Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell abonelerine faturalı ve faturasız olarak kampanyalar yaparak bedava internet vermektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için Turkcell bedava internet nasıl yapılır sorusuna cevap verelim.

 • Önce hattınızın Turkcell olması gerekiyor.
 • Sonra hattınıza TL yüklemeniz gerekiyor.
 • Sonra kampanyaya üye olmanız gerekiyor.
 • Kampanya numarasına mesaj atmanız gerekiyor.
 • Size yollanan mesajı onaylamanız gerekiyor.

Bu işlemleri yaptıktan sonra Turkcell’in abonelerine vermiş olduğu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nedir?

Turkcell bedava internet Turkcell’in kullanıcılarına belli şartlar doğrultusunda sunmuş olduğu hediye internet hizmetidir. Bu hizmet bütün yaş kategorilerine uygun olarak kampanyalar yapmaktadır. Bu hizmetten Turkcell bedava internet nasıl yapılır kampanyalarını alarak kullanabilirsiniz.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Süpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu kampanyalar ile bedava internet kazanmaları imkanını sunmaktadır. İster genç olsun, ister yaşlı olsun, ister emekli olsun ve isterseniz bayan olsun bütün kişilere değişik isimlerle bedava internet paketleri kampanyası sunulmaktadır. Hangi bedava internet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, Turkcell bedava internet nasıl yapılır şeklinde kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Kişilerin internetlerini bitmesi durumunda ilave olarak ek paket yapmaları gerekmektedir. Bu kapsamda Turkcell’in sunmuş olduğu bazı internet hilesi bulunmaktadır. Bu hileleri şu şekilde anlatabiliriz.

 • Salla kazan kampanyası ile bedava internet ve dakika kazanmanız mümkündür.
 • Bu kampanya hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler bulunmaktadır.
 • Salla kazan uygulamasını açarak bir müddet bekleyin.
 • Sonra hızlı olmayacak biçimde salla kazan yaparsanız şansınız yükselecektir.
 • Eğer banka yoluyla TL yüklerseniz daha fazla salla kazan kazanmış oluyorsunuz.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet 2020

Bu şekilde Turkcell bedava internet nasıl yapılır hilesi kazanarak hediye sahibi olmuş olursunuz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell’in sunmuş olduğu bedava internet kampanyaları oldukça fazladır. İster faturalı olun, ister faturalı olmayın bu kampanyalardan TL yükleyerek ve kampanyaya abone olarak bedava internet kazanabilirsiniz. İstediğiniz kampanyaya Turkcell bedava internet nasıl yapılır diyerek katılabilirsiniz.

Turkcell Bip Bedava İnternet Yapma

Turkcell Bip tarifesinden bedava internet kazanmanız mümkündür. Değişik GB olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell Bip bedava interneti yaparak 1 GB bedava internet kazanmanız için kampanyayı kullanmanız gerekmektedir.

Turkcell Dergilik Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell’in sunmuş olduğu başka bir kampanya olan dergilik uygulaması ile 1 GB bedava internet kazanmanız mümkündür. Her zaman değişik ve farklı kampanyalara imza atan Turkcell abonelerini her zaman düşünmektedir.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil telefonlar için 1/2 GB Yaani kampanyası yapmıştır. Bu kampanyadan istifade ederek bedava internet kazanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Süpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle Bedava İnternet Kazan

Turkcell’in iş adamlarına özel sunmuş olduğu Turkcell toplantıdayım kampanyası ile 1 GB bedava internet kazanma şansınız bulunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin sayısı belli bir sayı adeti ile sınırlandırılmıştır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell'den Kaçırılmayacak fırsatlar! Ekim Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Paycell İle Bedava İnternet Kazan

Paycell kart kullanan Turkcell aboneleri Turkcell’in bu bedava internet kampanyasından yararlanabilmektedirler. Bu kampanyadan faydalanmak için paycell kartınızın olması yeterlidir. Bu kartı ise Turkcell bayilerinden temin edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Süpriz Nokta Bedava İnternet

Turkcell sürpriz nokta kampanyası ile bedava internet dağıtmaya devam etmektedir. Faturalı, faturasız, bireysel, kurumsal, ses ve data hatlarının hepsi faydalanabilecektir. Kampanyanın kapsamında ise belirlenmiş olan noktalarda bulunan kişilere ve paketleri toplayan kullanıcılara bedava internet verilmektedir.

Turkcell GNÇ İle Bedava İnternet Kazan

Turkcell’in 25 yaş altında olan faturalı ve faturasız hat sahibi olan gençlere sunmuş olduğu özel bir kampanyadır. Değişik fiyatlardaki tarifelere üye olarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yararlandığınız kampanyadan bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Sim Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Turkcell abonelerine kim kupon biriktir kampanyası yaparak bedava internet vermektedir. Biriktirmiş olan sim kupon adetinde daha fazla bedava internet kazanma şansı bulunmaktadır.

Bu kuponlar şu şekildedir;

 • Haftalık 1 GB Hediye internet için 15 sim kupon biriktirmek.
 • Haftalık 2 GB Hediye internet için 30 sim kupon biriktirmek ve bunların katları neticesinde daha fazla bedava internet kazanma şansınız bulunmaktadır.

Emocan Çocuk Uygulaması İle Bedava İnternet

Turkcell’in en çok hizmet veren uygulaması olan emocan ile 5 GB bedava internet kazanmanız mümkündür. Gençler için oldukça cazip olan bu kampanya gençlerin oldukça hoşuna gitmektedir. Çok genç tarafından kullanılmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell Bedava İnternet Hazır Kart

Turkcell operatörü hazır kart sahipleri için cazip kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen hazır kart kullanıcılar TL yüklemesi yaparak bedava internet ve konuşma kazanma şanslarına sahiptirler.

Bip Kullan Kazan Kampanyası

2020 yılının nisan ayına kadar devam eden Turkcell’in Bip kullan kampanyası hem faturalı, hem de faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Haftalık 2 GB bedava internet kazanma şansları bulunan Bip kullanıcılar oldukça şanslıdırlar.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

4.5G Hediye İnternet

Turkcell’in 4.5G hediye internet kampanyası oldukça özel tarifelere sahip kampanyasıdır. Değişik isimlerde tarifeler bulunmaktadır.

 • Uçuran 1 GB
 • Uçuran 1 GB Plus
 • Mini 1 GB
 • Yıldız 1-3 GB
 • Yeni Yıldız 1-2-3 GB
 • Bol 1-2 GB
 • Her yöne 50 DK
 • Süper üçlü 2-3-4 GB
 • Uçuran ekstra 2-3-4-8 GB
 • Uçuran fırsat 6 GB isimleri ile çok sayıda tarifeler bulunmaktadır. 4.5G hızında hediye internet kazanmanız mümkün olmaktadır. Seçenekler oldukça fazla olan tarifelerdir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu