Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Spread the love

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Turkcell bedava internet gibi bedava dakikalar konusunda da müşterilerine karşı gayet bonkör bir GSM operatörü. Çeşitli tarifelerle ve kampanyalarla Turkcell abonelerinin bedava konuşma haklarına sahip olmaları mümkün. Bunun için kullanılan tarifeye uygun kampanyaları ve Turkcell’in genel uygulamalarını takip etmek gerekiyor. Keza, uygulamalar üzerinden dakika kazanmanın da birçok yolu var.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir?

Turkcell ücretsiz dakika ve konuşma veren uygulamalar faturalı veya faturasız hat kullanıcıların için normalde satın aldıkları dakikalara veya tarifelerine ek olarak verilen konuşma hakkıdır.  Bu uygulamalar üzerinden her yöne ya da sadece Turkcell içi dakika ve bedava konuşma hakkı elde etmek mümkündür. Tabii, App Store ya da Play Store üzerinden bu uygulamaları indirip kullanmanız gerekmektedir.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Ne İşe Yarar?

Turkcell bedava dakika ve konuşma veren uygulamalar sevdiklerinizle herhangi bir ücret ödemeden, tamamen bedava konuşma hakları kazanmanıza yarar. İster Turkcell içi ister Turkcell dışı konuşma ve dakika kazanmak bu uygulamalar sayesinde imkan dahilindedir. Yapmanız gereken tek şey uygulamaları indirmek ve çeşitli kampanyalara abone olmaktır. Şartları gerçekleştiğinde bedava dakikalarınız hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nasıl Kullanılır?

Bip, Yaani, Toplantıdayım, GNÇ ve daha birçok uygulama Turkcell abonelerine bedava dakika kazanma imkanı sunar. Dilerseniz bu uygulamalar aracılığı ile nasıl bedava konuşma hakkı kazandığınıza dair ayrıntılı bir bilgi verelim.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bip ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell’in anlık mesajlaşma uygulaması Bip GSM operatörü fark etmeksizin herkes tarafından indirilebilir ve kullanılabilir. Ancak, sağladığı avantajlardan sadece Turkcell aboneleri faydalanmaktadır. Bip uygulamasını indirdikten sonra mesajlaştıkça, sesli mesajlar attıkça, görüntülü konuşmalar gerçekleştirdikçe bedava dakika kazanma şansı elde edersiniz. Arkadaşınızı Bip uygulamasına davet edip uygulamayı indirmesini sağladığınızda da 1 GB internet ve bedava dakikalar hattınıza tanımlanır.

Yaani ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell’in arama motoru Yaani de herkese açık ve herkesin kullanımına sunulan bir uygulamadır. Avantajları ise tıpkı Bip gibi turkcell abonelerine özeldir. Yaani uygulamasını her gün kullanarak bedava dakika, hatta bedava internet hakkı kazanmak mümkündür.  2018 yılından beri kullanımda olan Yaani uygulaması bedava dakika kazanmanın kolay bir yoludur.

Turkcell Hesabım uygulaması ile bedava internet kazanma

Turkcell Hesabım uygulaması kullanıcılarına her hafta bedava dakika veren uygulamalardan biridir. Hesabım uygulaması içerisindeki Salla Kazan oyununu oynadığınızda kazandığınız hediyeler anında hattınıza tanımlanır. Bu hediyelerin arasında abonelerin en çok sevdikleri ve istedikleri ise bedava dakika kazanmaktır.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava Dakika Kazanma

Gençlerin vazgeçilmezlerinden olan Turkcell GNÇ uygulaması da bedava dakika kazandıran uygulamaların başında gelmektedir. GNÇ uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra ÇATLAT kısmına girin. ÇATLAT haftada iki kez size bedava konuşma dahil birçok hediye kazandıracaktır. Haftada iki kereden fazla kullanılamaz.

Turkcell Sürpriz Dakika Kazanma

Turkcell’in abonelerine sürprizleri saymakla bitmez. Telefonunuzun mesaj kısmına girin ve “SURPRIZ” yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderin. Sürpriz dakika ve internetleriniz anında hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Turkcell’den Hediye 30 Dakika Bedava

Turkcell bedava dakika kazanmak için bir başka SMS servisi daha vardır. Telefonunuzun mesaj kısmına “GEL DK” yazıp 2222’ye SMS gönderin. Bedava 30 dakika konuşma hakkı anında hattınıza gönderilecektir.

Ayrıca bedava konuşma hakkı kazanmak için “EVET DK” yazıp 4323’e kısa mesaj gönderdiğiniz takdirde sürpriz hediye dakikalar kazanmanız mümkündür.

Toplantıdayım Uygulaması ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell bedava konuşma kazanmanızı sağlayacak uygulamalardan biri de Toplantıdayım uygulamasıdır. Öncelikle uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama ücretli bir uygulamadır ve fiyatı da haftalık 5 liradır. Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda bedava konuşma ve GB kazanma imkanı sağlamaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Dijital Operatör uygulaması içerisinde yer alan Hediye Havuzu ile bedava konuşma veya internet kazanma ihtimaliniz hayli yüksektir. Hediye havuzu içerisinde çekilişler ve yarışmalar mevcuttur. Bu çekiliş ve yarışmacılar aracılığı ile Turkcell aboneleri bedava dakikalar kazanabilmektedir. Yarışmaları, çekilişleri ve oyunları takip etmeniz bedava dakikaları kazanmanız için yeterlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell’de bazı kampanyalar daimi ve süreklidir. Bu kampanyaların herhangi bir bitiş süreleri yoktur. Bazı kampanyalar ise belli tarihler arasında geçerli olabilir. Bu da zaten reklam ve tanıtımların yanında kampanya sayfalarında belirtilmektedir. Bu yüzden kampanyalara dahil olurken bunun belli bir süreye kadar geçerli olup olmadığı kullanıcılar tarafından bilinmektedir.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Başta Bip olmak üzere Turkcell’de uygulamalar aracılığıyla bedava dakikalar kazanmak mümkündür. Ayrıca, Turkcell Hesabım Uygulaması, arama motoru Yaani, GNÇ uygulaması Toplantıdayım uygulaması gibi uygulamalarla Turkcell aboneleri bedava dakika kazanmanın keyfine varmaktadır.

Turkcell Hediye Dakika 2021

Turkcell’de uygulamalar, SMS servisleri ve tarifelere özel kampanyalar sayesinde hediye dakika kazanmak mümkündür. Bu haktan yararlanmak için faturalı ya da faturasız hat ayrımı bulunmamaktadır. İster faturalı ister faturasız hat kullanıcısı olun tüm kampanya ve fırsatlardan yararlanabilir ve kazandığınız hediye dakikaları gönlünüzce kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2021

Turkcell’in 2020 yılı boyunca sunduğu kampanya ve fırsatlar 2021 yılında da devam edecektir. Hatta, yeni kampanyalar ve fırsatlar sayesinde daha çok dakika ve internet kazanmak mümkün hale gelecektir. Turkcell uygulamalarını kullanarak her yöne ve Turkcell içi hediye dakikalar kazanmak mümkündür. Bunun için Bip, Yaani, Toplantıdayım ve Dergilik gibi uygulamaları cep telefonunuza yükleyip kullanmaya başlamanız yeterlidir. Uygulamaları herkes indirebilir, fakat bedava dakika haklarından sadece Turkcell aboneleri faydalanabilir.

Turkcell Bedava Konuşma 2222

Turkcell her zaman müşterilerine bedava konuşma hakkı konusunda cömert davranmıştır. Bazı kampanyalar uzun süredir vardır. Bedava konuşma kazanmak için yeni kampanyalar da çıkmaktadır. Telefonunuzun mesaj bölümüne giriş yapın ve “SURPRIZ” yazıp 2222’ye SMS gönderin. Bedava konuşmaların anında telefonunuza yüklenmesi için bu basit işlemi gerçekleştirmek yeterlidir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Ücretsiz Dakika

2222 SMS servisi üzerinden bedava konuşma kazanmanızın başka bir yolu daha bulunmaktadır. “FIRSAT” yazıp 2222’ye kısa mesaj attığınızda kazandığınız dakikaları vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

“GEL DK” yazıp 2222’ye SMS attığınızda da bedava konuşma hakkına sahip olabilirsiniz. 2222 SMS servisi bedava dakikalar kazanmak adına Turkcell kullanıcıları için büyük bir hizmettir.

Faturalı hat sahipleri “HEDIYE DK” yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderdiklerinde her ay bedava dakika kazanırlar. Bu dakikaların miktarı 100 dakikadan 2000 dakikaya kadardır ve her yöne geçerlidir.

Faturalı hat kullanıcıları hafta sonu da bedava konuşma kazanabilmektedir. Telefonun mesaj kısmına “BOL DK HAFTASONU” yazın ve 2222’ye kısa mesaj gönderin. Cuma akşamı 20.00’dan Pazar 23.59’a kadar kullanabileceğiniz bedava konuşma hakkı kazanırsınız. Bu 100-250 dakika arası bedava konuşma hediyesidir.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Turkcell 600 DK Bedava

600 değil ama Turkcell’in akıllı telefon kullanmayanlar veya telefonlarını internete kapatanlar için 500 dakika kampanyası bulunmaktadır. Paket içerisindeki internetiniz her ay 500 dakika ile değiştirilmektedir. Böylece internet hakkınız konuşma hakkına dönüşmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bedava SMS Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

BİP Dakika Kazanma

Turkcell’in anlık mesajlaşma uygulaması Bip’i indirip kullanmaya başladıktan sonra bedava dakika kazanma hakkına sahip olursunuz. Bip üzerinden mesaj atarak, konuşarak, görüntülü arama yaparak ve sevdiklerinizi davet ederek bedava dakika ve internet kazanmanız mümkündür.

Ayrıca Bip uygulaması ile 100 dakika bedava konuşma hakkına da sahip olmanız olasıdır. “BIP100DK” yazarak 2200’a kısa mesaj gönderdikten sonra 100 dakika bedava konuşma hattınıza yüklenecektir. Bu bedava konuşma hakkını 24 saat içerisinde kullanmanız gerekmektedir.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Bedava Dakika Hilesi

Turkcell bedava dakika kazanmak için herhangi bir hile bulunmamaktadır. Zaten var olan kampanya ve fırsatlar bedava dakika kazanmak için yeterlidir. Eğer size bedava dakika vereceğini iddia edenler varsa itimat etmemenizi öneririz. Numaranızı ve bilgilerinizi kesinlikle vermeyin size gönderilen linklere de asla tıklamayın. Legal kampanyalar yeter de artar.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Kaynak: https://www.turkcell.com.tr

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 201 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu