Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bip Bedava İnternet

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Bip Bedava İnternet

Turkcell’in BİP uygulaması ile hem görüntülü konuşulabilir hem de sevilen kişiler ile mesajlaşabilir. Bununla beraber bütün bunlar yapılırken de Turkcell Bip bedava internet fırsatından da yararlanılabilir.

Bu sayede internet ile alakalı kullanım problemlerine çözüm bulunabilir. Turkcell müşterileri bakımından yoğun alaka gören bu kampanyanın 19 Mayıs 2017 senesinden başlamış olduğu ve gelen istekler ile devamlı olarak yenilendiği söylenebilir. Turkcell BİP sayesinde 2 GB bedava İnternet kazanmak adına şu an kampanya bitişi 1 Nisan 2020 şeklinde belirtilmiştir. Bununla birlikte kampanyanın uzatılması mümkün olabilir. Bu yüzden takipte kalmak faydalı olacaktır.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bip Bedava İnternet Nedir?

Turkcell BİP uygulaması sayesinde bedava internet kazanmak mümkündür. Bu yazı içerisinde bedava İnternet paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi verilmesi doğru olacaktır. Turkcell BİP uygulaması sayesinde SMS, konuşma ve İnternet kazanmak kesindir. Turkcell bakımından desteklenmiş olan BİP uygulaması sayesinde Turkcell Bip bedava internet kazanılabilir.

Bunun yanı sıra BİP uygulaması ile kampanya ve yarışmalara katılıp bedava internetten faydalanılabilir. BİP ile grup kurarak ve mesajlaşarak bedava internet kazanılmaktaydı. Ancak bunun önceden kullanıldığını belirtmek yararlı olacaktır. Yeni internet kampanyalarından bahsetmek, bedava internetten faydalanmak isteyenler için önemlidir.

Turkcell Bip Bedava İnternet

Turkcell Bip Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell’den bip ile bedava internet kazanmak adına bilgi yarışmalarına katılıp hediye İnternetten faydalanılabilir. KİM 1 GB İSTER yarışması ücretsiz ve internet kazandıran yarışmalardan birisidir. 3 etaptan oluşan yarışma içerisinde toplamda 15 soru sorulmaktadır. Her etap içerisinde 5 soru sorularak yarışma başlar ve bu şekilde İnternet kazanılır. İlk etap geçilir ise 250 MB, ikinci etap 500 MB ve son etap yani tüm sorular bilinir ise 1 GB bedava İnternet kazanılır. Bu şekilde Turkcell Bip bedava internet elde edilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell'den Kaçırılmayacak fırsatlar! Ekim Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Yarışmaya katılmak adına BİP uygulaması üstünden keşfet kısmından KİM 1 GB İSTER yarışmasına katılmak yeterli olacaktır. Yarışmaya katıl tuşuna basıldığı zaman sorular şıklı olarak gelecektir. Her soru adına kişiye 20 saniye süre verilerek, doğru cevabı işaretlemek gerekir. Yarışmaya her gün katılmak mümkün ancak ödül kazanılırsa eğer 1 hafta beklemek gerekir. Yarışmadan elenen kişiler HEMEN yazdıktan sonra ödülü alarak yarışmaya katılan yerden devam edilir. HEMEN yazılırsa eğer kişiden ücret talep edilecektir.

Turkcell Bip Bedava İnternet Hilesi

BİP hediye yarışı sayesinde Turkcell Bip bedava internet kazanılabilir. Hem de bu hediye 5 GB kadardır. Mesaj atıp, grup kurup ve sevilen kişilere BİP uygulaması indirilerek puan toplanıyor.

Toplanan puanlar ile haftalık bedava 5 GB İnternet kazanılması mümkündür.

  • Atılan her mesaj adına 1 puan
  • Yapılan her arama saniyesi adına 2 puan
  • Bip’i sevilen kişilere indirtmek 1 puan
  • Bip’i ilk kez indirenlere 2500 puan

Bu şekilde puanlar toplanarak, 5 GB kadar internet hediyesi alınabilir.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell BİP Bedava İnternet 2020

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bip Hediye İnternet

BİP internet paketi kullanılmadan görüntü ve sesli arama yapıp Turkcell 1 GB BİP bedava internet paketini kazanmak mümkündür. 4.5G Hediye Bip 1 GB kampanyası ile 4.5G kalitesiyle görüntülü ve sesli arama yapıp hediye 1 GB internet kazanılacaktır. Kampanya süresince BİP ile yapılacak görüntülü ve sesli aramalar adına kişiye hediye edilen 1 GB internet paketinden düşülecektir. Kampanya tüm faturasız ve faturalı hat sahiplerinin kullanımına açık olacaktır ve otomatik olarak tanımlanacaktır. Bunun dışında BİP ile resim, video ve fotoğraf gönderimi kişiye hediye edilmiş olan İnternet paketinden düşecektir.

Bip Bedava İnternet Kazanma

BİP sayesinde arkadaşlara meydan okuyarak bedava internet kazanmak adına senyapdiye yarışmasına katılıp Turkcell Bip bedava internet kazanılabilir. Arkadaşlara meydan okuyarak bedava GB kazanılabilir. Bunun dışında sen yap diye ile haftalık olarak verilen görevleri tamamlayıp meydan okuyup İnternet kazanmaya devam edilecektir.

BiP üzerinden #senyapdiye kanalının takip edilmesi gerekir. Kampanyanın her haftasında uygulamalardan eğlenerek getirilecek olan görevler bulunmaktadır. Bu görevin sonunda arzu edildiği kadar İnternet kampanyasından yararlanılabilir. Bununla beraber arkadaşlara meydan okuyarak, arkadaşla beraber kazanılan GB’lar ikiye katlanacaktır. Bu bedava internet kampanyası 1 gün boyunca geçerli olacaktır.

Turkcell Bip Bedava İnternet

Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları

BİP uygulaması bedava internet kampanyasıyla internet kazanmak adına ilk önce kişinin telefonuna gerekli yerlerden ücretsiz olarak BİP indirmesi önemlidir. Bununla beraber ”BİP Yıldızı” olmak adına BİP açısından belirlenen mesaj sayısına ulaşmak adına arkadaşlarla veya sevdikleriyle sürekli olarak mesajlaşma gerekmekte. Kısacası bedava internet kazanmak adına yazışmak önemlidir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Temmuz 2020 Bedava İnternet Paketleri 

”BİP Yıldızları’’ her ayın ikisinde yenilenip başlar ve ayın sonuna dek devam eder. 1000 veya 3000 mesaj sayısına ulaşmış olan BİP üyeleri, haftalık şekilde kullanacakları 2 GB bedava interneti kazanır. En fazla mesajlaşan BİP üyelerine özel şekilde SMS ile bilgilendirme yapılarak internet hatta tanımlanır.

BİP uygulaması ile bu bedava internet kampanyasına aylık olarak yalnızca bir kez katılmak şarttır. Bunun dışında diğer aylarda ”BİP Yıldızı” olma şansı tekrardan yakalanılabilir. Ayrıca BİP uygulaması kullanılarak internet kazanma kampanyasına Turkcell faturasız veya faturalı bireysel hat müşterileri ile beraber kurumsal hat müşterileri de katılmaktadır.

Kazanılan bedava internet yalnızca yurt içi kullanım adına geçerli olmak ile beraber yurt dışındaysa kişi, paket kapsamında ücrete tabi tutulur. Aynı şekilde ”kullan kazan” kampanyasına katılan bütün aboneler, BİP uygulaması bakımından düzenlenen başka kampanyalara katılarak, bedava interneti kazanacaklardır.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu