Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Hediye İnternet

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Hediye İnternet

Turkcell GSM operatör şirketi, abonelerinin memnuniyetini artırabilmek için her yerden erişilebilir özelliğinin yanı sıra hediye internet kampanyaları da düzenlemektedir. Turkcell hediye internet kampanyaları için farklı uygulamaları kullanıma sokmuştur. Aboneleri bu uygulamaları ücretsiz olarak indirdiğinden hediye internetleri kazanmaya başlıyor.

Hediye internet kazandıran en iyi uygulamalarından birisi salla kazan uygulamasıdır. Haftalık olarak internet kazandırıyor ve kullanıcılar kazandıkları GB ile bir hafta boyunca internette rahatlıkla dolaşabiliyorlar. Bip Messenger, Yaani arama motoru, GNÇ çatlat uygulaması gibi çok farklı seçenekler ile bedava internet kazandırıyor.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell 2020 Hediye İnternet

Turkcell 2020 hediye internet kampanyaları arasında, Turkcell SİM uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulama ile 1 GB hediye internet kazanılabiliyor. Turkcell hediye internet uygulaması her yıl ayrı ayrı planlanmakta ve Turkcell SİM uygulaması 21 Şubat 2020 tarihine kadar devam ediyor. Diğer uygulamalardan birisi de Paycell ile Turkcell faturası öde 1 GB hediye internet kazan kampanyasıdır.

2019 yılında hediye internet kazandıran aylık tarife seçenekleri şunlardır;

 • Faturalı avantaj 5 GB
 • GNÇ, 4 GB
 • Turbo avantaj 2 GB
 • Fırtına 2 GB
 • Akıllı 2 GB
 • Engel tanımayan hepsi 1 GB – 5 GB

Bu tarifeler, Turkcell tarafından abonelerine sunulan seçeneklerden birkaçıdır. Her abonelik türü için uyguladığı hediye internet seçenekleri daha fazladır.

Turkcell Hediye İnternet

Turkcell İnternet Hediye Etme

Turkcell hediye internet seçeneklerinden faydalanan ve sevdiklerine internet hediye etmek isteyenler kolaylıkla internet gönderebiliyor. Bireysel abone olanlar internet hediye etme işlemlerini yapabiliyorlar. İnternet hediye edecekleri abonelerinde, bireysel abone olması gerekiyor. Telefonlarının SMS bölümünü kullanarak, karşı kişinin telefon numarasına istedikleri oranlarda internet hediye edebiliyor, hediye ettikleri internetin ücreti kendi faturalarına yansıtılıyor. Faturalı hatlar gibi faturasız hak kullanıcıları da internet hediye edebiliyorlar.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  30 Ağustos Turkcell Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell Hediye İnternet Gönderme

Turkcell hediye internet sayesinde, insanlar, kendilerinin ve sevdiklerinin internetsiz kalmamasını sağlayabiliyor. Turkcell hattı üzerinden internet hediye edebilmek için SMS gönderilebiliyor. SMS bölümüne “HEDİYE – HAFTALIK – 1 GB – TELEFON NUMARASI (gönderilecek kişinin telefon numarası)” yazılır ve 2222 Turkcell kısa mesaj servisine gönderme yapılır. Turkcell tarafından hediye internet gönderimi hemen sağlanır ve karşı telefon numarasına hemen yüklenir. 2019 yılında 1 GB internet hediye ücreti 15 TL olarak belirlenmiş ve gönderen kişinin o ay telefon faturasına eklenmiştir.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Hediye İnternet Hilesi

Mobil telefon kullanıcıları, akıllı cep telefonlarında kullandıkları Turkcell uygulamaları ile hediye internet alabiliyor. Turkcell hediye internet uygulamalarından salla kazan için kullanıcılar tarafından belirlenmiş çeşitli hileler bulunmaktadır. Kullanıcılar, Turkcell hatlarını kullanırken, internet IP adresi Türkiye adreslerinden alınmaktadır.

Salla kazan hilesi yapmak isteyenler, VPN kullanarak IP adresini yurt dışı ülkelerden alarak, uygulamayı yeni kullanıyormuş gibi tekrardan çalıştırarak, bir hafta içerisinde iki defa bedava internet kazanabiliyorlar. Salla kazan dışında diğer uygulamalarda hile yöntemleri yoktur. Salla kazan yapmak isteyenler, hesabım uygulamasındaki salla kazan seçeneğini işaretledikten sonra telefonlarını hiç hareket ettirmeden sabit bir yere bırakır ve daha yüksek internet kazanmaya çalışırlar.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell İnternet Hediye Etme

Başka bir hile yöntemi ise salla kazan işaretlendikten sonraki ilk 20 saniye hareket ettirmez ve 20 saniye sonra hızlı olmamak kaydıyla sallayarak, normalin iki katı GB kazanma şanslarını deneyebilirler.

Turkcell 2020 Hediye İnternet

Turkcell hediye internet 2020 yılı için yaptığı güncellemeler ile daha yüksek internet vererek abonelerini ödüllendirmeye çalışıyor.

Turkcell 2020 hediye internet uygulamaları olarak şu seçenekler kullanıcılara sunuluyor;

 • Yaani uygulaması
 • Bip Messenger uygulaması
 • Çatlat uygulaması
 • Goller cepte uygulaması
 • Hesabım salla kazan uygulaması

Bu uygulamalar, cep telefonuna indirilir ve indirildiği anda Turkcell otomatik olarak hediye internet verebilmektedir. Haftalık hediye internetlerin kazanılabilmesi için uygulama içerisindeki seçeneklerin belirlenin kurallara göre kullanılması gerekiyor. Her uygulamanın geçerlilik süresi bir haftadır ve haftanın belirli günlerinde başlar ve bir hafta geçerli olacak bedava internet kazanılmasını sağlar. Yaani uygulamasını indiren ve kullanmaya başlayanlar 10 gün sonunda bedava internet kazanabilecektir. İnternet kazanabilmek için en az 20 sorgulama yapılmış olması gerekiyor.

Turkcell Hediye İnternet

Turkcell Hediye İnternet 2222

Turkcell 2019 yılında kullanıcılarının arkadaş ve sevdiklerine internet hediye edebilmelerini kolaylaştırmıştır. 2222 kısa mesaj numarası üzerinden işlem yaparak, Turkcell abonesi olan kişilere hediye olarak internet gönderebiliyorlar. Hediye internetler için 2222 kısa mesaj servisine gönderilen mesajlar ücretsizdir. Hediye gönderilen internetler haftalık internetlerdir ve alıcı tarafından bir hafta kullanılabilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet 2222

Gönderim yapabilmek için aralarında boşluk olacak şekilde HEDİYE, HAFTALIK, 1 GB, 532XXX XX XX yazılarak 2222’ye gönderilir. Bu şekilde internetsiz kalmanın önüne geçilebilmektedir. Turkcell hediye internet kampanyaları hakkında daha geniş bilgilere sahip olmak isteyenler, müşteri hizmetlerinden ya da kurumsal web sitesinden bilgi alınabiliyor.

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Hediye İnternet 2233

Turkcell faturalı ve hazır kart kullanıcılarına farklı uygulamalar ile hediye internet kazanma şansları tanıyor. Turkcell hediye internet 2233 servisi ile kullanıcılarını doğru bilgilendirmeye ve hediye internet sorunlarını gidermeye çalışıyor.

Bedava internet uygulamaları ile abonelerinin, haftalık internet ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmakta ve tüm kullanıcılarına kazanma imkanları tanımaktadır. Kullanıcıların yapmaları gereken işlemler arasında, bedava internet veren uygulamaların, mağazadan indirilerek telefonu kurulması ve uygulama üzerinde üyelik oluşturmaktır.

Uygulamalarda sunulan yarışmalardaki sorulara doğru cevap verdikçe kazanılacak olan hediye internetlerin miktarı artacaktır. Bazı uygulamalar kullanılması, hediye internet için yeterli gelmektedir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

8 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu