar vardır. Bu bedava dakika kampanyaları belirli zamanlarda hazırlanan kampanyalar olarak bilinirler.

Turkcell firmasında 2020 yılı için hazırlanan bedava hediye dakika kampanyaları arasında;

 • Turkcell her yöne bedava dakika paketi
 • BIP uygulaması ile bedava dakika
 • Salla kazan uygulaması ile bedava dakika
 • Yükledikçe bedava dakika kazan kampanyası
 • Turkcell hesabım ile bedava dakika kazanma
 • Paycell ödeme ile bedava dakika kazanma yer alır.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava Dakika Yapma

Turkcell bedava dakika kampanyaları birkaç değişiklik ve ekleme dışında her sene aynı paralelde devam eder. Turkcell de bedava dakika kampanyalarından bir tanesi mobil Turkcell uygulamaları ile olmaktadır. Bu alanda ilk başta gelen ise Turkcell BIP uygulaması olmaktadır.

Turkcell BIP uygulaması ile bedava dakika yapmak için öncelikle BIP uygulaması indirilmesi gerekir. Bu adımdan sonra günlük 100 dakika Turkcell bedava dakika hediyesi verilir. Ayrıca uygulamalar düzeyinde verilen bedava dakika kampanyalarından bir tanesi de Turkcell hesabım uygulaması ile olmaktadır.

Turkcell hesabım uygulamasından bedava Turkcell dakikası alabilmek için Turkcell hesabım uygulaması cihaza indirilmelidir. Burada yer alan menü kısmından Turkcell’in salla kazan içeriğine giriş yapılmalıdır. Turkcell salla kazan içeriğinde birçok hediye dakika kampanyası bulunur. Her hafta pazartesi günleri yenilenen bu alandan birçok Turkcell bedava dakika kazanma imkanı mevcuttur.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Burada verilen hediye dakikalar 1 hafta boyunca geçerli olmaktadır. Genelde 250 dakika ile 500 dakika hediyeleri müşterilere verilir. Faturasız hatlar için geçerli olan bir diğer bedava dakika uygulaması ise yükledikçe kazan uygulaması olmaktadır. Paycell üzerinden ya da Turkcell’in web sitesi üzerinden yapılan lira yüklemelerinde 1 hafta boyunca geçerli sürpriz hediye dakikalar müşterilere verilir.

Turkcell yükledikçe kazan kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan bir kampanyadır. Ayrıca Turkcell de hazır kartlı olanlar içinde bedava dakika kampanyaları da vardır. Turkcell de hazır kart sahibi olan müşteriler 30 lira ve üzeri lira yüklemelerinde hafta sonu Turkcell müşterileri ile kendi aralarında sınırsız bedava konuşma hakkına sahiptirler.

Turkcell Bedava Konuşma 2222

Turkcell de 2019 yılında hizmete sunulan kampanyalardan bir tanesi de “GEL DK” kampanyası olmaktadır. Buna göre faturalı ve hazır kartlı tüm Turkcell’liler “GEL DK” yazıp 2222’ye gönderdiğinde günlük olarak geçerli 100 dakika ve 250 dakika hediye hatlarına tanımlanır.

Turkcell Hediye Dakika

Turkcell hediye dakika kampanyası her sene artarak devam eder. Her sene 30 milyon Turkcell müşterisi milyonlarca hediye dakika ile buluşturulur. Bu hediye dakikalar günlük, haftalık ve aylık olarak tanımlanan dakikalardır. Turkcell hediye dakikalar mobil uygulamalar, faturalı hatlara geçişler ve lira yüklemeleri gibi 3 boyutlu olan bir politikadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Dakika Kazanma

Turkcell dakika kazanma cümlesi Turkcell’in avantajlı olarak gösterdiği alanlarda yapılan işlemler sonucu hak edilen dakikalardır. Turkcell dakika kazanma imkanı en çok paycell uygulaması ile yapılan fatura ödemelerinde ve TL yüklemelerinde oluşan bir durumdur. Paycell ile yapılan ödemelerde birçok Turkcell hediye dakika hatlara tanımlanır.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava dakika kazanmanın birçok imkanı vardır. Bedava dakikalar nasıl yapılır sorusuna da yine bu boyutta bir cevap vardır.

Turkcell de bedava dakika yapma yolları şu şekildedir:

 • GEL DK yazıp 2222’ye gönderilmesi ile
 • BIP messenger uygulaması kullanılarak
 • Turkcell hesabım uygulamasının indirilmesi ile burada yer alan salla kazan içeriğine giriş yapılarak
 • Sarı kutu üyesi Turkcell’liler SK137 yazıp 2222’ye göndererek yaparlar.

Turkcell bedava dakika kampanyaları her sene artarak devam eder. Her sene milyonlarca insan bu bedava dakika uygulamalarından yararlanır. Turkcell bedava dakika uygulamaları her Turkcell’li için geçerlidir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu