Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika 2021

Spread the love

Turkcell Bedava Dakika 2021

Turkcell müşterileri sadece bedava internet değil bedava dakikalar konusunda da daima şanslı abonelerden olmuşlardır. Konuşmayı seven Turkcell aboneleri GSM operatörlerinin kampanya ve fırsatları sayesinde epey bedava konuşma şansına erişmişlerdir. Bu zamana kadar süregelen kampanya ve fırsatlar 2021 yılında da yüksek ihtimalle artarak devam edecektir.

Turkcell Bedava Dakika Nedir?

Turkcell bedava dakika, Turkcell abonelerinin kullanabildikleri ücretsiz konuşmaları tanımlayan terimdir. Turkcell kullanıcıları çeşitli paket, tarife, kampanya ve fırsatlarla bedava dakika ve konuşma şansına erişirler. Turkcell bu konuda sürekli yeni fırsatlar sunan bir GSM operatörüdür.

Turkcell Bedava Dakika 2021

Turkcell Bedava Dakika Ne İşe Yarar?

Bazı kullanıcılar internetten iletişim yerine konuşarak iletişimi tercih eder. Bazı kullanıcılar ise akıllı telefon bile kullanmak istemeyebilir. Turkcell bedava dakika da bu noktada devreye girerek müşterilere iletişim konusunda büyük fayda sağlar. Özellikle acil durumlar için yararlı bir hizmettir. Bu yüzden Turkcell bedava dakika fırsatları en az bedava internet kadar sevilip tercih edilmektedir.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava dakika kazanmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Turkcell’e has uygulamalar ile ücretsiz dakika kazanma şansına erişilebilir. 2222 SMS servisleri sayesinde de bedava dakika kazanmak mümkündür. Kullandığınız paket ve tarifelerin de mutlaka bedava dakika kazanma ihtimali bulunmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava Dakika Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell’in müşterilerine sunduğu kampanyalar genelde süresiz ya da uzun sürelidir. Farklı kampanyaların farklı bitiş süreleri olabilir. Fakat Turkcell biten kampanyaları daima yenileriyle değiştirir. Bu yüzden de Turkcell abonelerinin bedava dakika kazanma şansları asla tükenmez.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları 2021

Turkcell bedava dakika kazanmak için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır.

Eğer Turkcell faturasız hat kullanıcısıysanız 30 TL ve üstünde yüklemelerinizde Salla Kazan için ek bir hak elde edersiniz. Bu ek hakla bedava dakika ya da internet kazanmanız mümkündür.

Her yöne 30 dakika kazanmak içinse tek yapmanız gereken cep telefonunuzun mesaj kutucuğuna “GL DK” yazarak 2222’ye kısa mesaj atmaktır.

Turkcell Bedava Dakika 2021

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Sadece “SURPRIZ” yazın ve 2222’ye gönderin. Size sürpriz bir hediye gelecektir. Bu hediye bedava dakika ya da internet olabilir.

“EVET DK” yazdıktan sonra 4323’e kısa mesaj attığınız takdirde de bedava dakika kazanma şansına erişirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Turkcell bedava dakika kazandıran uygulamaların başında Bip anlık mesajlaşma uygulaması gelmektedir. Uygulama marketlerinden Bip’i indirin ve kullanmaya başlayın. Mesaj attıkça, görüntülü ve sesli konuşmalar yaptıkça, arkadaşlarınıza önerip indirmelerini sağladıkça bedava dakika kazanma şansına erişirsiniz.

Yaani uygulamasını indirdikten ve kullanmaya başladıktan sonra da bedava dakikalar kazanabilirsiniz.

GNÇ uygulamasında “çatlat” bölümünü haftada iki kez kullanarak da bedava dakikalar kazanma şansına erişirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulamasında Alla Kazan bölümüne giriş yaptığınızda da bedava dakika ve internet dahil birçok hediye kazanabilirsiniz.

Turkcell Konuşma Paketleri 2021

Turkcell bedava konuşma kampanyalarına 2021 yılında da devam edecektir. “GEL DK” yazın ve 222’ye mesaj atın. Bedava dakikalar hattınıza tanımlanacaktır. Bunun gibi daha birçok kampanya 2021 yılı içerisinde de yapılacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Turkcell Bedava Dakika Hilesi 2021

Turkcell zaten bedava dakika konusunda müşterilerine karşı bonkörlük sergilemektedir. Turkcell aboneleri bedava dakika için hileye ihtiyaç duymaz. Hem zaten Turkcell’de bunun için bir hile bulunmamaktadır. Kampanya ve paketler, bedava dakika kazanmak için yeterlidir. Uygulamalar ve sürekli sunulan fırsatlar da…

Turkcell Bedava Dakika 2021

Turkcell Bedava Konuşma 2222

Turkcell 2222 SMS servisi abonelerin bedava dakika veya internet kazanabileceği bir servistir. Kampanyanın kodunu 2222’ye SMS atarak bedava dakika dahil birçok fırsattan yararlanabilirsiniz. Yeter ki fırsatları takip edin.

Turkcell BİP Bedava Dakika

Öncelikle Bir uygulamasını App Store veya Play Store’a girip indirin. Kullanmaya başlayın. Mesaj atıp görüntülü aramalar yapın ve dostlarınıza tavsiye edip onların da kendi telefonlarına indirmelerini sağlayın. Bedava internet ve dakikalar sizin olacaktır.

Ayrıca “BIP 100DK” yazıp 2200’a kısa mesaj attığınız takdirde 100 dakika konuşmayı sadece 1 liraya elde edersiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

“GEL DK” yazın ve 2222’ye yollayın. Bedava dakikalar hattınıza gelecektir.

“SURPRIZ” yazarak 2222’ye mesaj attığınız takdirde de bedava dakikalarınıza kavuşacaksınız.

“EVET DK” yazarak 4323’e kısa mesaj yolladığınızda da Turkcell’den bedava konuşmalar kazanma şansını elde edersiniz.

Turkcell Bedava Dakika 2021

Turkcell Bedava Dakika Faturalı Hat Kampanyaları

Turkcell faturalı hatlar uygun fiyata yüksek dakikalı paketler konusunda asla sıkıntı yaşamazlar.

Süper Fırsat 20GB Paketi

Ayda 69 liraya 20 GB internet ve her yöne 1000 dakika konuşabilirsiniz. “SUPERFIRSAT20” yazıp 2200’a mesaj yollayın yeterli.

Turkcell Dev Paketler

Ayda sadece 89 liradan başlayan fiyatlarla her yöne 20.000 dakika konuşmanız mümkün. Tek yapmanız gereken Dev 150, 200, 300 veya 500 GB paketlerinden birini seçmek.

GNÇ Maksi Paketleri

6, 9, 12 GB internet veren GNÇ Maksi paketleri aynı zamanda 1250 dakika her yöne konuşma sağlamaktadır. Fiyatları da 49.90 TL’den başlamaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika Faturasız Hat Kampanyaları

Turkcell faturasız hat kullanıcıları yüksek dakikalı tarifelerden uygun fiyatlara yararlanabilir.

Turkcell Bedava Dakika 2021

Gülümseten Fırsat 11 GB Paketi

1000 dakika konuşma ve 11 GB internet sadece 50 liradır. “FIRSAT 11GB” yazıp 2200’a kısa mesaj yollamanız yeterlidir. 17, 25 ve 30 GB versiyonları da mevcuttur, ancak onlarda da konuşma 1000 dakikadır.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Basit bir SMS işlemiyle Turkcell’den her yöne bedava 30 dakika kazanmak mümkündür. “GEL DK” yazıp 2222’ye yollamanız kafidir.

Ayrıca Salla Kazan, Bip ve Yaani gibi uygulamaları kullanarak da her yöne harcayabileceğiniz bedava dakikalar kazanmanız mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bedava SMS Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava Dakika Paketleri 2021

Yaani uygulamasını uygulama marketlerinden indirip telefonunuza kurun. 20 arama yapın. Bedava dakika ve internet paketi kazanacaksınız.

“FIRSAT” ya da “SURPRIZ” yazdıktan sonra 2222’ye kısa mesaj yollayın. Yine her yöne kullanabileceğiniz bedava dakikalarınız hattınıza tanımlanacaktır. Turkcell’de bedava dakika kazanmak işte bu kadar kolaydır.

Turkcell Bedava Dakika 2021

Turkcell Bedava Dakika Sorgulama

Turkcell’de kalan tüm haklarınızı sorgulamak için “KALAN” yazıp 2222’ye kısa mesaj atmanız yeterlidir. Dilerseniz *159# tuşlamasıyla da kalan haklarınızın ekranınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Turkcell Hediye Dakika Gönderme

Turkcell’de sevdiklerinize TL göndererek ücretsiz konuşmalarını sağlamanız mümkündür. Dakika göndereceğiniz numarayı yazın ve bir boşluk bırakıp miktarı yazın. Bu mesajı 222’ye yollayın. En kısa zamanda gönderdiğiniz dakikalar karşı tarafa ulaşacaktır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: Average: ]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu