Turkcell Bedava SMS

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) 2021

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) 2021

Günümüzde pek çok online mesajlaşma uygulaması var. Eskiye göre mesaj atmak artık çok daha kolay. Watsapp, Wechat, Line ve daha fazlası. Ancak, bazı insanlar mesajlaşma konusunda daha geleneksel alışkanlıklara sahip. SMS onlar için mesajlaşmanın en ideal yolu. Elbette Turkcell bünyesinde de bu abonelerden mevcut. Turkcell onları da unutmayarak SMS kullananlara özel bedava mesaj kampanyaları yapmakta.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Nedir?

Turkcell bedava SMS Turkcell abonelerinin kısa mesajlar konusunda fırsatlarla karşılaştığı hizmetlerin genelidir. Kampanya ve tariflerle Turkcell aboneleri ücretsiz mesaj atma hakkına sahip olabilmektedir. Hem faturalı hem de faturasız Turkcell hat kullanıcıları kendilerine özel bu kampanyalardan faydalanabilir.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) 2021

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Ne İşe Yarar?

İnternetsiz kaldığınızda telefonunuzun o unuttuğunuz SMS özelliği çok fazla işe yarar. Hatta hayat kurtarıcı bile olabilir. Eğer akıllı telefon kullanmayı tercih edenlerden değilseniz Turkcell bedava SMS kampanyaları da sizin için en uygun fırsatlar arasındadır.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava SMS kazanmak için izleyeceğiniz yollar sınırsızdır. Kampanyalardan yararlanarak bedava SMS hakkı kazanabilirsiniz. Uygulamaları indirip kullanmaya başlayarak da bedava mesaj hakkı kazanma şansına erişebilirsiniz. Kullandığınız tarifelere göre de ücretsiz SMS kullanma fırsatına erişebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell bedava mesaj hizmeti sürekli olarak sunulan fırsatlardan biridir. Kullandığınız paket ve tarifenin herhangi bir geçerlilik süresi varsa ancak o zaman sonlanır. Aksi takdirde Turkcell bedava SMS kampanyalarından dilediğiniz şekilde yararlanmanız mümkündür.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Kampanyaları 2021

Turkcell bedava SMS kazanmanın İlk yolu “GEL SMS” yazıp 2222’ye mesaj atabilirsiniz. Hediye SMS haklarınız anında hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) 2021

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Veren Uygulamalar 2021

Turkcell’in Bip ve Yaani gibi uygulamaları herkese açıktır. Fakat sunduğu fırsatlardan sadece Turkcell aboneleri faydalanır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Kalan Kullanım Öğrenme

Bip Bedava SMS

Bip uygulamasını uygulama marketlerinden indirin. Bip üzerinden mesajlaşmaya başlayın. Görüntülü aramalar yapın. Dostlarınıza önerin. Onların da indirmelerine vesile olun. Böylece bedava mesaj hakları kazanırsınız. Bedava dakika ve internet de kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Hilesi 2021

Turkcell bedava mesaj hakkı kazanmak için illegal bir hile yoktur. Ancak, telefonunuzun mesaj kutusuna “SMS” yazdıktan sonra 2222’ye mesaj atarsanız anında 100 SMS kazanma hakkına sahip olursunuz.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Faturalı Hat Kampanyaları

Rahat Aylık 5000 SMS paketiyle 5.25 TL’ye bir ay boyunca 5000 SMS kullanma hakkına sahip olursunuz. Dijital Operatör uygulaması, turkcell.com.tr ve müşteri hizmetlerini arayarak bu pakete geçiş sağlayabilirsiniz.

Süper SMS paketiyle de ayda sadece 19 liraya toplam 11.000 SMS sahibi olabilirsiniz. 10.000 şebeke içi, 1000 tane de diğer operatörlerle kullanırsınız. “SUPER SMS” yazın ve 2222’ye gönderin yeter.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Faturasız Hat Kampanyaları

Turkcell faturasız hat kullanıcıları yükleme yaparak bedava SMS hakkına sahip olabilir. Kredi kartı ya da banka kartı ile yapacağınız yüklemelerde yaptığınız yükleme miktarına oranla bedava kısa mesaj kazanır ve doya doya kullanırsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava 1000 SMS Nasıl Yapılır?

Aylık 1.05 liraya 1000 SMS atılabilen bir kampanya vardı, fakat artık abone alımına kapalı.

Fakat aylık 4.90 TL’ye 1000 SMS kullanabileceğiniz bir paket bulunmaktadır. Bu paket engelli abonelere özel bir pakettir. “OZEL 1000 SMS” yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj göndermek bu paketten faydalanmak için yeterlidir.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) 2021

Turkcell Bedava 3000 SMS Nasıl Yapılır?

Her yöne 3000 SMS paketinin fiyatı normalde aylık 10 liradır. Fakat bu paket maalesef artık kullanılamayan ve süresi dolan bir pakettir. “HY3000SMS” yazarak 2222’ye gönderilen bir mesajla bu kampanyaya katılabiliyordunuz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava 5000 SMS Nasıl Yapılır?

Rahat Aylık 5000 SMS tarifesi bu konuda size yardımcı olacaktır. Üstelik bu paketin fiyatı yalnızca 5 lira 25 kuruştur. turkcell.com.tr adresinden, Turkcell bayilerinden veya Turkcell müşteri hizmetleri aranarak paket satın alınabilir.

Turkcell Faturalı 1 TL’ye 1000 SMS Nasıl Yapılır?

Aylık 1.05 liraya 1000 SMS kullanabileceğiniz kampanya artık geçerliliğini yitirmiştir. Bu kampanya artık kullanılmamaktadır.

Turkcell Bip’te Ücretsiz SMS Hakkı Ne Kadar?

Turkcell konuşma uygulaması Bip üzerinden kazanılan SMS hakları tamamen Bip kullanma alışkanlığınıza bağlıdır. Bip ile mesajlaşıp görüntülü konuşmalar yapın. Sevdiklerinize tavsiye edin ve onlar da indirsin. Böylece daha çok SMS, dakika ve GB kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) 2021

Turkcell SMS Transferi Nasıl Yapılır?

Turkcell’de sevdiklerinizin bedava SMS kullanabilmeleri için onlara TL yollayabilirsiniz. TL göndermeyi arzuladığınız numarayı yazıp bir boşlukla TL miktarını yazın ve 2200’a mesaj atın. Böyle işlem başarıyla gerçekleşecektir.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Kazanma

Turkcell müşterilerinin mutlaka bilmesi gereken bedava SMS kazanma yollarından biri “SANS SMS” yazın ve 2222’ye bu mesajı atın. Tam 5000’e kadar ücretsiz SMS kazanma şansı elde edeceksiniz. Ve bu bedava SMS’lerin bir kullanma sınırı da yok. Bitince size bilgilendirme mesajı gelecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Paketleri 2021

Hazır Kart SMS paketleriyle uygun fiyatlara SMS kullanma hakkına sahip olabilirsiniz.

75, 400 ve 800 SMS içeriği olan paketler mevcuttur. 75 SMS 7 TL, 400 SMS 10 TL, 800 SMS 15 TL’dir. Bu paketlerden yararlanmak için hazır kart kullanıcısı olmanız şarttır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Kalan Kullanım Öğrenme

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) 2021

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Sorgulama

Turkcell’de kalan haklarınızı sorgulamak saniyelik bir işlemdir. *100# yi tuşlamanız yeterlidir. Kalan bakiyeniz anında cep telefonunuza iletilecektir.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) Gönderme

Çocuklarınıza, kardeşlerinize, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza lira transferiyle bedava SMS kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Numaralarını yazın ve boşluk bırakıp yollayacağınız lira miktarını yazın. 2200’a mesaj attıktan sonra transfer gerçekleşir.

Turkcell Her Yöne 1000 SMS Nasıl Yapılır?

İşTcell kullanıcıları ekonomik mesaj paketleriyle aylık 1000 SMS kullanabilirler. Kurumsal 1000 SMS adlı paketin fiyatı aylık 35 liradır. “ABONE SMS1000” yazın ve 2222’ye bedava kısa mesaj atın. Aylık kullanabileceğiniz 1000 SMS sizin olacaktır.

Turkcell Her Yöne Bedava SMS Hilesi 2021

Turkcell bedava kısa mesaj hakkı kazanmak adına yapabileceğiniz bir hile yoktur. Lakin, herhangi bir pakete abone değilseniz sizin için bir yöntem mevcuttur. “SMS” yazdıktan sonra 2222’ye kısa mesaj attığınızda 50 SMS ücretsiz olarak numaranıza gönderilir.

Turkcell Bedava Mesaj (SMS) 2021

Turkcell Her Yöne 10000 SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell abonelerine 10.000, diğer hat abonelerine 1000 SMS gönderebilmek için aylık 19 liraya Süper SMS paketine geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken cep telefonunuzda mesaj kutucuğuna “SUPER MESAJ” yazıp ardından 2222’ye yollamak. Toplamda 11.000 kısa mesaja sahip olmak bu kadar basit.

Turkcell Bip Bedava Mesaj (SMS) Kazanma

Turkcell’in anlık mesajlaşma uygulaması Bip, Turkcell abonelerine kullandıkça kazandıran bir uygulamadır. Uygulamada mesaj atıp görüntülü aramalar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza da tavsiye edip download etmelerini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sadece bedava SMS değil dakika ve GB da kazanırsınız.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu