Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Hediye Dakika

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Hediye Dakika

Daha önce başka bir operatörün hattını kullanan birisi Turkcell’e geçmek isterse elde edeceği kazanç ne olabilir sorusunun cevabı oldukça kolaydır. Turkcell abonelerine sürekli hediye dakika, SMS ve internet veriyor ve bu sebeple diğer hat kullanıcıları Turkcell’e geçiş yapıyor. Toplum olarak telefonla konuşmayı seviyoruz bu sebeple paketlerimiz yetmez oluyor. Herkes ek paket almaktansa hediye dakika verilmesini beklediğinden telefondaki uygulamasını sürekli kontrol ederek yeni bir hediye olup olmadığını kontrol ediyor. Bu yazımızda da konuşmayı çok sevenlere Turkcell hediye dakika konusunda tüm merak edilenleri anlatacağız.

Turkcell Hediye Dakika Yapma

Turkcell aboneleri hediye dakika kazanma konusunda çok şanslı bir grupta yer alıyor. BİP adı verilen haberleşme uygulaması ile bir gün geçerli olmak üzere 100 dakika kazanma şansı bulunuyor. Paket için ödenmesi gereken ücret yalnızca 1 TL olup, paket aşımı halinde 0,06 TL gibi oldukça makul bir ücret ödeniyor.

Bunun için BİP 100 DK yazmak suretiyle Turkcell’in bilinen numarası 2222’ye kısa bir mesaj göndermek kampanyaya katılım için yeterlidir. Gün sonunda paket yeni bir talep olmadıkça yenilenmediği eklenebilir. Bu paketten tüm müşteriler yararlanabildiği gibi, paket değişikliği istenildiği takdirde mümkündür.

Yalnız belirtilmesi gereken bir husus olarak, kampanya çerçevesinde kazanılmış olan dakikalar transfer edilemez. Bu paketin bir diğer dikkat edilmesi gereken yönü de yalnızca yurt içinde geçerli olması yurt dışında kullanılamamasıdır.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet Programı

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Hediye Dakika

Turkcell Hediye Dakika Yollama

Turkcell’in bir diğer güzel yönü olarak dakikaların sevdiklerine hediye edilmesine olanak tanınmasıdır. 30 TL’ye kadar para transferi mümkündür ve kredi yazarak 2200’a iletilmesi halinde kampanyaya katılım mümkündür.

Bu şekilde yapılacak para transferi istenirse Turkcell’in online uygulaması olan hesabım yani dijital operatör üzerinden dilenirse de kısa mesajla mümkündür. En küçük miktar olarak 1 TL gönderebilirken en yüksek miktar olarak ise 30 TL iletilmektedir. Bu kampanyanın önemli bir detayı olarak şu ifade edilebilir ki birinden gelen TL bir başka kişiye gönderilemez.

Her ne kadar tek seferde 30 TL iletilse de toplam 100 TL’ye kadar Turkcell hediye dakika gönderilebilir. Faturasız hat sahipleri, henüz yeni abone ise ilk otuz gün içerisinde 25 TL gönderebiliyor. Yani abonelik süresinin de para transferinde önemli bir rolü var.

Turkcell Hediye Dakika Hilesi

Turkcell hat sahiplerinin hediye dakika kazanmaları için VPN ayarlarını düzenlemeleri icap ediyor. Bu ayarları özellikle forum sitelerinde paylaşan üyeler hediye dakika nasıl kazanılacağı konusunda tüm aboneleri bilgilendiriyor.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Hediye Dakika 2020

Turkcell 2020 yılına da bol bol hediye vererek başladı. Örneğin, her abonenin kullandığı dijital operatör telefonda yüklü ise salla kazan isimli oyun oynanarak hediye dakika kazanmak mümkündür. Oyun genel olarak uygulamanın solunda bulunur.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell yurt dışındaki abonelerini de unutmuyor. Gurbetçiler için geliştirilmiş olan gurbet tarifesine üye olan herkes eğer 20 TL ve üzeri TL yükleme yaparlarsa 1000 dakika hediye dakika kazanma şansı elde ediyorlar. Tabii hediyeler bununla sınırlı değil, BİP uygulamasını kullanan aboneler için de 1 GB bedava internet ek olarak hediye ediliyor. BİP uygulaması bir haberleşme aplikasyonu olarak yazılı, sesli ve kamerada iletişim imkânı sağlıyor. Bu sayede, hem sevdiklerinizle iletişimi koparmıyor hem de hediye dakika ve internet kazanıyorsunuz.

Turkcell Her Yöne Dakika

Turkcelli olan herkesin mutlaka BİP uygulamasına da sahip olmasını öneririz. Bu uygulamayı Google Play veya Apple Store üzerinden ücretsiz indirmek mümkündür. Bu uygulama indirildikten sonra Turkcell hediye dakika kazanmak çok daha kolay hale gelecektir. Anneler günü, babalar günü ya da sevgililer günü özel günlerde BİP kullanıcılarına her yöne 1000 dakika veriliyor.

Turkcell Hediye Dakika Sorgulama

Turkcell hediye dakika sorgulanması dijital operatör üzerinden çok kolaydır. Bunun için sorgulama ekranından bakiyeler bir tıkla öğrenilebilir. Bu uygulama üzerinden yapılan işlemler sadece dakika sorgulamakla sınırlı değildir, aynı zamanda fatura ödemek istenildiğinde, para transferi yapılacağı zaman, TL yüklemesi ve abonelere sunulan tarife ve kampanyalar hakkında tüm bilgilere ulaşmak mümkündür. Bunun için yapılması gereken numara ve şifreyle uygulamaya giriş yapmaktır. Basit ve sade ara yüzüyle bu aplikasyon tüm işlemlerde kolaylık sağlıyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Turkcell Hediye Dakika

Turkcell Hediye Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell hediye dakika yapmak sadece bir kısa mesajla ve belli miktarın üzerinde TL yüklemeyle olağandır. 35 TL üzerinde bakiye yükleyen bir abonenin her hafta cumartesi ve pazar günü sınırsız dakika kazanabileceği buna eklenebilir. Bu kampanyaya katılım sağlamak için fazladan bir mesaj atılmasına ya da herhangi bir uygulama indirilmesine gerek bulunmuyor. Kampanya herkese herhangi bir ek koşul olmadan anında hatlarına tanımlanır. Bu kampanya yalnızca yurt içinde kullanılabildiğini eklemek gerekir.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Hediye Dakika 2020

Turkcell aboneleri 2020 yılında hediye dakika konusunda çok fazla fırsat yakaladılar. Turkcell bunun için çok özel kampanyalar sunarak abonelerinin sevdikleriyle iletişimini hiç koparmamasını sağladı. Bu yıl da BİP, dijital operatör gibi uygulamalar üzerinden tüm müşterilerine hediye dakikalar veren Turkcell, hediye paketlerini daha da geliştirerek kullanıma sunuyor.

Salla kazan kampanyası ile 30 TL yükleme yapan herkes 7 gün geçerli olmak üzere 1000 dakika kazanmaya devam ediyor. Turkcell bunun gibi daha onlarca kampanyasıyla binlerce dakika hediye vermeyi sürdürüyor. Buna ilave olarak sürpriz kelimesini yazarak 2222’ye gönderilmesi halinde bedava dakika kazanmak mümkündür.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu