Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet 2020 paketleri tamamen yenilendi. Kampanyalar hakkında detayların yer aldığı kategori.

Turkcell Bedava İnternet 2021 Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell Bedava İnternet 2021

GSM operatörleri düzenlediği kampanyalar sayesinde abonelerine daha uygun fiyatlarla konuşma, SMS ve internet kullanımı sağlarken; GSM operatörleri bazı kampanyalarla bedava konuşma, SMS ve internet kullanım fırsatı da sunmaktadır. 2020 yılı boyunca düzenlediği kampanyalarla abonelerine bedava internet kullanımı sağlayan Turkcell, Turkcell bedava internet 2021 kampanyalarına devam edeceğine dair ipuçları vermeye devam etmektedir. Özellikle yoğun olarak internet kullanan abonelerin ihtiyaçlarına cevap veren bedava internet kampanyaları ile aboneler yüksek tutarlı fatura ödeme derdinden de kurtulmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Nedir?

Turkcell bedava internet, Turkcell tarafından aboneleri için hazırlanmış olan ücretsiz internet paketleridir. Turkcell bedava internet paketlerini almak için Turkcell uygulamalarını telefonunuza indirip kullanmanız gerekirken, kampanyalar hakkındaki detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Ne İşe Yarar?

Turkcell bedava internet paketleri sayesinde Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında rahatlıkla paylaşım yapabileceğiniz gibi, istediğiniz videoyu HD kalitesinde kolayca izleyebilirsiniz. Ayrıca Turkcell uygulamaları arasında olan Dergilik, fizy gibi uygulamaları indirdikten sonra giriş yaparak hem istediğiniz dergiyi okuyabilir hem de müzik dinleyerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tüm bunların dışında BİP uygulaması üzerinden sunulan Turkcell bedava internet kampanyalara katılarak görevleri yerine getirirken eğlenebilir ve kazandığınız internet paketleri sayesinde sevdiklerinizle görüntülü konuşarak özlem giderebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Yıllardır düzenlediği Turkcell bedava internet kampanyaları ile faturalı ve hazır kart abonelerinin internet ihtiyacını karşılayan Turkcell, 2021 yılında da kampanyalarına devam ederek abonelerini memnun etmeye devam edecektir. Abonelerine değer veren ve taleplerini dikkate alan Turkcell, özel günlerde faturalı ve hazır kart abonesi ayrımı yapmaksızın tüm abonelerine hediye paketleri hazırlamaktadır. Üstelik özellikle özel günlere has düzenlenen kampanyalar içinde yer alan hediye Turkcell bedava internet paketlerini alabilmek için abonelerin herhangi bir işlem yapması gerekmemektedir. Özel günler dışında da abonelerine bedava internet paketleri hazırlayan Turkcell GSM operatörü, Turkcell uygulamaları aracılığıyla kampanyalar düzenlemektedir. Kampanyalara katılım için abonelerin uygulamaları telefonlara indirmesi gerekirken, uygulamalar aracılığıyla verilen görevlerin yerine getirilmesi ya da sadece uygulamaların kullanılması Turkcell bedava internet paketlerini almak için yeterli olmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell bedava internet kullanım süreleri kampanyalara göre değişkenlik göstermekte olup, bazı kampanya hediyelerinin kullanım süreleri günlük olurken; bazı kampanyaların kullanım süreleri haftalık ya da aylık olarak değişkenlik göstermektedir. Ayrıca Turkcell tarafından düzenlenen kampanyaların katılım süreleri de değişkenlik göstermekte olup, katılım süreleri yıl sonuna kadar devam edecek kampanyalar dışında abonelerden gelen yoğun istek üzerine kampanyalar Turkcell bedava internet 2021 olacak yılında şekilde devam edecektir. Kahraman Kampanyası Turkcell bedava internet kampanyaları içerisinde olan ve 4 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek ‘’Kahraman Kampanyası’’ ile AFAD çalışanlarına aylık kullanım için hediye paketler yüklenecektir. 20 GB internet paketi dışında her yöne kullanabilecekleri 10.000 dakika konuşma ve 5.000 SMS paketi hatlarına otomatik olarak yüklenecek olup, AFAD çalışanları tarafından 30 gün boyunca tarifelerine ek olarak kullanılabilecektir. Salla Kazan BiP Kampanyası ‘’Salla Kazan BiP Kampanyası’’ Turkcell tarafından 13 Mayıs 2020 tarihinde başlatılmış bir kampanya olup, katılım süresi 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecektir. Turkcell bedava internet kampanyaları içerisinde olan kampanyaya katılım sağlamak için ‘’Digital Operatör’’ uygulamasında bulunan ‘’Salla Kazan’’a katılmak gerekmektedir. Sallama sonucunda iki farklı hediye seçeneği sunulacak olup, hediyenizi seçtikten sonra ‘’BİP Salla Kazan’’ kanalı aracılığıyla hediyeniz aktif hale getirilmektedir. Ayrıca ‘’Salla Kazan’’ a katılarak ‘’BİP’’ uygulamasını indirip, ‘’BİP Salla Kazan’’ kanalı takip etmeniz durumunda kampanya kapsamında farklı hediyeler sürpriz olarak sunulmaktadır.

Turkcell Hediye İnternet Nasıl Yapılır 2021?

Turkcell hediye internet 2021 yılı boyunca faturalı ve hazır kart aboneleri için sunulmaya devam edecektir. Kampanyaya katılım için Turkcell tarifelerinden herhangi birine geçiş yapmanız, SMS ile kayıt ya da Turkcell uygulamalarını indirmeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamında verilecek olan hediyelerde uzun süredir Turkcell’li olan abonelere hediyeler kapsamı genişletilirken; yeni abonelere verilecek hediyelerin içeriği değişkenlik gösterebilmektedir. Burada önemli olan kampanyalara katılım süreleri içerisinde katılabilmektir ki zorlandığınız durumlarda Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden destek almanız mümkün olmaktadır. Örneğin yukarıda belirttiğimiz ‘’Salla Kazan BiP Kampanyası’’ 2021 yılının son gününe kadar devam edecek olup, kampanyadan her abone 1 ay içerisinde sadece bir kez hediye alabilmektedir. Bastı Kaptı Kampanyası Turkcell hediye internet 2021 kampanyaları arasında olan ‘’Bastı Kaptı Kampanyası’’na 1 Ocak 2021 tarihine kadar GNÇ’li olan Turkcell aboneleri katılabilmektedir. GNÇ abonesi olan genç Turkcelliler ‘’GNÇ’’ uygulamasını indirerek, bilgileri ile giriş yaptıktan sonra pazartesi gününe özel sürpriz hediyeleri alabilmek için ‘’Bastı Kaptı’’ bölümünden basarak hediyelerini alabilmektedir. Kampanya kapsamında verilen hediyeler haftalık olarak yenilenmekte olup, bedava internet paketleri dışında ‘’fizy Premium’’ üyeliği gibi farklı ve sürpriz hediyeler kazanabilmektedir. Tribün Cepte ‘’Tribün Cepte’’ Turkcell’in ücretli servislerinden biri olup, servisine abone olmanız durumunda 10 GB’a kadar Turkcell hediye internet paketlerinden kazanabilirsiniz. Servise abone olan kullanıcılar takımını seçtikten sonra takımın maçı olduğu gün kendisini arayanlara takım marşını dinletebilmektedir. Ayrıca gün sonunda marş tanımlaması otomatik olarak kaldırılmakta olup, ‘’BİP’’ uygulamasında bulunan ‘’Tribün Cepte’’ kanalı takip ederek, marş seçeneklerinde ücretsiz değişiklik yapabilmektedir. Takımı maç kazanan abone aynı gün içerisinde ‘’BİP’’ üzerinde bulunan ‘’Hediye Çarkı’’nı çevirerek bedava internet paketlerinden kazanabilmektedir. Turkcell hediye internet 2021 kampanyalarından ‘’Tribün Cepte’’ aboneliğini başlatmak için ‘’BİP Tribün Cepte’’ kanalından abonelik işlemleri yapılabileceği gibi ‘’TRIBUN CEPTE’’ yazıldıktan sonra 2200’a kısa mesaj göndererek de abonelik işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Dijital 2 GB Kampanyası Hazır kart kullanıcıları için düzenlenen Turkcell hediye internet 2021 kampanyası ‘’Dijital 2 GB Kampanyası’’ 20 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli bir kampanyadır. Kampanyaya katılım için hazır kart abonelerinin ‘’Gülümseten Fırsat’’ ya da ‘’Gülümseten Avantaj’’ paketlerinden herhangi birini banka veya kredi kartı ile yüklemesi yeterli olmaktadır. Böylelikle 1 ay boyunca kullanabilecekleri 2 GB Turkcell bedava internet paketi otomatik olarak hatlarına yüklenecektir. Paketini kredi kartı veya banka kartı ile yükleyin, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB kazanın!

2021 BiP’ten Nasıl İnternet Kazanılır?

BİP, Turkcell tarafından geliştirilen ve İOS ile Android kullanıcılarına özel bütün GSM operatör abonelerinin kullanabileceği bir anlık mesaj uygulamasıdır. ‘’BİP’’ uygulaması ücretsiz bir uygulama olup; anlık mesajlaşma dışında 10 kişilik görüntülü görüşme, konum paylaşma, kaybolan mesaj, grup mesajlaşma, caps yaratma, para transferi gibi farklı özelliklere sahip bir uygulamadır. 2021 BİP’ten internet kazanma adına farklı yollar bulunmakta olup, en çok tercih edilen ‘’BİP Kullan Kazan Kampanyası’’dır. ‘’BİP Yıldızları’’ olarak da bilinen kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek olup, BİP üzerinden çok mesajlaşan aboneler bedava internet paketleri kazanacaktır. Atılmış olan her mesajın 1 puan kazandırdığı kampanyada ‘’BİP’’ uygulamasına ilk giriş yapan Turkcell aboneleri otomatik 2500 puan kazanacaktır. En fazla puan toplamayı başaran ilk 5.000 BİP kullanıcısına haftalık kullanım için 5 GB internet hediye edilirken; sonraki ilk 50.000 BİP kullanıcısına günlük kullanım için 2 GB Turkcell bedava internet paketi hediye edilecektir. BİP kullanıcılarını memnun etmek isteyen Turkcell hediyelerde bununla sınırlı kalmayıp, ilk 250.000 içine giren kullanıcılara da günlük kullanım için 1 GB bedava internet hediye etmektedir. 2021 BİP’ten internet kazanma adına kendi yazdığınız mesajlar üzerinden puan kazanabilirken; caps ve sticker gönderimi, kopyalanan mesajlar, sesli mesaj, video ya da fotoğraf gönderme puan kazandırmamaktadır. Mesajlaşarak ‘’BİP Yıldızları’’ arasına girmeyi başarırsanız, kazandığınız hediyenizden kalan kullanımlarınıza dair ‘’BİP’’ üzerinden bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca Turkcell kalan kullanımlarınıza dair bilgilendirme mesajı göndermektedir.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Turkcell bedava internet kampanyaları 2021 yılında aboneleri ile buluşurken, yılbaşı kampanyasından Ramazan Ayı’na özel birçok kampanya sayesinde Turkcell abonelerini memnun etmeye devam edecektir. Turkcell Salla Kazan ile Bedava İnternet Kampanyası 2021 Yıllardır abonelerine kazandıran ‘’Salla Kazan’’ uygulaması Turkcell bedava internet kampanyaları 2021 yılı içinde yerini alırken, telefonunuzda ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasının yüklü olması gerektiğini unutmuyorsunuz. Uygulamaya girerek sayfada bulunan ‘’Salla Kazan’’ kutucuna tıklayıp, telefonunuzu sallayarak 10 GB’a kadar Turkcell bedava internet paketi kazanabiliyorsunuz. Kampanyaya katılım için aranılan tek şart, abonelerin cihazlarının ve hatlarının 4.5G uyumlu olması gerektiğidir. Turkcell Ramazan Ayı Kampanyası 2021 Her yıl olduğu gibi 2021 yılı içinde Turkcell bedava internet kampanyaları 2021 olarak Ramazan Ayı’na özel kampanyalar hazırlayan Turkcell, hediyelerin 1 ay boyunca kullanılması sağlayacaktır. Faturalı ve hazır kart kullanıcılarını kapsayan kampanya kapsamında ‘’BİP’’ uygulaması üzerinden en az 20 arkadaşı ile mesajlaşan Turkcell abonesi 20 GB Turkcell bedava internet paketi kazanacaktır. Kazanılan bedava internet paketini isterseniz video izleyerek bitirebilir ya da oyun oynayarak değerlendirebilir hatta sosyal medya hesaplarınızda gezinti yaparak fatura derdine düşmeden kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Abonelerine kampanyalar hazırlayan Turkcell, Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2021 sayesinde bol bol internet dağıtmayı planlamaktadır. İnternet kullanımın sürekli artış göstermesi ile birlikte abonelerin arayış içine girmesini değerlendiren Turkcell, mevcut abonelerinin ihtiyaçlarını karşılamak dışında yeni abone sayısını da arttırmaktadır. Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2021 yılında abonelerine kazandırmaya devam ederken, ‘’BİP’’ uygulaması en çok internet kazandıran uygulamalar arasında yer almaktadır. Bunun için öncelikle ‘’BİP’’ uygulamasının İOS ya da Android telefonlarınızda yüklü olması gerekmektedir. Bil Kazan Kampanyası ‘’Bil Kazan’’ Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında bulunan ‘’BİP’’ uygulaması üzerinden ‘’Bil Kazan’’ kanalını takip ederek oynarken kazandıran bir yarışma servisidir. Yarışma iki aşamadan oluşur ve her aşamada 5 soru bulunmaktadır. Her soru için 15 saniye süre verilmektedir ve tüm soruları doğru olarak cevaplamanız durumunda 1 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza yüklenmektedir. Şayet ilk 5 sorudan oluşan birinci aşamada çekilirseniz 250 MB hattınıza tanımlanmaktadır. Her çarşamba günü büyük ödül için yarışma yapılmaktadır ve ‘’Bil Kazan’’ kanalını takip ederek büyük ödül için yarışabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2021

Turkcell bedava internet hilesi 2021 yılına doğru artan internet kullanımı nedeniyle çok araştırılmasına rağmen internette yayınlanmakta olan ve internet hilesi olarak tanıtılan programlara inanmamanızı tavsiye ederiz. Bunun yerine çok fazla tercih edilen opera mini tarayıcı kullanmanız hem kullanışlı olması hem de az yer kaplaması açısından işinizi görecektir. Bedava internet kullanmak içinde Bunun yerine çok fazla tercih edilen opera mini tarayıcı kullanmanız hem kullanışlı olması hem de az yer kaplaması açısından işinizi görecektir. Bedava internet kullanmak içinde Ayarlar>>Mobil Ağlar>>Erişim Noktası menüsüne ulaşarak ayarlarını aşağıdaki biçimde yapmanız yeterli olacaktır. Turkcell Wap Bilgileri • İsim: Turkcell • Proxy: “212.252.234.168” • APN: wap • Kullanıcı adı/ Şifre: turkcell • Bağlantı noktası: “8080” • Sunucu: http://m.turkcell.com.tr • MMSC: Ayarlanmadı • Kimlik doğrulama türü: Yok • MMS bağlantı noktası: Ayarlanmadı • MNC: 01 • MMS prox’si: Ayarlanmadı. • MCC: 286 APN türü: Default şeklinde girebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell bedava internet kazanma konusunda oldukça cömert davranırken, Turkcell ailesine katılan yeni abonelerine yönelikte kampanyalar düzenlemektedir. Bol GB Tanışma Seti Kampanyası Turkcell bedava internet kazanma yolları arasında olan ‘’Bol GB Tanışma Seti Kampanyası’’ ile yeni Turkcell’li olan hazır kart aboneleri aylık 20 GB olmak üzere 120 gün boyunca bol bol internet kullanabilirler. Hat ilk açıldığında her yöne 750 dakika konuşma ve 250 SMS paketine ilave olarak 25 GB bedava internet abonelere tanışma seti olarak hediye edilmektedir. Daha sonra paketlerine 34 TL ve üzeri TL yüklemeye devam etmeleri durumunda 4 boyunca aylık 20 GB Turkcell bedava internet paketi otomatik olarak yüklenecektir. Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası Numarasını taşıyarak ya da Turkcell’den yeni bir hat alarak Turkcell’li olan faturalı hat kullanıcılarına hitap eden Turkcell bedava internet kazanma kampanyası ile aylık 2 GB olmak üzere 4 ay boyunca toplam 8 GB bedava internet kazanmak mümkündür. Kampanyaya katılım için işlemlerin Turkcell internet sitesi üzerinden başarıyla yapılması yeterli olmaktadır.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet

Turkcell 1 GB bedava internet paketi kazanmak için ‘’Kim 1 GB İster?’’ yarışmasına katılarak aboneler eğlenirken kazanma zevkini yaşayabilmektedir. İnternet kazanmak için Turkcell uygulaması olan ‘’BİP’’ uygulamasında bulunan ‘’Keşfet’’ menüsüne ‘’Kim 1 GB İster?’’ yazıp kanalı takip etmek ve sayfada bulunan ‘’Yarışmaya Başla’’ butonuna tıkladıktan sonra ‘’Başla’’ yazısının tıklanması gerekmektedir. 15 soruyu doğru cevaplayan aboneler günlük 1 GB Turkcell bedava internet paketi kazanırken, ayın sonunda en çok puan toplamış ilk 20 aboneye aylık kullanım için 20 GB hediye edilmektedir. Yarışmaya katılarak en çok puan toplayan ilk 100 kişiye ise aylık kullanım için 10 GB bedava internet paketi otomatik olarak yüklenmektedir.

Turkcell EBA Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Faturalı ya da hazır kart kullanıcısı olan Turkcell abonelerine, Turkcell EBA bedava internet paketi sunulmaktadır. İnternet paketi sahibi olabilmek için ‘’BİP’’ uygulamasında bulunan ‘’Keşfet’’ bölümüne ‘’ EBA’’ yazarak mevcut kanalın takip edilmesi sonucunda eba.gov.tr internet adresinde ya da EBA uygulamasında kullanmak üzere 6 GB Turkcell EBA bedava internet paketi otomatik olarak yüklenmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Kodu

Turkcell bedava internet kodu 2222 olmakla birlikte, faturalı ve hazır kart kullanıcıları ‘’INTERNETIM’’ yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderilerek 1 GB bedava internet paketi kazanılabilmektedir. Bunun dışında haftalık kullanım için 1 GB bedava internet paketi kazanmak için Turkcell bedava internet kodu 2222’ye ‘’GELMB’’ yazarak mesaj gönderilmesi yeterli olmaktadır. SİM kartı bozulan ya da kart değişikliği yapmayı düşünen kullanıcılar için düzenlenmiş olan kampanya sayesinde 10 GB bedava internet kazanabilmektedir. Bunun için SİM kart değişikliği yapan kullanıcılar, ‘’ENHIZLI’’ yazıp boşluk bırakarak SİM kartları üzerinde bulunan şifreyi yazarak Turkcell bedava internet kodu 2222’ye göndermeleri gerekmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Faturalı Hat Kampanyaları

Turkcell bedava internet faturalı hat kampanyaları ile abonelerin internet aşım derdine son verirken, abonelerin kampanyalara katılımı da oldukça kolaydır. Paycell Hazır Limite 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Turkcell bedava internet faturalı hat kampanyaları arasında olan kampanyaya katılım için öncelikle ‘’KATIL AKTAR’’ yazılarak 2255’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Mesaj gönderildikten sonra ‘’Paycell’’ uygulamasına girerek Paycell Kart’a 200 TL ve üzeri yükleme yapılarak ‘’Hazır Limit’’ oluşturulması sonucunda haftalık kullanım için 5 GB Turkcell bedava internet paketi otomatik yüklenecektir. Paycell Kart’ı olmayan aboneler uygulama üzerinden sanal kart oluşturabilmekte ve karta para yüklemesi Turkcell faturasına yansıtılacak şekilde yapılabilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Faturasız Hat Kampanyaları

Turkcell tarafından faturalı hat kullanıcıları için bedava internet kampanyaları düzenlenirken, hazır kart kullanıcıları unutulmayarak, Turkcell bedava internet faturasız hat kampanyaları düzenlenmektedir. Gülümseten TL Yükle Kazan Kampanyası Turkcell bedava internet faturasız hat kampanyaları arasında olan ve hazır kart kullanıcılarına özel hazırlanan ‘’Gülümseten TL Yükle Kazan Kampanyası’’ için son katılım tarihi 30 Haziran 2021 olarak belirlenmiştir. Kampanya kapsamında günlük bedava internet paketi kazanmak isteyen hazır kart kullanıcılarının 5 TL ile 20 TL arasında TL yükleme yapması gerekirken; aylık internet kazanmak isteyen kullanıcıların 35 TL yükleme yapması gerekmektedir. TL yüklemeleri Turkcell uygulaması olan ’’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Turkcell Hediye İnternet Nasıl Gönderilir?

Turkcell aboneleri internet sorunu yaşayan sevdiklerine hediye internet göndererek, sevdiklerinin internet ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Turkcell hediye internet göndermek için ‘’HAFTALIK’’ yazıldıktan sonra boşluk bırakılıp ‘’1GB 5XXXXXXXXX’’ yazılarak 2222’ye kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. (Örnek: HEDIYE HAFTALIK 1GB 5XXXXXXXXX)

BiP Bedava İnternet 2021

‘’BİP’’ Turkcell GSM operatörü tarafından geliştirilmiş bir anlık mesajlaşma uygulaması olup, BİP bedava internet 2021 yılında da uygulamaya dahil olan abonelerine bedava internet hediye etmeye devam edecektir. Fırtına BiP Kampanyası Hazır kart kullanıcısı olan aboneler BiP Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında ‘’Fırtına BİP Kampanyası’’na katılarak aylık 5 GB’a kadar internet kazanabilmektedir. Bunun için öncelikle ‘’Fırtına Paketleri’’ içerisinden herhangi birine geçilmesi ve uygulama marketlerinden ‘’BİP’’ uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Daha sonra BİP üzerinden bilgilendirme mesajı gönderilecek olup; Fırtına 2-4-8 GB paketlerinden kullanan abonelere aylık kullanım için 1 GB bedava internet, Fırtına 16 GB Platinum paketine geçen abonelere aylık kullanım için 5 GB Turkcell bedava internet paketi yüklenecektir. Yeşil Beyaz BiP Kampanyası Hazır kart kullanıcısı olan aboneler BiP Bedava İnternet 2021 kampanyaları kapsamında ‘’Yeşilbeyaz BİP Kampanyası’’na katılarak aylık 5 GB’a kadar internet kazanabilmektedir. Bunun için öncelikle ‘’Yeşilbeyaz Paketleri’’ içerisinden herhangi birine geçilmesi ve uygulama marketlerinden ‘’BİP’’ uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Daha sonra BİP üzerinden bilgilendirme mesajı gönderilecek olup; Yeşilbeyaz 2-4-8 GB paketlerinden kullanan abonelere aylık kullanım için 1 GB bedava internet, Yeşilbeyaz 16 GB Platinum paketine geçen abonelere aylık kullanım için 5 GB Turkcell bedava internet paketi yüklenecektir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefonu

Turkcell’li abonelerin Turkcell Müşteri Hizmetleri telefonu üzerinden işlem yapmaları tuşlamaları gereken numara 532 olup; diğer operatörlerle sabit hatlardan aramak isteyen abonelerin 0 532 532 00 00 ’ı tuşlamaları gerekmektedir.

Turkcell Bedava Dakika Paketleri 2021

Bedava internet kampanyaları ile abonelerinin internet ihtiyacını karşılayan Turkcell konuşmayı seven abonelerini unutmayarak, Turkcell bedava dakika paketleri 2021 sayesinde abonelerinin bol bol konuşmasını sağlayacaktır. Turkcell BİP Bedava 100 Dakika Paketi Turkcell bedava dakika paketleri 2021 arasında olan ve günlük kullanım için 100 dakika konuşma hakkı sağlayan kampanyaya katılım için faturalı ve hazır kart kullanıcısı olunması fark etmeksizin ‘’BIP100DK’’ yazılarak 2200’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Turkcell Gurbet Tarifesi’nden Bedava 1000 Dakika Paketi Turkcell bedava dakika paketleri 2021 kapsamında Turkcell Gurbet Tarifesi kullanan hazır kart abonelerinin 20 TL ve üzeri TL yüklemeleri sonucunda aylık kullanım için 1000 dakika konuşma paketi hatlarına otomatik olarak yüklenirken, BİP uygulamasında kullanmaları için 1 GB bedava internet hediye edilmektedir.

Turkcell Hediye İnternet Sorgulama

Turkcell hediye internet sorgulaması yapabilmek için Turkcell internet sitesine giriş yaparak sağ tarafta bulunan ‘’İşlem Merkezi’’ üzerinden işlem yapılabileceği gibi, Turkcell uygulaması olan ‘’Digital Operatör’’ uygulamasından da kullanımlar kontrol edilebilmektedir. Bunların dışında ‘’KALAN’’ yazarak 2222’ye kısa mesaj göndererek ya da telefondan *159# yazarak arama tuşuna basıp Turkcell kalan kullanımlar hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir.

Turkcell Kimin?

‘’Turkcell Kimin?’’ sorusuna cevap arıyorsanız, Turkcell anonim şirket olarak 1993 yılında kurularak 1994 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Turkcell ortaklarına bakıldığında % 19,8 pay oranının IMTIS Holdings S.A.R.L’ye, % 26 pay oranının TVF Bilgi Teknolojileri İletişim Hizmetleri Yat. San. ve Tic. A.Ş.’ye ve %7,07 pay oranının CITIBANK N.A.’ya ait olduğu görülmektedir.
Başa dön tuşu