Turkcell Bedava İnternet

Turkcell BİP Bedava İnternet 2020

Spread the love

İçindekiler

Turkcell BİP Bedava İnternet

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet vazgeçilmezler arasına girerken, herkes tarafından sağlıktan finansa, alışverişten oyuna kadar her alanda kullanılmaktadır. Gittikçe yaygınlaşan  akıllı telefon kullanımı ile birlikte mobil internet kullanıcısı sayısında artış yaşanırken, internet paketlerinin erken bitmesi durumunda Turkcell BİP bedava internet kampanyaları devreye girmektedir.

Biz de site olarak Turkcell abonelerinin internet ihtiyacı karşılayacak olan bedava internet kampanyalarını paylaşarak, Turkcell ile abonelerini buluşturmayı amaçlıyoruz.

Turkcell BİP Bedava İnternet 2020

Turkcell Bip Bedava İnternet Nedir?

Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ve Turkcell’in en çok kullanılan uygulaması olan BİP sayesinde kullanıcılar ücretsiz olarak iletişim kurarken; magazinden hava durumuna, spordan döviz kurlarına birçok alanda da günlük hizmet sunmaktadır.

BiP ile sevdiklerinizle ‘’Anlık mesajlaşma’’ ile ‘’Sesli ve görüntülü görüşme’’ yapabilir ve resim, video ya da ses kayıtlarınızı ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Uygulama üzerinde bulunan ‘’Kesfet’’ bölümü sayesinde Turkcell BİP bedava internet kampanyalarından haberdar olabilir ve ücretsiz internet kullanmanın keyfine varabilirsiniz.

Turkcell Bip Bedava İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell BİP Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell BİP bedava internet kampanyalarına katılım sağlayabilmek için öncelikle App Store ya da Play Store sanal mağazaları üzerinden ‘’BİP’’ uygulamasını telefonunuzda kullanmak üzere indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra BİP üzerinden mesajlaşarak, arkadaşlarınızı davet ederek ya da grup kurup sohbet ederek bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Hediye Dakika

Turkcell BiP’te Grup Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell BİP bedava internet kampanyası olarak sunulan ‘’Grup Kur Kazan’’ kampanyası ile sevdiklerinizle BİP üzerinden grup kurup, sohbet ederek 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Tabii öncelikle grup kurabilmeniz için BİP uygulamasının telefonunuza yüklü olması gerekmektedir ve sanal mağazalar üzerinden uygulama ulaşarak indirebilirsiniz. BİP üzerinden grup kurmak içinde aşağıdaki yolu takip edebilirsiniz.

  • ‘’BİP Sohbet’’ bölümünü açarak sağ üst kısımda bulunan ‘’Yeni Sohbet’’ sekmesini tıklıyorsunuz.
  • Açılan pencere üzerinden ‘’Yeni Grup’’ yazan kısmı tıklayarak, açılan pencere ‘’Grup İsmi’’ ve ‘’Grup Resmi’’ bölümleri için gerekli ayarlamaları yapıyorsunuz.
  • Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra arkadaşlarımızdan ‘’En az 2 tane’’ olmak üzere gruba kişi ekliyorsunuz.

Böylelikle grup kurma işlemini tamamlamış oluyorsunuz ve grubunuza attığınız ilk mesajınız ile birlikte Turkcell BİP bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Turkcell BİP Bedava İnternet 2020

Turkcell BİP Bedava İnternet Hilesi

Turkcell BİP bedava internet hilesi arayışı içerisindeyseniz, yapmanız gereken uygulama üzerinden bol bol arama yapıp, mesajlaşmanızdır. ‘’BİP Yıldızları’’ adı verilen kampanya sayesinde ne kadar çok yazışırsanız ya da arama yaparsanız o kadar çok kazanıyorsunuz.

Kullanım yoğunluğunuza göre haftalık 2 GB bedava internet kazanabileceğiniz ‘’BİP Yıldızları’’  her ayın 2’sinde başlayıp, bir sonraki ayın 2’sinde sonlanmaktadır ve en az 500 mesaj göndermeniz bedava internet kazanmanızı sağlayacaktır. 1000, 1.500 ve 3.000 adet mesaj gönderilmesi daha fazla hediye kazanmanızı sağlarken, faturalı ve hazırkart kullanıcısı olmanız fark etmeksizin tüm Turkcell’liler ‘’BİP Yıldızları’’ kampanyasından Turkcell bedava internet  kazanabilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Temmuz 2020 Bedava İnternet Paketleri 

Turkcell Bip Bedava İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell BİP Hediye İnternet

Yeni kampanyalar arasında yer alan ve Turkcell BİP hediye internet kazandıran kampanya ‘’BİP Hediye Yarışı’’ mesajlaşmalarınız karşısında size puan kazandırırken, kazandığınız puanlar GB olarak geri dönmektedir. BİP üzerinden attığınız her mesaj 1 puan, yaptığınız aramaların her saniyesi 2 puan kazandırırken, BİP uygulamasını ilk kez indirenler ise 2.500 puan kazanmaktadır. Sonrasında belirlenen en fazla puan alan ilk 305.000 kişiden birisi siz olun ve haftalık 5 GB Turkcell BİP hediye internet kazanın. Üstelik kampanya her hafta yenilenmektedir.

Turkcell BİP Bedava İnternet 2020

BİP Bedava İnternet Kazanma

BİP bedava internet kazanma arayışı içerisindeyseniz, kendi internetinizi kullanmadan sesli ve görüntülü arama yoluyla 1 GB Turkcell BİP bedava internet kazanabilirsiniz.

4.5G Hediye BİP ile 1 GB kampanyası kapsamında 4.5G kalitesinde sesli ve görüntülü arama yaparak 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz ve üstelik arama sırasında hediye internet paketinizi kullanacağınız için kendi tarifenizden GB’lar düşmeyecektir. Kampanya tüm Turkcell’liler için geçerli olmakla birlikte faturalı ve hazır kart kullanıcıları katılabilmektedir.

Turkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell BİP bedava internet kampanyalarına katılarak faturalı ve hazırkart abonesi olarak bedava internet kazanabilir ve dilediğinizce internette gezinebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  29 Ekim Turkcell Hediyesi

Turkcell BİP Messenger’dan 1 GB Bedava İnternet

Turkcell’in uygulamaları arasında olan BİP Messenger sayesinde 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle BİP uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir ve kullanılır durumda olan BİP üzerinden arkadaşlarınızı BİP’e davet etmeniz gerekmektedir. Davet ettiğiniz arkadaşlarınızda BİP Messenger’a katılması üzerine 1 GB Turkcell BİP bedava internet paketi hattınıza tanımlarken, sizinle birlikte arkadaşlarınızda kazanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Bip Bedava İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell BİP Bedava İnternet 2020

Turkcell BİP Sürpriz Nokta

Turkcell uygulaması BİP üzerinde bulunan ‘’Sürpriz Nokta’’ uygulaması sayesinde eğlenirken GB ve konuşma dakikası kazanabilirsiniz. Bunun için BİP uygulaması üzerinde bulunan ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalını takip ederek, istenilen lokasyonlara giderek sürpriz hediyeler ve Turkcell BİP bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Hediye kutusu halinde alacağınız hediyeler için günlük toplama limiti 3 adet olmakla birlikte aylık kazanabilecek en fazla hediye sayısı 10 adettir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu