Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Hediye İnternet 2222

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Hediye İnternet 2222

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en çok tercih edilen ve en çok müşterisi olan GSM operatörü, hiç şüphesiz Turkcell’dir. Yurt genelinde ortalama 70 Milyon GSM hattı kullanıldığı ve bu oranda abone bulunduğu düşünüldüğünde, Turkcell’in ne denli popüler bir GSM operatörü olduğu aşikar.

Elde edilen verilere göre, Türkiye’de kullanılan GSM hatlarının, yaklaşık %50’si Turkcell hattıdır. Böylesine büyük oranda abone barındıran ve Türkiye’de yaklaşık 35 Milyon hat için iletişim kaynağı olan Turkcell, bu büyük rakamı hak etmek ve ülke içerisinde birinci sınıf hizmet vermek konusunda rakip tanımıyor.

Gerek yurt içi, gerek yurt dışı iletişim ağı, gerekse de kampanyaları ile Turkcell, geride kalan yıllar içinde her zaman ve her yerde müşterisini memnun etmeyi başarmıştır. Yerli sermaye ile kurulan, rakiplerini abone sayısı ve tercih edilebilirlik olarak yaklaşık 2’ye katlayan Turkcell’de, başarının ardında birçok gizli faktör bulunuyor. Bu faktörlerden birisi de elbette Turkcell hediye internet 2222 hizmeti…

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Hediye İnternet 2222 Yapma

Turkcell’in başarısında en önemli yer, kuşkusuz müşteri odaklı çalışıyor olması. On yıllardır faaliyet gösteren, tamamen yerli sermaye ile kurulan ve Türkiye’nin GSM anlamında bir numaralı operatörü olan Turkcell, hem mobil hatlara hem sabit hatlara hizmet vermeye hem de internet hizmeti sağlamaya devam ediyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Alt yapısı konusunda son derece hassas olan Turkcell, Türkiye’de alt yapıya en fazla ehemmiyet gösteren kurumların da başında geliyor. Turkcell, rakipleri gibi farklı operatör şirketlerinin hazır kurulu alt yapıları üzerinden hizmet vermeye başlamadı. Tamamen kendi öz sermayesi ile yola çıkan şirket, bugüne kadar 18 Milyar Dolar civarında alt yapı harcaması gerçekleştirdi.

Yaptığı yatırımın karşılığını alan ve buna göre en çok abone sahibi olan GSM operatörü Turkcell, yıllar önce New York borsasına açılan ilk ve tek Türk şirketi olma özelliğine de kavuştu. Turkcell ile hediye dakika, indirimli hizmetler, alışverişlerde ekstra indirim, Turkcell hediye internet 2222 ve daha birçok hizmete erişebilir, doya doya konuşabilir ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Türkiye’nin bu anlamda en iyisi olan Turkcell firması, son yıllarda sağladığı hediye internet kampanyaları ile de kullanıcısını memnun etmeyi sıkça başardı. Turkcell hediye internet 2222 yapma işlemini bilmiyorsanız, size bu konuda gerekli bilgiyi verelim. Öncelikle belirtelim ki, 2222 numaralı servis, Turkcell’in kısa mesaj servisidir ve almak istediğiniz hizmeti buraya SMS atarak elde edebilirsiniz. Zaman zaman düzenlenen ve güncellenen kampanyalar dâhilinde, Turkcell hediye internet 2222 hizmetine, kısacık bir SMS ile 2222’ye mesaj atmak koşulu ile kavuşabilir ve bu özelliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Turkcell Hediye İnternet 2222

Turkcell Hediye İnternet 2222 Nasıl Yapılır?

Turkcell’in en çok tercih edilen ve en çok hediye internet kazandıran uygulamalarından birisi 2222’ye mesaj atarak hediye internet kazanmaktır. Bu işlemin nasıl yapıldığı oldukça merak ediliyor. Turkcell 2222 servisi ile hediye internet kazanmak, son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Peki, Turkcell hediye internet 2222 nasıl yapılır ve nasıl uygulanır? Kısaca bahsetmek gerekirse, Turkcell hattınız ile 2222’ye atacağınız kısa mesaj sonrası, firmanın bu servis için hediye etmeyi ön gördüğü bedava internet hattınıza tanımlanacak ve sizde bu hizmetten faydalanabileceksiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için ise küçük bir kaç işlem uygulamanız gerek.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell 15 Temmuz Hediyesi 2020

Bu işlemleri aşağıdaki şekilde gerçekleştirebilirsiniz;

  • Cep telefonunuzdan mesajlar bölümüne girin.
  • Telefonunuzun işletim sistemine göre yeni mesaj, sohbete başla, mesaj oluştur gibi seçeneklerden, SMS atılacak ekrana geçin.
  • Alıcı bilgisine 2222 yazın.
  • Mesaj kısmına, hediye internet paketinin adını ve cep telefonu numaranızı yazın ve SMS’i gönderin. Bu işlemin örneği ”HEDIYE HAFTALIK 500 MB 05XX XXX XX XX” şeklindedir.

Tüm bu adımları izleyerek bedava internet paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Bilinenin aksine Turkcell hediye internet 2222 yalnızca hesabınıza hediye internet paketi tanımlamak için kullanılmaz. Turkcell’in 2222 servisi ile birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz. İlgili servisle yapabileceğiniz işlemler arasında fatura güncel borcu öğrenme, hat iptali, kampanya üyelikleri ve daha birçok hizmet söz konusudur. Ayrıca bu hizmetleri, ücretsiz servis hizmeti olan 532 757 2222 nolu hattan da aynı şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Bip Kullan Kazan Hediye İnternet

Turkcell abonelerinin fayda sağlayabileceği ve hediye internet kazanabilecekleri tek yer 2222 servisi değildir. Turkcell aboneleri için ortaya çıkan ve Turkcell abonelerine birçok ayrıcalık kazandıran servislerden biri de BİP’tir. 2020 yılında da geçerli olan uygulamada, 1 Nisan 2020 Çarşamba günü tarihine kadar BİP kullanan ve BİP’te haftanın yıldızı olarak seçilen tüm kullanıcılar, bilgilendirme mesajı içerisinde verilen detaylara göre mesaj atma sayısına ulaşabildikleri an, 2 GB ücretsiz internet hediyesi kazanabilecekler.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Hediye Dakika

Turkcell Hediye İnternet 2222

Turkcell Hazır kart Hediye İnternet

Turkcell’de 25 yaşını doldurmamış genç aboneler için ek fırsatlar devam ediyor. GNC kapsamında yer alan hazır kart paketleri ile gençler, internet hizmeti buluşmaya devam ediyorlar. Süper Hazır Kart Tanışma Seti olarak bilinen bu kampanya ile yüzlerce dakika konuşma, 7 GB ücretsiz internet ve tam 1000 SMS sizleri bekliyor. Üstelik kampanya bununla da sınırlı değil.

BİP, Dergilik ve Fizy gibi uygulamalar ile internet hediyelerinizi katlamak ve diğer kampanyalardan yararlanmak da mümkün. Bu kampanya ve diğer hazır kart kampanyaları ile abonelik gerçekleştiren ya da var olan aboneliklerini bu paketlere taşıyan tüm bireyler, Turkcell hediye internet 2222 avantajlarını da ilave olarak 6 ay boyunca kullanabilecekler.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu