Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2020

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcel bedava internet 2020 yılı kampanyaları ortaya çıkmaya başlarken, akıllı telefon kullanıcılarını internet açısından rahatlatan kampanyalar yakından takip edilmektedir. Hayat kurtaran internet paketleri sayesinde internetsiz kalmaya ya da yüksek faturalar ödemeye son verebilirsiniz.

Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları birçok hediye dağıtırken, yeni yıla özel hediyeleri de gündemdedir. Turkcell bedava internet kampanyalarını öğrenmek için sitemizi takip edebilir ve kampanyaları öğrendikten sonra hızlı bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2020 Ocak Ayı ile Start Verildi

Turkcell bedava internet 2020 Ocak ayı kampanyalarına bakıldığında en çok dikkat çeken kampanya; yılbaşı gecesi için verilen konuşma, SMS ve internet paketi hediyesi olmakla birlikte ay boyunca yeni kampanyalarla Turkcell, abonelerini memnun etmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell BİP 1 GB Bedava İnternet

Turkcell bedava internet 2020 Ocak ayı ilk kampanyası BİP’ten gelirken, 5 arkadaşınızı BİP kullanmaya davet etmeniz durumunda 1 GB bedava internet hediye edilmektedir. Yalnız burada önemli olan arkadaşlarınızı davet ettikten sonra onların da BİP uygulamasını kullanmaları gerekmektedir. Ondan sonra bedava internet paketiniz hattınıza yüklenecek ve bilgilendirme mesajı da gönderilecektir.

Turkcell Bip Bedava İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell 4.5G 1 GB Bedava İnternet

Turkcell’li olarak hala 4.5G’ye geçmediyseniz, geçmeniz durumunda Turkcell bedava internet 2020 Ocak kampanyası kapsamında 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir. Bunun için öncelikle Turkcell bayilerine giderek SİM kartınızı değiştirmeniz gerekmektedir.

Turkcell Bedava İnternet 2020 Şubat

Yeni yılın ikinci ayı olan şubat ayına özel Turkcell bedava internet 2020 Şubat kampanyaları ile bedava internet kazanabilir ve sosyal medya hesaplarınız başta olmak üzere kazandığınız interneti istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bip Bedava İnternet

Turkcell Yaani 1 GB Bedava İnternet

2017 yılında Turkcell tarafından çıkarılan ‘’Yaani Arama Motoru’’ sayesinde istediğiniz bilgiye ulaşırken, Turkcell bedava internet 2020 Şubat kampanyaları kapsamında 1 GB bedava internette kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise, sanal marketler üzerinden ‘’Yaani Arama Motoru’’ nu indirdikten sonra uygulama içerisinde aramalar için kullanmaktır.

Turkcell Bedava İnternet 2020 Hilesi

Turkcell bedava internet 2020 hilesi olarak kullanabileceğiniz uygulamalar arasında ‘’Salla Kazan’’ taktikleri bulunmaktadır. ‘’Salla Kazan’’ uygulamasına ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulaması üzerinden girildikten sonra telefonunuzu sallamak yerine sabit bir şekilde tutarak da bedava internet kazanabilirsiniz. Aynı zamanda konu ile ilgili yapılan yorumlar incelendiğinde uygulamaya girildiğinde telefonu şiddetli bir şekilde sallamanız durumunda da GB’ların yükseldiği belirtilmektedir. Tabii TL yüklemeleriniz sonucunda da ‘’Salla Kazan’’ uygulamasından ek salla kazan hakkı da kazanmanız mümkündür.

Son bir yol ise, ‘’Salla Kazan’’ hakkınızı kullandıktan sonra telefonunuzdaki saat ve tarih ayarlarında oynama yaparak VPN yüklemesi yaparak da ‘’Salla Kazan’’ uygulamasından Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları sürekli olarak güncellenirken, yeni kampanyalar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizdeki haberleri takip edebilir ve rahatlıkla internet kullanabilirsiniz.

Turkcell Bip Bedava İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

İnternet Limitinde Durma Kampanyası

İnternet Limitinde Durma Bedava İnternet Kampanyası için katılarak hem paket aşım derdinize son verebilir ve 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell faturalı hat kullanıcıları için düzenlenmiş olan ‘’Akıllı Fatura’’ servisine aylık 12 TL karşılığında üye olarak, aylık kullanım için her ay 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Aktif olarak kullandığınız ücretsiz ya da ücretli ‘’Akıllı Fatura’’ servisine aboneliğiniz varsa, bu kampanyaya katılım durumunda eski üyeliğiniz iptal edilerek aynı özelliklere sahip olan ‘’Akıllı Fatura’’ servis üyeliğiniz başlayarak 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Operatörlerin Kasım 2020 Kampanyaları

10 yıl ve üzeri Turkcell abonesi olan kullanıcılar kampanyaya katıldıktan sonra ilk ay ücretsiz kullanabilmektedir. Bu arada Turkcell bedava internet kampanyası aboneliği için ‘’INTERNETLİ’’ yazarak 2222’ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Bedava İnternet Turkcell 2020

Bedava internet Turkcell 2020 kampanyalarına bakıldığında hem faturalı hem de hazır kart kullanıcılarının kullanımı için kampanyalar düzenlendiğini görmekteyiz. Kampanyalara katılmadan önce kampanya detayları için sitemizi takip edebilirsiniz.

BİP 1 GB Bedava İnternet

Bedava internet Turkcell 2020 kampanyası arasında olan BİP 1 GB bedava internet ile internet kazanmak için numara taşıma ya da yeni hat alarak Turkcell’li olmak gerekmektedir. Böylelikle 1 GB internet paketiniz hattınıza otomatik olarak yüklenirken, uzun süredir Turkcell abonesi olan kullanıcılar “ARTI 1 GB BiP” yazıp 2222’ye SMS gönderdikten sonra bedava internet paketinin sahibi olabilmektedir.

Dergilik ile Tanışma 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Bedava internet Turkcell 2020 kampanyası içerisinde yer alan ‘’Dergilik’’ uygulamasını indirerek ücretsiz giriş yapmanız durumunda 1 GB bedava internet paketi hattınıza otomatik olarak ‘’Dergilik’’ uygulamasında kullanılmak üzere tanımlanmaktadır. ‘’Dergilik’’ uygulamasını sanal mağazalar üzerinden indirerek yüzlerce gazete ve dergiye ücretsiz ulaşabilir ve 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kullanımlar haftalık olmakla birlikte sadece yurt içi kullanım için geçerlidir.

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Faturalı Bedava İnternet

Yeni yıl Turkcell faturalı bedava internet kampanyaları ile Turkcell’li faturalı hat kullanıcıları kazanırken, kampanyaya katılım için herhangi bir şart gerekmemektedir.

Otomatik Ödeme Talimatına 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell faturalı bedava internet kampanyası kapsamında faturalı hat kullanıcıları otomatik ödeme talimatı vererek, haftalık kullanım için 5 GB internet paketi kazanabilmektedir. Kullanım için bedava internet paketi ilk fatura ödemesi sonrasında hatta otomatik olarak tanımlanırken, bedava internet paketi sadece yurt içinde kullanılabilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bip Bedava İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Joker Hediyeler Kampanyası

Turkcell faturalı bedava internet kampanyası olan Joker Hediyeler Kampanyası ile faturalı hat kullanıcıları kazanırken, kampanyaya katılım için üst tarife paketlerine geçiş yapmak gerekmektedir.  Mevcut paket fiyatınız ile yeni geçilen paket fiyatı arasındaki fark hesaplanarak, bedava internet paketiniz belirlenmektedir.

Fiyat Farkı           10- Abonelik Yaşı                         10+ Abonelik Yaşı

0 – 9 TL           12 ayda 1 defa haftalık 1 GB           12 ayda 1 defa haftalık 2 GB

10 – 24 TL       12 ayda 2 defa haftalık 1 GB           12 ayda 2 defa haftalık 2 GB

25+ TL              12 ayda 3 defa haftalık 1 GB          12 ayda 3 defa haftalık 2 GB

Turkcell Faturasız Bedava İnternet

Turkcell faturasız bedava internet kampanyaları ile hazırkart kullanıcılarını unutmazken, TL yüklemelerine karşılık bedava internet hediye etmektedir.

Turkcell Yükle Kazan Bedava İnternet

Turkcell faturasız bedava internet kampanyası kapsamında hazırkart abonesi 6 ay boyunca hattına TL yüklemesi yapmamış ise, ilk yükleme yapılması durumunda 3 GB bedava internet yüklenmektedir. Katılım için sadece TL yüklenmesi yeterli olmaktadır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu