Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Spread the love

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Akıllı telefonlardan internet kullanımınız her geçen artıyor ve faturalar yüksek geliyor ya da paketiniz yetmiyorsa, Turkcell tarafından kullanıcıları için sunulmuş olan Turkcell bedava internet veren uygulamalar sayesinde sunulan kampanyalara katılarak bedava internet kazanabilirsiniz. Söz konusu olan bedava internet uygulamaları sürekli olarak değişim gösterirken, en güncel kampanya haberlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir ve kampanyalara katılım sağlayarak bedava internet kazanabilir ve istediğiniz gibi internete girebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell’li olarak her zaman siz kazanabilir ve internetsiz kalmaya Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2020 sayesinde son verebilirsiniz.

Salla Kazan ile Bedava İnternet

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında olan ‘’Salla Kazan’’ uygulaması ile çok kolay bir şekilde internet kazanabilirsiniz. Bunun için ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulama üzerinde sol bölümde yazan ‘’Salla Kazan’’ kutusunu tıkladıktan sonra bir kez telefonunuzu sallamanız sonucunda ödülünüz ekranda gözükecektir. Daha sonra bilgilendirme mesajı gönderilerek kullanım haklarınız otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Hediye İnternet 2222

Turkcell Bip Bedava İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Yaani Arama Motoru ile Bedava İnternet

Sanal marketler üzerinden ‘’Yaani’’ arama motorunu indirerek kullanmanız sonucunda bedava internet kazanabilir ve Turkcell bedava internet veren uygulama ‘’Yaani Arama Motoru’’ sayesinde istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunun için ‘’Yaani’’ uygulamasını en az 10 gün kullanarak 20 ve üzeri sorgulama yapmanız sonucunda 1 GB Turkcell bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Goller Cepte ile Bedava İnternet

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında bulunan ‘’Goller Cepte’’ uygulamasını indirerek, taraftarı olduğunuz takım sayesinde 500 MB internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı sanal mağazalar olan Play Store ya da App Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

GNÇ Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell’in gençlere yönelik uygulaması ‘’GNC’’ Turkcell bedava internet veren uygulaması sanal marketlerden indirilerek, giriş yapıldıktan sonra ‘’CATLAT’’ bölümüne giderek bedava internet paketlerinizi alabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Neler?

Turkcell tarafından geliştirilmiş olan uygulamalar abonelerinin işlerini kolaylaştırmayı amaçlarken, abonelerine bedava internette de kazandırmaktadır. Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında çok ilgi gören uygulama ‘’Salla Kazan’’ olmakla birlikte ‘’Salla Kazan’’a katılım ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulaması üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sanal mağazalar üzerinden indirilen uygulama üzerinde bulunan ‘’Salla Kazan’’ bölümüne tıklanması üzerine haftada bir Turkcell bedava internet paketi kazanılmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet 2020

Bedava İnternet Veren Uygulamalar Turkcell

Bedava internet veren uygulamalar Turkcell tarafından sayıca çok olmakla birlikte en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan BİP Messenger, bedava internet konusunda oldukça cömert davranmaktadır. BİP Messenger uygulamasını indirerek kayıt olduktan sonra mesajlaşma ve arama için kullanabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek onların da BİP Messenger kullanmalarını sağlayarak Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Yaani Bedava İnternet

‘’Yaani’’ Turkcell tarafından geliştirilen bir arama motoru olmakla birlikte kullanımı sonucunda istediğiniz bilgiye rahatlıkla ulaşabilirken, Turkcell Yaani bedava internet kampanyasından da faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya katılım için sanal mağazalar üzerinden ‘’Yaani’’ uygulamasının indirilmesi ve daha sonrasında kullanılması sonucunda 1 GB Turkcell bedava internet hattınıza otomatik yüklenir ve bilgilendirme mesajı sonrasında kullanım için aktifleştirilir. Kazanılan 1 GB yalnızca Yaani Arama Motoru kullanımında geçerli olmakla birlikte, kullanıcı programı kullanmaya devam ettiği süre boyunca da her ay kampanya süresince otomatik yenilecektir.

Turkcell Bip Bedava İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell BİP Bedava İnternet

Turkcel BİP bedava internet kampanyası kapsamında Turkcell’liler mesajlaştıkça kazanırken, her ay çok BİP’ten mesajlaşanlar arasında BİP Yıldızları seçilmekte ve belirlenen takvim ayı içerisinde tanımlanan özel hedefleri gerçekleştiren BİP Yıldızları 2 GB Turkcell bedava internet kazanmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

BİP Yıldızları belirlenirken önceki aylarda kullanım yoğunluğu dikkate alınır ve BİP Yıldızları Kampanyası her ayın 2’sinde başlayarak ay sonuna kadar devam etmektedir. BİP Yıldızı seçilen kullanıcıya BİP tarafından bilgilendirme mesajı gönderilirken, kazanılan 2 GB Turkcell BİP bedava internet haftalık kullanım için geçerli olmaktadır.

BİP Yıldızı seçilmek için BİP üzerinden kişi ve gruplara atılan mesajlar, sesli mesaj gönderimi, lokasyon paylaşımı, fotoğraf ve video gönderme sayısına dikkat edilirken, BİP Web üzerinden mesajlar kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir. Ayrıca her kullanıcı kampanyadan takvim ayı içerisinde 1 kez faydalanabilmektedir.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet

Turkcell GNÇ bedava internet kampanyası ile Turkcell’li gençler kazanırken, yenilenen GNÇ uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Kampanyaya katılım için GNÇ uygulaması indirildikten sonra şifre ve telefon numarası ile uygulamaya giriş yapılması gerekmektedir. Daha sonra uygulamada bulunan ‘’ÇATLAT’’ bölümüne girilerek kampanyadan yararlanılacak haftada iki gün belirlenir ve belirlenen günler içerisinde uygulamaya girilerek kazanımlar alınmaktadır.

Kampanyadan sadece haftanın iki günü faydalanılabilmektedir ve kampanyadaki gün sayısını artırma yetkisi Turkcell tarafından gerekli görülürse yapılmaktadır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 202 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu