Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kazan 2020

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Bedava İnternet Kazan 2020

Turkcell vermiş olduğu kaliteli hizmetleri nedeniyle ülke genelinde en çok tercih edilen operatör şirketidir. Bedava internet kampanyaları ile ön plana çıkmaktadır. 2019 ve öncesi yıllarda olduğu gibi Turkcell bedava internet kazan 2020 kampanyaları devam etmektedir. Kullanıcılarına yılbaşına özel bedava internet kampanyası ile hediyelerini vermeye başlamıştır.

Farklı uygulamaları sayesinde kullanıcıları, haftalık 1 GB, 2 GB, 5 GB veya 10 GB gibi yüksek miktarlarda bedava internet kazanabiliyorlar. Her kullanıcı, kampanya türlerini inceler ve kampanyaya katılım şartlarına göre işlemler yaparak bedava internet kazanmaya başlayabilir.

2020 yılında Bip uygulaması ile daha fazla bedava internet vermeyi planlamakta ve bazı çalışmalar yapmaktadır. Genç kullanıcılarına daha fazla alternatif sunuyor ve kullanacakları internet GB’larını artırıyor.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava İnternet Kazan

Turkcell bedava internet kazan 2020 kampanyaları sayesinde internet için fazladan para ödemeye gerek kalmayacaktır. Haftalık bedava internet uygulamalarında yüksek oranlarda internet kazanma şansı sunuyor.

Turkcell tarafından kullanıcılarına sunulan bedava internet kazanma seçenekleri şunlardır;

  • Turkcell Bip uygulaması
  • Turkcell GNÇ Çatlat uygulaması
  • Turkcell Yaani arama motoru uygulaması
  • Turkcell salla kazan uygulaması
  • Goller cepte taraftar uygulaması

Her kullanıcı bu kampanyaları inceler ve hattına uygun olanını, kullanım şartları uyanları seçerek kullanmaya başlar. Bedava internet kazanabilmek için uygulamaların telefona indirilmesi ve aktif edilmesi gerekiyor. Turkcell GNÇ uygulamalarından 26 yaşından küçük olan genç kullanıcılar faydalanabilir. Uygulama içerisindeki oyun ve yarışmalara katılarak haftalık bedava internetlerini kazanabiliyorlar. Yaani arama motorunu indiren ve 10 süreyle kullanan en az 20 sorgulama yapanlar 1 GB bedava interneti hemen kazanabiliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet 2222

Joker Hediyeler Kampanyası

Turkcell bedava internet kazan 2020 seçenekleri arasında joker hediyeler kampanyası da bulunmaktadır. Bu kampanyaya Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahipleri, hatlarını bir üst tarife paketine taşıdığında dâhil olabiliyor ve Turkcell hediyelerini kazanmaya başlıyor. Bu kampanyanın geçerlilik tarihi 31 Ağustos 2020’ye kadar devam ediyor. Joker hediyeler kampanyasında faydalananlar, 10 yıldan daha uzun süredir aboneliklerini devam ettiriyorlarsa 25 TL fiyat farkı ile 3 hafta geçerli 2 GB internet hediyesi alabileceklerdir. Turbo 3 GB ve diğer Turbo paketlerinden faydalananlar, joker hediyeler kampanyasından faydalanamıyor. Turkcell kullanıcıları, joker hediyeler kampanyasını 12 ay kullanacaklarını taahhüt ederek kullanmaya başlayabiliyorlar. Yeni abone olan Turkcell kullanıcıları ilk 30 bu kampanyadan faydalanamamaktadır. Kampanya ile ilgili detaylar, Turkcell kurumsal sitesinde açıklanıyor.

Turkcell Bedava İnternet Kazan 2020

Hediye Havuzu Kampanyası

Turkcell en büyük operatör şirketi olarak kullanıcılarını her aşamada ödüllendiriyor. Turkcell bedava internet kazan 2020 hediye havuzu kampanyası ile kullanıcılara bedava internet kazanma ve sevdiklerine hediye etme imkanları veriyor.

Hediye havuzu kampanyasına katılabilmek için Turkcell bireysel mobil ses müşterisi olmak yeterlidir. Bedava internet uygulaması olan dijital operatörüm uygulamasını indirmek ve hediye havuzu servisini aktif etmek günlük 1 GB hediye alınmasını sağlayacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Kullanıcılar, kampanyanın açık olduğu her zaman hediye havuzunu aktif ederek 1 GB kazanabilir ve bu 1 GB interneti diğer Turkcell kullanıcılarına hediye edebilir. Uygulamadan faydalanabilmek için dijital operatörüm uygulamasının güncel sürümünün indirilmiş olması gerekiyor.

Vodafone Bedava İnternet Kazan

Vodafone operatörü de tüm kullanıcıların bedava internet kazanma kampanyaları sunuyor. Vodafone 2012 yılından günümüze bedava internet uygulama seçeneklerini sürekli güncellemekte ve daha fazla internet kazandırmaktadır.

Vodafone faturalı ve faturasız tüm kullanıcıları, kampanyalardan faydalanabilmektedir. Bana ne var? Uygulaması, çark çevirmek suretiyle çeşitli hediyeler kazandırıyor. Vodafone yanımda, internet avcıları, e-fatura gibi birbirinden farklı uygulamaları, kullanıcılarına hediye internet verilmesini sağlıyor. Faturasız abonelikleri bulunanlar, TL yükleme kampanyaları ile bedava internet kazanabiliyorlar.

Vodafone faturasız hat kullanıcılarına Perşembe günleri için özel kampanya uyguluyor ve yaptıkları TL yükleme miktarına göre katları şeklinde bedava internet veriyor. Vodafone yanımda uygulamasında bana ne var butonuna basan kullanıcılar 1 GB’a kadar bedava interneti hemen kazanabiliyorlar.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom abonelerine bedava internet vererek haftalık internet ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Online işlemler uygulamasını indiren kullanıcılar, mobil bölümüne giriş yaparak her hafta düzenli olarak verilen sil süpür kampanyasından faydalanabiliyorlar. Sil süpür kampanyası her kullanıcı için haftalık başlangıç günü farklıdır. Kampanyanın başladığı günden sonra mobil uygulama bölümümdeki hediye paketini seçerek sil süpür yapanlar, haftalık GB, konuşma dakikası ya da SMS kazanabiliyor. Sil süpür uygulamasının haftalık hediye kampanyasında boş yoktur ve kullanıcıları çoğu zamana bedava internet kazanmaktadır. Kazanılan hediyeler, tarifeye hemen yükleniyor ve abonenin kullanması sağlanıyor. Türk Telekom kullanıcıları, 4545 kısa mesaj servisine SELFY 5GB yazarak SMS gönderdiklerinde de bedava internet kazanabiliyorlar. Selfy 5 GB uygulaması faturasız hatlar için geçerlidir ve kullanıcının 25 yaşından küçük olması gerekir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell 15 Temmuz Hediyesi 2020

Turkcell Bedava İnternet Kazan 2020

Bimcell Bedava İnternet Kazan

Bimcell ülkemizde Türk Telekom altyapı sistemini kullanarak hizmet vermektedir. Bimcell hat kullanıcıları bedava internet paketlerinden daha kolay faydalanabiliyor. Yeni Bimcell hattı alanlara özel kampanya olarak 4 GB bedava internet veriliyor. İnternet hediyesinin yanı sıra, 250 dakika her yöne ve 250 SMS paketi de bulunuyor. Bimcell bedava internet için TL yüklemesi yapanlar, 1 GB bedava internet kazanabiliyor. TL yükleme işleminin 25 TL ve üzeri yapılması gerekiyor. Kazanılan bedava internetler aylıktır ve aboneler, bir ay boyunca kullanabilmektedir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu