Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Turkcell bedava dakika paketleri ile hiçbir TL ücreti ödemeden rahatça konuşma imkanı kazanılabilir.

Turkcell Gurbet Tarifesi Bedava Dakika

Gurbet tarifesindeki müşteriler en 20 TL ya da daha fazla tutara sahip GSM paketi satın aldıktan sonra yurt içinde kullanabilecekleri 30 gün boyunca 1000 dakika ve 1 GB Bip hediyeleri kazanacaklar. Bip uygulaması kullanıldığı ülkelerde ister sesli ister görüntülü bir şekilde iletişim kuracaklar. Bip uygulamasını telefona yüklemek gerekmektedir.

Bunun için;

 • Androidler için Google Play Store üzerinden Turkcell Bip uygulamasını arama butonuna yazmaları ve çıkan uygulamanın sayfasında gösterilen indir butonuna tıklamak gerekir.
 • İOS işletimine sahip cep telefonlarında ise Apple Store üzerinden Turkcell Hesabım yazılmalı ve çıkan sonuca tıklanmalıdır. Uygulamaya tıklandıktan sonra uygulama sayfasında yer alan indir butonuna tıklanır. Bu şekilde Bip uygulaması telefona inmiş olur.

Bu uygulamanın inmesi ile birlikte yurt içinde geçerli 1 GB Bip datası ile beraber Yurt dışında Bip uygulamasını kullanan sevdiklerinizle sesli veya görüntülü iletişim sağlanmış olur.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika

Turkcell Bip Messenger uygulaması ile her yöne bedava dakika paketlerinden faydalanılır. Özel günlerde Turkcell operatörü Bip Messenger uygulaması ile Turkcell aboneleri hediye dakika paketleri kazanabilirler. Bunun dışında 100 dakikaya kadar bedava konuşma paketi imkânı sunan Turkcell’den Bip uygulaması ile hem konuşma paketleri hem de bedava internet paketlerini değerli müşterilerine sunmaktadırlar.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava Dakika

Bip Messenger uygulamasını mobil cihazından Android için Google Play iOS için App Store adreslerine girerek uygulama ismini yazarak kolayca indirebilirler. Uygulamadaki hediyelerden ve Turkcell bedava dakika kazanmak için Turkcell hattına sahip olunması gerekir.

Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Turkcell Bedava Konuşma Avantajları

Turkcell ile bedava konuşma paketlerine kolayca erişilebilir. Bedava paketleri ile sevdiklerinizle beraber ücretsiz bir şekilde konuşabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı bedava dakika paketleri ile hem yurt içindeki sevdiklerinizle hem de yurt dışındaki sevdiklerinizle rahat bir şekilde konuşabilirsiniz. Belli dakika değerli müşterileri için sunulur bu dakikayı aşmamak gerekir.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell’in bedava dakika kampanyaları oldukça fazladır. Hafta sonu Turkcell’lilerle Sınırsız Dakika paketini değerli müşterileri için sunmaktadır. Turkcell bireysel Hazır Kart kullanıcıları en az 35 TL ya da üzeri yükleme yaptıktan sonra hiçbir ücret ödemeden 30 gün boyunca Cumartesi ve Pazar günü Turkcell’liler ile sınırsız bir şekilde konuşma imkânı yakalayabilirler.

Kampanya kapsamında yapılan konuşmalardan ücret alınmaz. Kampanyaya katılım için belli koşullar vardır bu koşullar sağlandığında otomatik olarak kampanyaya katılmış olurlar. En az 35 TL yükleme yapıldıktan sonra Turkcell tarafından gönderilen kısa mesajdan sonra Turkcell’liler ile bedava konuşabilirler. Paket kapsamında kalan dakikalar diğer aya devredilmez.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Bu kampanya için;

 • Yalnızca yurt içinde yapılan telefon görüşmelerinde geçerlidir.
 • Bu kampanya ticari gelir amacı ile kullanılmaz. Bu şekilde ticari amaç yürüten müşterilere yasal işlem başlatılır ve Turkcell hatları tek taraflı olmak üzere iptal edilir.
 • Kampanya hakkında bilgi almak için 532 numaralı Turkcell Müşteri hizmetleri ile iletişim sağlanabilir. Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden de detaylı bilgiye sahip olunabilir.
 • Kampanya hakkında şikayet ve önerilerde Turkcell’in resmi internet sayfasında bulunan iletişim formu doldurulabilir.
 • Paket faydalarının bitiminden sonra müşterilerinin kayıtlı olduğu başka kampanya yoksa kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Bireysel hazırkart müşterileri bu kampanyadan faydalanabilir. Diğer müşteriler 35 TL yükleme yapsalar dahi faydalanamazlar.
 • Hattı başka numaraya yönlendirdiğiniz takdirde kampanya üzerinden verilen dakikalar yönlendirilen tarife üzerinde etkili olmaz.
 • KALAN yazıp 2200’a göndererek paketten kalanlar öğrenilebilir.
 • 35 TL ve üzeri alınan paket iptal edilirse hediye de iptal edilir.
 • Hattı kapatma işleminden sonra paket iptal olur. Numara, SIM kart ve tarife değişiklikleri sonucunda paket iptal olmaz.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye olarak kabul edilir.
 • Pakette yer alan dakikalar bittiğinde cep telefonuna kısa mesaj gönderilir.
 • Kampanyadan 1 ay içerisinde 8 gün faydalanılır. Hafta içleri bu kampanya devam etmez. Cumayı cumartesiye bağlayan gece paket aktif olur.

Kampanya hakkında genel bilgiler bu şekildedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Ücretsiz Dakika

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Hediye Dakika Paketleri

Turkcell Bip uygulaması sayesinde haftalık her yöne 500 DK konuşma paketi 500 sarı kutu puanı ile 500 dakika sevdiklerinizle konuşabilirsiniz. 500 dakikaya sahip olmak için Turkcell hesabım uygulamasını daha sonra Bip uygulamasını cep telefonuna indirmek gerekir. Turkcell Hesabım uygulaması ise Android telefonu için Google Play Store üzerinden indirilir.

Google Play Store’dan arama kutusuna Turkcell hesabım yazıldıktan sonra çıkan uygulamaya tıklanır. Uygulama sayfasında gösterilen indir butonuna tıklanır. Uygulama içerisinde gerekli işlemler yapıldıktan sonra sarı kutu uygulamasına gelerek birikmiş puanlar ile Turkcell Bip her yöne 500 dakika paketini alabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Turkcell Bedava Dakika Yapma Hilesi

Turkcell Salla Kazan uygulaması ile haftada bir dakika ya da SMS kazanılabilir. Bu uygulamayı kullanarak yüzlerce dakika kazanılabilir. Turkcell Salla Kazan uygulamasındaki hediyeleri kazanmak için ilk baş uygulama indirilmesi gerekir. Uygulama üzerinde yer alan Salla Kazan sekmesine tıklanır ve bu ekran geldikten sonra bedava dakika ya da SMS kazanmak için yapılması gereken telefonu sallamaktır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu