Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Programı

Spread the love

Turkcell Bedava İnternet Programı

Akıllı telefonlar sayesinde Google Play Store ya da App Store online mağazalarına girerek binlerce oyun ve uygulama ile karşılaşabilir ve aplikasyon ya da program adı verilen uygulamalar sayesinde sınırsız bir eğlence dünyasına dahil olarak internet keyfinize güzellikler katabilirsiniz. Tabii ki uygulamalar sayesinde bankacılık işlemlerinizden alışverişe, oyun oynamaktan sohbete kadar birçok ihtiyacınızı karşılarken, Turkcell bedava internet programı sayesinde de internet ihtiyacınızı gidererek internet paketlerinizin bitme sorununa çözüm bulabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Programı Nedir?

GSM operatörleri içerisinde kendini sürekli yenileyerek geliştiren Turkcell, abonelerinin mevcut tarifelerine ek olarak Turkcell bedava internet programı sayesinde internet paketleri sunarken; ücretsiz olarak sunulan internet paketleri ile abonelerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Turkcell bedava internet programı, Turkcell tarafından aboneleri için sunulan uygulamalar olmakla birlikte uygulamaları kullanan aboneler bedava internet paketleri kazanmaktadır. Uygulamaları kullanmak için Play Store ya da App Store üzerinden telefonunuza indirmeniz gerekirken; bazı uygulamalara dahil olabilmek içinde 2222’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava İnternet Programı

Turkcell Bedava İnternet Programı Kodu

Turkcell bedava internet programı kodu olarak 2222 numaralı kısa mesaj servisi belirlenmiş olup, bazı uygulamalara ya da servislere abonelik için bu numaraya kampanya içeriğine göre mesaj göndermek gerekmektedir.

Turkcell bedava internet programı kodu olan 2222 sayesinde bedava internet kazanabileceğiniz gibi SMS ve konuşma paketleri de kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet paketleri sayesinde rahat bir şekilde internete girmek için aşağıdaki kampanyaları deneyebilirsiniz.

 • Telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’SURPRIZ’’ yazdıktan sonra 2222’ye kısa mesaj gönderdikten sonra onay mesajını bekleyiniz ve bilgilendirme mesajı sonrasında faydalarınızı kullanınız.
 • Bedava hediyeler kazanmak için telefonunuzdan ‘’FIRSAT’’ yazdıktan sonra 2222’ye kısa mesaj gönderin ve bilgilendirme mesajı sonrasında bedava hediyelerinizi kullanabilirsiniz.
 • Turkcell bedava internet paketi kazanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’GEL MB’’ yazdıktan sonra 2222’ye kısa mesaj gönderin ve gelen bilgilendirme mesajı sonrasında yüklenen MB ya da GB’larınızı dilediğinizce kullanın.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Eylül 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Turkcell bedava internet kampanyaları 2020 yılında da abonelerinin talepleri doğrultusunda düzenlenirken, kampanyalara katılım ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyaları içerisindeki ‘’Fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası’’ sayesinde müzik dinlerken bedava internet kazanabilirsiniz. Fizy Premium abonelerinin katılabildiği kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam ederken, video izlemeleri ile radyo dinlemeleri kampanya kapsamına dahil edilmemektedir.

 • Bir fatura dönemi boyunca 250 MB bedava internet kazanmak adına 100 ile 249 adet arasında şarkı dinlemeniz halinde internet paketiniz aylık kullanım için hattınıza yüklenmektedir.
 • Bir fatura dönemi boyunca 500 MB bedava internet kazanmak adına 250 ile 499 adet arasında şarkı dinlemeniz halinde internet paketiniz aylık kullanım için hattınıza yüklenmektedir.
 • Bir fatura dönemi boyunca 1 GB Turkcell bedava internet kazanmak adına 500 ve üstü sayıda şarkı dinlemeniz halinde internet paketiniz aylık kullanım için hattınıza yüklenmektedir.

Sürpriz Nokta Kampanyası

31 Aralık 2020 tarihine kadar devam eden Turkcell bedava internet kampanyası, faturalı ve hazır kart kullanıcısı olmanız fark etmeksizin tüm aboneleri için sunulmaktadır. ‘’Sürpriz Nokta Kampanyası’’ adı verilen kampanyaya katılım için sanal mağazalardan ilk önce ‘’BİP’’ uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama menüsü içerisinde bulunan ‘’Keşfet’’ üzerinden ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalını takip ederek verilen lokasyon görevlerini yerine getirmeniz durumunda günlük en fazla 3 adet hediye kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında görevleri yerine getirerek aylık en fazla 10 adet Turkcell bedava internet hediyesi kazanabilirsiniz.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava İnternet Programı

İlk Ay Fayda Kampanyası

Sadece bireysel faturalı hat abonelerine özel düzenlenen ‘’İlk Ay Fayda Kampanyası’’ 10 GB’dan 30 GB’a kadar bedava internet kazandırırken, Turkcell bedava internet kampanyasına katılmak için 12 ay süresince seçtiğiniz tarifede kalacağınıza dair taahhüt vermeniz gerekmektedir. Taahhüt tarihinizden önce tarifenizi iptal ettirmeniz durumunda faturanıza paket tutarı kapsamındaki iptal ücreti yansıtılacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

10 GB bedava internet paketi kazanabilecek Turkcell paketleri;

 • Turbo Fırsat, Avantaj, Eko, Yeni 2 GB, 1 GB, Avantaj 2 GB, + Mini 3 GB, + Midi 3 GB, + Maksi 3 GB,
 • Kontratlı Altın Yaşlar Avantaj,
 • Akıllı 2 GB,
 • Faturalı 2 GB Plus olarak belirlenmiştir.

20 GB bedava internet paketi kazanabilecek Turkcell paketleri;

 • Turbo Konfor, Hoş Geldin, Mini, Star, Plus, Hepsi Eko, Ekstra, Midi, Maksi, Yeni 3 GB, + Eko 5 GB,
 • Faturalı 3 GB Plus,
 • Akıllı 3 GB olarak belirlenmiştir.

30 GB bedava internet paketi kazanabilecek Turkcell paketleri;

 • GNÇ Maksi, Plus, Süper, Ekstra, Avantaj, Star, GNÇ 4 GB,
 • Platinum Hoş Geldin, Avantaj, Maksi, 10 GB, 15 GB, +18 GB, + 22 GB,
 • Turbo Süper, + Süper 15 GB
 • Lifecell Seçmece Karışık 1 GB, Süper Avantaj, Akıllı Maksi, Akıllı Mini, 5 GB, 7 GB, Fırsat 9 GB, Fırsat Midi olarak belirlenmiştir.

Canım Kendim Paketleri Kampanyası

Hazır kart kullanıcısı olan abonelerini de unutmayan Turkcell bedava internet kampanyası ‘’Sınırlı Süreli Canım Kendim Paketleri Kampanyası’’ ile 50 GB’a kadar bedava sunarken, kampanyaya katılım internet sitesi üzerinden ya da Turkcell ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden gerçekleşmektedir.

 • Canım Kendim 5 GB internet paketi 1 gün geçerli olmak üzere 5 TL’ye,
 • Canım Kendim 5 GB internet paketi 7 gün geçerli olmak üzere olacak 15 TL’ye,
 • Canım Kendim 25 GB internet paketi 4 hafta geçerli olmak üzere 250 dakika konuşma paketi dahil 55 TL’ye
 • Canım Kendim 25 GB+25 GB internet paketi 4 hafta geçerli olmak üzere 25 GB’ı BİP, Dergilik, Lifebox, Fizy, TV+ uygulamalarında kullanılmak için 50 TL’ye satılmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

İnternetin çok fazla alanda kullanılabilmesi nedeniyle Turkcell aboneleri için aylık tarifelerindeki internet paketleri yetersiz kalırken, Turkcell bedava internet veren uygulamalar hazırlayarak abonelerinin internet sorununa çözüm üretmektedir.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  30 Ağustos Turkcell Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell ‘’Dijital Operatör’’ Uygulaması

Aboneleri için Turkcell bedava internet paketleri sunan Turkcell, fatura ödeme, TL yükleme, kalan paketleri takip etme gibi birçok işlemin yapılabileceği ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması sayesinde Turkcell bedava internet kazanımı da sağlamaktadır.

Turkcell bedava internet veren uygulamalar sayesinde internet kazanmak için ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması aracılığıyla sunulan ‘’Salla Kazan’’ sürprizlerine katılabilirsiniz. ‘Salla Kazan’’ ile internet kazanmak için haftada bir kez olmak üzere ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinde kutucuk olarak ‘’Salla Kazan’’ kutusunu tıklayıp, telefonunuzu sağa sola sallayarak 10 GB’a kadar kullanım süreleri değişkenlik gösteren internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Programı

“Yaani” Arama Motoru Uygulaması

Turkcell tarafından hazırlanan ve yerli arama motoru olarak dikkat çeken ‘’Yaani’’, Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer almaktadır. ‘’Yaani’’ uygulamasını sanal mağazalardan indirdikten sonra kullanmanız durumunda 1 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. Hediye internet paketi sadece ‘’Yaani Arama Motoru’’nda kullanılmak üzere aylık olarak yüklenmekte olup, arama motoru dışında kullanılan uygulamalar için tarifenizdeki internet paketiniz devreye girecektir. Kullanımlar tarifenizdeki internet paketinden düşürülecektir.

Turkcell GNÇ Uygulaması

Gençlere çok fazla önem veren Turkcell, Turkcell bedava internet veren uygulamalar ile 26 yaş altındaki abonelere internet paketleri sunmaktadır. ‘’GNÇ’’ adı verilen uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirdikten sonra uygulamada bulunan ‘’GNÇ Çatlat’’ bölümüne giriş yapılarak yumurtaları çatlatabilir ve belirlediğiniz iki gün için hattınızın için Turkcell bedava internet paketi yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

BİP Uygulaması

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan ve aboneleri için yoğun ilgi gören BİP uygulaması çevrimiçi sohbet programı olarak sevenleri kavuşturmaktadır. Uygulamayı sanal mağazalardan indirdikten sonra uygulamaya arkadaşlarınızı davet ederek bedava internet kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızın davetinizi kabul ederek BİP uygulamasını kullanması durumunda Turkcell bedava internet paketiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu