Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika 2021 Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell Bedava Dakika 2021

Tüm dünyada etkili olan Covid-19 nedeniyle ülkemiz açısından da zorlu günler yaşanırken, Turkcell sevdikleriyle görüşemeyen abonelerini mutlu etmek adına bedava internetten bedava konuşmaya birçok kampanya düzenlemektedir. Abonelerinin sevdiklerinin sesini rahatlıkla duymasını isteyen Turkcell, Turkcell bedava dakika 2021 kampanyaları düzenleyerek; konuşmayı seven aboneleri kampanyalar sayesinde fatura derdine düşünmeden dilediğince konuşabilecektir.

Turkcell Bedava Dakika Nedir?

Turkcell bedava dakika, Turkcell’in faturalı ya da hazır kart kullanıcısı ayırt etmeksizin bütün aboneleri için düzenlediği ücretsiz konuşma paketleridir. Sürekli kendini geliştiren Turkcell abonelerine hazırladığı kampanyalarla bedava internet paketleri hazırlayarak artan internet kullanımı için çözüm üretmenin dışında hala konuşmaktan yana olan aboneleri içinde Turkcell bedava dakika kampanyaları düzenlemektedir. Kampanyaları öğrenmek ve katılım sağlamak için yazımızın devamını okuyabilir ve kazandığınız dakikaları kullanım süreleri içinde kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Ne İşe Yarar?

Akıllı telefonların yaygınlaşması ve internet aracılığıyla iletişimden iş bulmaya, oyun oynamaktan fatura ödemeye birçok işlemin kolaylıkla halledilmesi nedeniyle bedava internet kampanyaları yoğun ilgi görmektedir. Ama bazı aboneler hala akıllı telefon kullanmamakta ya da gelişen teknolojiye rağmen konuşmayı tercih etmektedir ki burada Turkcell devreye girerek, konuşmadan yana aboneleri için Turkcell bedava dakika kampanyaları düzenlemektedir.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell düzenlediği kampanyalara katılım konusunda da abonelerine kolaylıklar sağlarken, Turkcell bedava dakika kampanyalarına katılım içinde farklı yöntemler sunmaktadır. Kampanyalara katılım için Turkcell uygulamaları kullanılabileceği gibi, Turkcell 2222 SMS servisine mesaj gönderimi sonucunda hediye paketler yüklenmektedir. Paketler yüklendikten sonra mesaj gönderilmekte olup, kullanım süresine dair bilgilendirme yapılmaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell tarafından düzenlenen kampanyalar yıllık olarak hazırlanmakta olup, abonelerden gelen ilgiye göre kampanya süreleri uzatılmaktadır. Turkcell üstelik sürekli olarak yeni kampanyalar eklemeye devam etmektedir. Kampanyalar sürekli yenilendiği için Turkcell bedava dakika kampanyalarına dair net bir tarih verilmesi zor olmakla birlikte sadece kampanya kapsamında kazanılan faydaların 100 dakika ya da 1.000 dakika olduğuna dair bilgi sahibi olunmaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları 2021

Turkcell bedava dakika kampanyaları 2021 yılında da devam edecek olup, özel günler dışında kampanyalar hazırlanarak faturalı ve hazır kart kullanan abonelere yönelik sunulacaktır. Turkcell’lilerle Sınırsız Konuşma Kampanyası 20 yıl ve üzeri Turkcell’li olan abonelerine vefa borcunu ödemek isteyen Turkcell, Turkcell bedava dakika kampanyası düzenleyerek Turkcell’liler ile sınırsız konuşma fırsatı sunmaktadır. Kampanya katılım için abonenin bu süre zarfında faturalı hat kullanıcılarının faturalıdan faturasıza geçmemiş ya da hat devri yapmamış olması ve tarifeleri kapsamında sunulan ses paketlerinin kullanma oranının % 70’e gelmemiş olması gerekmektedir. Kampanya faturalı hat abonelerine yönelik bir kampanya olduğu gibi hazır kart aboneleri için geçerli olup, hazır kart abonelerinin her ay 50 TL ve üstü TL yüklemesi yaptıktan sonra 1 ay içerisinde ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden Turkcell bedava dakika kampanyasını aktif hale getirmesi gerekmektedir. 20 yıla özel hazırlanmış kampanya kapsamında sunulan sınırsız konuşma süresi 3 ay boyunca geçerli olup, yurt içi görüşmelerde kullanılabilmektedir. Dijital Operatör Uygulamasından Bedava Dakika Turkcell bedava dakika paketleri sunan ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması sanal marketlerden kolaylıkla indirilebilmektedir. Uygulama indirildikten sonra sayfada yer alan ‘’Salla Kazan’’ kutusu tıklanıp, telefon bir kere sallandıktan sonra tarifeye göre hediyeler hazırlanmış olup, hediyeler içinde Turkcell bedava dakika paketleri de yer almaktadır. ‘’ Salla Kazan’’ ile kazanılan faydaların kullanım süresi 7 gün olup, kalan kullanımlar otomatik silinmektedir. Hafta Sonu Turkcell’lilerle Bedava Konuşma Turkcell’in hazır kart kullanan abonelerine yönelik düzenlediği kampanya sayesinde cumartesi ve pazar günleri, aboneler Turkcell aboneleri ile sınırsız konuşabilmektedir. Turkcell bedava dakika kampanyasına katılım için 35 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması gerekirken, yükleme sonrasında gönderilecek mesajıyla birlikte hafta sonları sınırsız olarak konuşma yapılabilmektedir.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell her yöne bedava dakika kazanmak için aşağıda belirtilen yöntemlerin kullanılması yeterli olmaktadır. ‘’SURPRIZ’’ yazılarak Turkcell mesaj kodu 2222’ye kısa mesaj gönderilmesi sonucunda bedava dakika paketi hediye olarak gelebileceği gibi bedava internet paketi de çıkarak hattınıza yüklenmektedir. Kazanılan faydalara yönelik bilgilendirme mesajı gönderilerek, sürpriz hediye ile kullanım süresi hakkında detaylar belirtilmektedir. Turkcell bedava dakika kazanmak için bir diğer yol ise, mesaj olarak ‘’EVET DK’’ yazdıktan sonra 4323’e kısa mesaj göndermektedir. Mesaj iletildikten sonra bilgilendirme mesajı gönderilerek paket detayı ve kullanım süresine yönelik bilgiler verilmektedir. Acil durumlarda ihtiyaç giderilebilecek bir paket olan ‘’Her Yöne 30 Dakika’’ paketi ile Turkcell bedava dakika paketi kazanmak için ‘’GEL DK’’ yazılarak 2222’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. Başarılı bir şekilde mesaj iletildikten sonra diğer paketlerde olduğu gibi bilgilendirme mesajı gönderilerek kullanım süresine dair detaylar paylaşılmaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

1994 yılında ilk GSM operatörü olarak faaliyetlerine başlayan Turkcell, çekim gücü, kalitesi, tarifeleri ve kampanyaları ile en çok tercih edilen GSM operatörüdür. Emeklilerden çalışanlara, gençlerden kamu personeline her kesime hitap eden Turkcell, Turkcell bedava dakika veren uygulamalar 2021 kampanyaları sayesinde yine her kesime hitap edecektir. Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava Dakika Turkcell’in kendine özel uygulaması olan ‘’Dijital Operatör’’ abonelere fatura ödemeden TL yüklemeye, kalan kullanımlardan hediye paketlere kadar hatlarına dair birçok bilgiyi öğrenmelerini sağlamaktadır. ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden sunulan ve Turkcell bedava dakika veren uygulamalar arasında yer alan ‘’Hediye Havuzu’’ abonelerin kullandıkları tarifelerin özelliklerine göre bedava dakika hediye ettiği gibi bedava internet ve SMS paketleri de hediye etmektedir. Abonelere özel hazırlanan hediyeleri almak için yapmaları gerekenler uygulama üzerinden belirtilirken, bilgilendirme mesajı ile kullanım detayları hakkında bilgiler verilmektedir. BİP Bedava Dakika ‘’Dijital Operatör’’ dışında Turkcell’in hatta diğer operatör kullanıcılarının da tercih ettiği ‘’BİP’’ uygulaması mevcut kanalları sayesinde Turkcell bedava dakika veren uygulamalar arasında yer almaktadır. Sadece bedava dakikalarla sınırlı kalmayan ‘’BİP’’ uygulaması ‘’Sürpriz Nokta’’ gibi kanalları sayesinde abonelerinin eğlenmesini sağlarken bedava dakika dışında internet paketleri gibi farklı sürpriz hediyelerde sunmaktadır. Turkcell Oyun Klüp ile Bedava Dakika Turkcell bedava dakika veren uygulamalar arasında oldukça popüler ‘’Oyun Klüp’’ sayesinde oyun oynayan aboneler bedava dakika kazanmaktadır. Servis aracılığıyla sunulan oyunlara katılan aboneler başarılı oldukça günlük olacak şekilde 4 saat bedava konuşma paketi kazanmaktadır. Diğer hizmetlerde olduğu gibi Turkcell, bu servis aracılığıyla kazanılan faydalar bilgilendirme mesajı yoluyla kullanıma başlanılmaktadır.

Turkcell Konuşma Paketleri 2021

Turkcell ayrıcalıklar dünyası olarak faturalı ve hazır kart kullanan abonelerine farklı paket ve tarifeler hazırlarken, Turkcell konuşma paketleri 2021 yılında özgürce konuşma fırsatı tanımayı planlamaktadır. Turkcell aboneleri dışında Turkcell’li olmayı planlayan abonelere yönelik de fırsatlar hazırlayan Turkcell, her bütçeye uygun tarifeleri sayesinde abonelerine rahat konuşma fırsatı dışında özgürce internet kullanma olanağı da her yıl olduğu gibi bu yıl da sunarak memnuniyet sağlamayı hedefleri arasına almaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi 2021

Turkcell abonelerine karşı hem konuşma hem internet hem de SMS konusunda cömert davrandığı için abonelerin diğer yıllarda olduğu gibi yeni yıl için Turkcell bedava dakika hilesi 2021 arayışına gerek kalmayacaktır. Konuya dair internet üzerinde uygulamalar varmış gibi görünse de uygulamaların indirilmesi telefonlara zarar verebileceği gibi, kullanıcı bilgilerinin ele geçirilmesi gibi olumsuzluklar yaşanmasına neden olabilmektedir.

Turkcell Bedava Konuşma 2222

Turkcell bedava konuşma 2222 mesaj koduna gönderilen mesajlar sayesinde kazanılabileceği gibi, 2222 sayesinde aboneler Turkcell’e dair birçok servis üyeliği işlemlerini de gerçekleştirebilmektedir.

Turkcell BİP Bedava Dakika

Turkcell uygulamaları arasında yer alan ve çok kullanılan ‘’BİP’’ uygulaması mesajlaşma dışında görüntülü arama gibi birçok özelliğe sahiptir ve Play Store ya da App Store sanal marketleri aracılığıyla kolaylıkla indirilebilmektedir. Ayrıca Turkcell BİP bedava dakika kampanyaları sayesinde abonelerinin 1 TL gibi çok düşük bir ücretle konuşmalarını sağlamaktadır. Kampanyaya katılmak için ‘’BIP 100DK’’ yazarak 2200’a kısa mesaj gönderilmesi üzerine 1 TL karşılığında 100 dakika konuşma paketi yüklenmektedir.

Turkcell Bedava Dakika Faturalı Hat Kampanyaları

Turkcell bedava dakika faturalı hat kampanyaları sayesinde aboneler sadece konuşmakla sınırlı kalmayıp, bedava internet ve SMS paketleri ile iletişim adına tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Turkcell Platinum paketleri ile abonelerine diğer operatörlerle 2.000 dakikaya kadar konuşma fırsatı sunarken, 75 GB’a kadar farklı internet paketleri ve Dergilik, fizy gibi Turkcell uygulamalarına ücretsiz giriş için aylık 79 TL’den başlayan fiyatlarla yıllık abonelik sunmaktadır. Turkcell bedava dakika faturalı hat kampanyaları bununla da sınırlı kalmazken, gençleri unutmayan Turkcell, GNÇ Gamer Ben, Sosyal Ben, Net Ben ve Maksi paketleri ile 1.000 dakikadan 2.000 dakikaya kadar konuşma dışında 12 GB’a kadar internet fırsatını 49,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunmaktadır. Ayrıca ‘’Turkcell Dev Paketler’’ ile 20.000 dakikaya kadar konuşabilmek mümkün olduğu gibi 150 GB’a kadar internetin bulunduğu paketlerin ücretleri 59,90 TL’den başlamaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Faturasız Hat Kampanyaları

Turkcell bedava dakika faturalı hat kampanyaları ile 35 TL yüklemesine karşılık 500 dakika konuşma fırsatı sunulmaktadır. Bununla sınırlı kalmayan Turkcell hazır kart aboneleri için özel kampanyalar hazırlamış olup, 45 TL’den başlayan fiyatlarla 1.000 dakika konuşma dışında 30 GB’a kadar internet paketleri sunulmaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Sorgulama

Turkcell bedava dakika sorgulama için bilinen en kolay yol ‘’KALAN’’ yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermek olup, dakikalar dışında kalan internet ve SMS paketi hakkında da bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Bunun dışında *159# yazılarak arama tuşuna başılması ile birlikte kalan kullanımlara dair kullanım süreleri dahil detaylı bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Turkcell Hediye Dakika Gönderme

Turkcell hediye dakika gönderme işlemi ancak hazır kart kullanıcılarına TL göndermek koşuluyla gerçekleşmektedir. TL göndermek için öncelikle gönderim yapılacak olan telefon numarası yazıldıktan sonra boşluk bırakılıp TL miktarı yazılır ve 2222’ye kısa mesaj gönderilerek TL transferi gerçekleştirilmektedir.
Başa dön tuşu