Haberler

Turkcell Hat Fiyatları 2021

Turkcell Hat fiyatları 2021 değerlerinde bakıldığında ise rekabet kurulunun aldığı karar neticesinde diğer markalar oranla yüksek kalitesi nedeniyle ortalama üstünde bir fiyat uygulamaktadır.

Spread the love

Turkcell hat fiyatları 2021 yılında güncellendi. Geçmişte telefon hatları uzun yıllardır tarife kapsamında ücretsiz olarak verilirken yapılan düzenlemeden sonra tüm telefon operatörlerinin yeni hat için ödeme almaya başlamasıyla Turkcell hat fiyatları 2021 de merak edilir oldu.

Ülkemizde telefon hatları arasında en prestijli ve en yüksek kaliteye sahip olduğu bilinen şirket şüphesiz ki Turkcell’dir. Turkcell çeşitli hat kampanyaları ve geniş kapsama alanıyla çok fazla telefon kullanıcısı tarafından tercih edilen bir operatördür.

Faturalı ve faturasız hat seçenekleriyle 81 ilde hatta yurt dışında bile tercih edilen bu firma. Müşterilerine hemen her yerde erişim ve yüksek hız tanımlamaktadır. Turkcell’in telefon firması dışında Süperonline adlı internet servisi de bugün birçok evde kullanılmaktadır.

Turkcell’de yeni bir hat çıkarmak için istenen fiyat 110 liradır. Ancak bu fiyat çeşitli değişen koşullar nedeniyle değişime uğrayabilmektedir.

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Hat Fiyatları 2021
Turkcell Hat Fiyatları 2021

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları

Turkcell ve birçok farklı telefon operatörü kullanıcılara 2 farklı seçenek sunmaktadır. Bu seçeneklerden biri faturasız hattır. Turkcell hazır kart olarak geçen bu sistemde müşteriler düzenli gelen bir faturaya sahip değildir. Faturasız hat ile o ay isteğine uygun tarifeleri tercih edebilirler. Turkcell faturasız hat fiyatları ve tarifelerinden bazıları şunlardır;

 • Fırtına Avantaj ve Fırtına Plus Paketi, 35 – 49 TL
 • Gülümseten GB Paketleri, 50 – 85 TL
 • GNÇ Star Paketleri, 45 – 65 TL

Bu tarifeler aylık olarak en sık tercih edilen tarifelerdir. Turkcell faturasız hat fiyatları seçtiğiniz tarifenin içeriğine bağlı olarak değişim gösterir. Örneğin Fırtına Avantaj paketinde 3 GB internet ve 500 DK konuşma hakkı varken fiyatı biraz arttırarak Plus paketle 5 GB internet ve 750 DK konuşma hakkı alabilirsiniz.

Gülümseten GB Turkcell faturasız hat fiyatları ise en düşük paketi 50 liradan başlayarak 6 GB internet ve 1000 DK konuşma süresi ile başlamaktadır. Bu paketlerde fiyatlar internet miktarına göre değişim göstermektedir. 8 GB internetli olan paket 55 lira, 10 GB internetli paket 60 lira, 14 GB internetli paket 70 lira ve en yüksek paket 20 GB ile 85 liradır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kadın Sevgiliye Sorulacak Sorular 2021

GNÇ Star paketi de ortalama fiyat ve içerik bakımından oldukça kaliteli bir tarifedir. En düşük paketi 45 liradan başlayan bu pakette 6 GB internet ve 1000 DK konuşma hakkı tanımlanmaktadır. GNÇ Star paketleri 2’şer GB artarak her yükselmede 5 lira fiyat artışı göstermektedir. GNÇ Star’ın en dolu paketi 14 GB internet ve 1000 DK konuşma hakkı ile 65 liralık bir fiyatla sağlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir – Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

Turkcell Faturalı Hat Fiyatları

Turkcell operatörünün genellikle tercih edilen hatları faturalı hatlardır. Bu faturalı hatlar ile belirli bir taahhüt süresince anlaşma yapılarak düzenli olarak her ay aynı tarife kullanılmaktadır. Bu tarifeler bir ayın belli günlerinde kesilmektedir. Bu şekilde hem düzenli kullandığınız size yeten tarifeler kullanabilir hem de bütçenizi her ay aynı fiyatta faturalandırarak rahat edebilirsiniz. Turkcell faturalı hat fiyatları ve tarife türleri ise şunlardır;

 • Yıldız Paketleri 60 – 95 TL
 • GNÇ Paketleri 52 – 73 TL
 • Platinum Paketleri 110 – 370 TL
 • Hotspot Paketleri 20 – 150 TL

Turkcell Faturalı Hat fiyatları ve tarifeleri arasında en bilinenlerden biri yıldız paketidir. Yıldız paketi en düşük paketi 5 GB internet ve 1000 DK konuşma hakkı ile 60 lira olan en dolu paketi ise 9 GB internet ve 1000 DK konuşma hakkı ile 95 lira olan faturalı hat paketlerinden biridir.

GNÇ Paketleri gençler için avantajlı tarifeler uygulamak için hazırlamıştır. GNÇ paketlerinden 3 tanesi 52 liralık fiyatla kullanılmaktadır. Bu tarifelerde internet, oyun, sosyal medya ve dakika bakımından avantajlar bulunmaktadır. En dolu paketi 15 GB internet, 5 GB oyun içi internet kullanımı ve 10 GB salla kazan hakkı ile internet destekleyici bir ek pakettir.

Platinum paketleri genellikle yüksek fiyatlı dolu paketler tercih eden kullanıcılar için hazırlanmaktadır. En uygun fiyatlı paketi 15 GB internet ve 2000 DK konuşma hakkı ile 110 liralık paketken, en dolu paketi ise 370 liralık fiyatıyla 80 GB internet, 2000 DK konuşma hakkı ve Turkcell’in sunduğu tüm ayrıcalıklar dahildir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bayrak Töreni Nasıl Yapılır?

Bunlara ek olarak Turkcell Faturalı hat fiyatları ve tarifeleri için telefon paketini internet bağlantısı olarak kullanmak isteyenler için Hotspot paketleri de bulunmaktadır. Bu paketlerde en uygun tarifeli olan 20 liralık fiyatıyla 5 GB hakkı veren paketken, en dolu paketi 150 liralık fiyatla 50 GB internet hakkı verendir.

İlginizi Çekebilir – Vodafone 10 Kasım’da Abonelerini Unutmuyor! Herkese Bedava İnternet…

Turkcell Sim Kart Fiyatları Ne Kadar?

Turkcell operatörü kullanmak isteyenlerin sık sorduğu sorulardan biri de Turkcell sim kart fiyatları ne kadar? Turkcell’de faturalı hat çıkarmak isteyenler ortalama 150 lira kadar ödeme yapar. Ancak bu ödeme 1 yıllık faturanıza bölünerek eklenmektedir. Faturasız hat çıkaranlar ise normal şartlarda hattı çıkarırken 110 lira öder ancak bazı bayilerde bu fiyat 150 liraya kadar yükselebilmektedir. Faturasız hatlar diledikleri zaman istedikleri paketi alabilirler. Ancak bu paketler 1 ay süre ile kullanıma açıktır.

Turkcell Hat Fiyatları 2021
Turkcell Hat Fiyatları 2021

İlginizi Çekebilir – Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur?

Turkcell Yeni Hat Çıkarmak Ne Kadar?

Turkcell yeni hat çıkarmak ne kadar, yeni hat fiyat aralığı nedir? Turkcell’de yeni hat çıkarmak için öncesinde söylediğimiz gibi ortalama 110 lira ile 150 lira arasında ödeme yapılmaktadır. Bu ödeme tarifeye göre bölünebilir ya da tek seferde ödenebilir.

Turkcell Hat Nasıl Çıkartılır?

Turkcell operatörlerine geçmek isteyenlerin sık sorduğu sorulardan biri Turkcell hat nasıl çıkartılır? Turkcell’de eğer öncesinde farklı bir hat kullanıyorsanız kullandığınız operatörden numara taşıma belgelerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Daha sonra Turkcell bayine giderek numara taşıma işlemleri, tarife seçimi ve yeni hat sözleşmesi imzalayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak Turkcell’de eski numaranızı değiştirmeden kullanmanız mümkündür.

Eğer daha önce hiç telefon hattı açtırmadıysanız, Turkcell bayini ziyaret edebilir ya da Turkcell müşteri hattını arayarak yeni bir numara talebinde bulunabilirsiniz. Bayiyi ziyaret ederseniz işlemleriniz yazılı metin şeklinde birkaç imza ve tarife seçenekleriyle uygulanmaktadır. Müşteri hattı ile iletişime geçerseniz hattınız ile ilgili işlemler tamamlandıktan sonra kısa sürede size ulaştırılacaktır.

Turkcell Hat İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell hattınızı değiştirmek ya da sadece numarayı kapatmak istediğiniz için hat iptali yapabilirsiniz. Turkcell hat iptali nasıl yapılır? Hat iptali işlemi 2 şekilde uygulanmaktadır. Ya internet sitesi üzerinden iptal işlemleri uygulayarak ve hattı kapatma nedeninizi belirterek ya da direkt olarak bayiyi ziyaret ederek.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

Turkcell hat iptali ile ilgili bilinmesi gereken şey şudur, eğer Turkcell hattınız faturalı bir hatsa, sözleşme süreniz dolmadan hattı iptal etmek istemeniz durumunda sözleşme fesih ödemesi istenebilir. Bu sebeple eğer hattınızı iptal edecekseniz bu ödemeye hazır olun. Sözleşme fesih ödemesi sözleşmenizin bitiş süresine kadar kalan aylardaki fatura bedeliniz olarak yansımaktadır.

İlginizi Çekebilir – Pilevneli Gallery Nasıl Gidilir?

Turkcell Yeni Hat Nereden Alınır?

Turkcell’de bir süredir kullanıcıydınız. Hattınızın iptalini gerçekleştirdiniz ve yeniden hat almak istiyorsunuz, Turkcell yeni hat nereden alınır? Bu işlem aslında çok basittir. Turkcell yeni hattın başvurusunu 3 farklı yöntemle yapabilirsiniz. Bu yöntemler şunlardır;

 • Turkcell müşteri hizmetleri telefon hattını arayarak
 • Turkcell internet sitesini ziyaret ederek
 • Turkcell bayilerinden başvuruda bulunarak

Her 3 işlemde de yapılacak adımlar bellidir. Öncelikle internet üzerinden ve bayiden başvuru yapanların bir başvuru formu doldurması gerekir. Bu formda kişinin bilgileri yer almaktadır. İsim, soyadı, T.C. Kimlik No, vb. bilgilere burada yer verilir. Eğer başvuruyu müşteri telefon hattından yapıyorsanız benzer bilgiler telefon üzerinden verilmektedir. Başvuru sürecinizi başlattıktan sonra tarife seçeneği belirlemelisiniz.

Turkcell Hat Fiyatları 2021
Turkcell Hat Fiyatları 2021

İlginizi Çekebilir – Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

Turkcell hat fiyatları 2021 verilerine bakılarak bir hat türü seçilir. Faturalı ve faturasız hat kararı verilir ve kendinize uygun bir numara tanımlanır. Daha sonra hangi yöntemle olursa olsun işlemi gerçekleştirmek için Turkcell müşteri merkezi ziyaret edilir. Burada abonelik sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşme eğer faturalı hat tercih ettiyseniz taahhüt sözleşmesi de içermektedir. Daha sonrasında hazırlanan kartınızı teslim alarak yeni hattınızı kullanabilirsiniz.

Yeni hat kullanım işlemlerinde bazı adımlar da tamamlanmalıdır. Numaranızı doğrulamak adına verilen şifre girişi Turkcell özel numarasına SMS yöntemiyle gönderilerek aktivasyon açılır. Ayrıca Turkcell hesabım girişini de kayıt yaptırdığınız bayiden girerek tarifeniz, ödemeleriniz vb. tüm avantajlara buradan ulaşabilirsiniz. Artık Turkcell hattınızın dilediğiniz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell hat fiyatları ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 213 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

24 Yorum

 1. Turkcell faturalı hat almayı düşünüyorum o yüzden çok bilgilendirici oldu benim için teşekkürler 👍

 2. Sayenizde hatlar hakkında bilgi sahibi oldum gerçekten bana çok yardımcı oldu Çünkü kendime hat almak istiyordum ama hangisi alacağımı bilmiyordum sizin sayenizde Öğrenmiş oldum

 3. Türkcell hat kampanyaları hakkında çok bilgilendirici bir içerik olmuş emeğinize sağlık

 4. Hat fiyat bilgileri ile ilgili detayli ve aciklayici bilgiler mevcut cok begendim tesekkurler

 5. 2021 Turkcell hat fiyatları kampanyalarıyla ilgili bilgi alabilecegimiz açık ve net bir makale.En çok merak edilen konulardan biri.Tesekkur ederim.

 6. En iyi operatör zaten Tukcell dir. Çok ayrıntılı ve açıklayıcı paylaşım icin tesekkur ederim.

 7. Bugüne kadar birçok operatörü kullandım. Geçen yıldan beri büyükşehir dışında işlerim arttı. Tekrar Turkcell’e döndüm. Hat fiyatları olsun, çekim gücü olsun diğer operatörlerle arasında büyük fark var. İnternet kullanımında da farklar gördüm. Fazla kullanmama rağmen paket 1 ay yetiyor.

 8. Sayenizde hangi hattın daha iyi olduğunu öğrendim gerçekten bana çok yardımcı oldu Çok teşekkür ederim bilgiler için

 9. Çok uygun paketler var gerçekten. Hiç bir öperatör de bu tür uygun paketler yok. 7 senedir kullanıyorum çok memnunum.

 10. Turkcell’in çekim gücünü bilmeyen yok. Fiyatlarını da öğrenmek faydalı oldu. Tarifemi rahatça seçerek başvuru yapabilirim.

 11. Gerçekten çok bilgilendirici bir yazı olmuş tam aradığım cevapları buldum çok teşekkürler.

 12. Turkcel fiyatlari eskiden çok yüksekti şimdi diğer operatörler ile fark kapandı bence jalite olarak turkcel 1 numara

 13. Turkcell hattından faturalı ve faturasız hat fiyatları hakkında yeterince bilgi sahibi oldum, aydınlatma için çok teşekkür ederim

 14. Ben faturasızım şuan… Yeterince bilgi aldım ve hep çekindiğim faturalı hatta geçmeyi düşünebilirim artık… Teşekkürler faydalı bilgiler için.

 15. Bende tam Turkcell Hat Fiyatları’na bakıyordum bu makale çok iyi denk geldi tüm bilgiler yer alıyor👏👏

 16. Turkcel Hat ile ilgili aradığım bir çok bilgiye değinilmiş.Çok güzel bir şekilde turkcel hat fiyatları,Turkcel hat iptali vs.hakkında bilgi verilmiş.Teşwkkür ederim.Bu bilgiler çok yardımcı oldu.👍👍

 17. Turkcell en kaliteli hat. Çekim gücü diğer operatörlerden kat kat daha fazla. İlerde bende taşımayı düşünüyorum.

 18. Turkcel hat [email protected]ı ve Turkcel ile ilgili bir çok konuyu merak etmiştim.Gayet işime yarayan bilgiler sunulmuş.Çok anlamlı yazı için teşekkürler.Emeğinize sağlık.👍👍

 19. Sayenizde Turkcell hatları hakkında harika bilgiler edindim elinize emeğinize sağlık 👏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu