Turkcell Tarifeleri

Turkcell Kalan Kullanım Öğrenme

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Kalan Kullanım Öğrenme

Eğri oturup doğru konuşalım. Hiçbirimiz kullandığımız hakların çetelesini tutmuyoruz. Fakat özellikle ay sonlarında kalan kullanım haklarımızı öğrenmemiz gerekebiliyor. Veya sırf meraktan öğrenmek isteyebiliyoruz. İşte bu noktada Turkcell kullanıcıları çok basit bir yolla kalan kullanım haklarına ulaşabiliyor.

“KALAN” yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj yolladığınızda kalan haklarınız size SMS olarak gönderilir. Diğer bir yol da *100#’yi tuşlamaktır. Arama tuşuna basıp kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz. 0532 757 2222 Turkcell çağrı merkezini arayarak da kalan haklarınızı öğrenmeniz mümkündür. *159# tuşlamak da çok kullanılmasa da kalan haklarınızı sorgulamak için kullanabileceğiniz bir yöntemdir.

Turkcell Kalan Kullanım Öğrenme

Turkcell İnternet Kalan Kullanım Öğrenme

Turkcell’de kalan internet hakkınızı ve diğer haklarınızı öğrenmenin birçok yolu bulunmaktadır.

turkcell.com.tr adresine girin ve şifrenizle giriş yapın. “İşlem Merkezi” sayfasını tıklayın. “Hat Özetim” bölümünde kalan kullanım haklarınızı göreceksiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak da bu bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Turkcell müşteri hizmetlerine 0532 757 2222 numaralı hattan ulaşmanız mümkündür. Dilediğiniz takdirde SMS yoluyla da kalan kullanım haklarınızın hepsini öğrenebilirsiniz. “KALAN” yazın ve 2200’a kısa mesaj olarak yollayın. Cep telefonunuza mesaj olarak kalan kullanım haklarınız gönderilecektir.

Turkcell Dakika Kalan Kullanım Öğrenme

Turkcell’de kalan dakika, SMS ve internetinizi öğrenmenin yolu aslında aynıdır. “KALAN” yazıp ardından 2200’a kısa mesaj atabilir, Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya *100#’​yi tuşlayabilirsiniz. İnternet üzerinden de Turkcell kalan kullanım haklarınızı sorgulamak gayet kolay ve mümkündür.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava Mesaj (SMS) 2021

www.turkcell.com.tr adresine giriş yapın. Şifrenizi kullanarak sisteme girin. İşlem merkezi sayfasına giriş yaptıktan sonra Hat Özetim bölümüne tıklayın. Tüm kalan kullanım haklarınız bilgisayar ekranınızda belirecek.

Turkcell Kalan Kullanım Öğrenme

Turkcell Mesaj (SMS) Kalan Kullanım Öğrenme

*100# tuşlamasıyla kalan SMS ve diğer haklarınızı sorgulayabilirsiniz. 2200 nolu numaraya “KALAN” yazarak kısa mesaj atabilirsiniz. 0532 757 2222 numaralı Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak da Turkcell kalan SMS haklarını sorgulayabilirsiniz.

www.turkcell.com.tr adresinden hat özetinizi kontrol ederek de tüm kalan kullanım haklarınıza ulaşabilirsiniz. Turkcell müşterileri bu konuda ortalamanın çok üstünde fırsata sahip.

Turkcell Müşteri Hizmetleri ile Kalan Kullanım Hakkı Nasıl Öğrenilir?

Turkcell kullanıcıları müşteri hizmetleri numarasını arayarak da kalan kullanım haklarını sorgulayabilmektedir. Kalan SMS hakkı, kalan internet hakkı ve kalan dakika hakkınızı sorgulamak için 0532 757 2222 numaralı Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp yönergeleri takip edebilirsiniz. Tüm kalan haklarınızı en kısa sürede öğrenirsiniz.

Turkcell Kalan Kullanım Öğrenme

Turkcell Mesaj (SMS) ile Kalan Kullanım Hakkı Nasıl Öğrenilir?

Turkcell’de SMS yöntemini kullanarak kalan haklarınızı sorgulama işlemi gayet kolay ve çabuk gerçekleşir. Öncelikle telefonunuzun mesaj kısmını açın. Mesaj kutucuğuna “KALAN” yazdıktan sonra bu mesajı 2200’a SMS olarak gönderin. Kalan tüm kullanım haklarınız anında size SMS olarak bildirilecektir.

2222 servisi de tıpkı 2200 gibi çalışan bir SMS servisidir. “KALAN” yazdıktan sonra 2222’ye mesaj attığınızda da aynı şekilde kalan haklarınızı öğrenmeniz mümkündür.

Turkcell Kalan Kullanım Servisi Nasıl Açılır?

Turkcell’de kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için herhangi bir paket veya kampanya ya da tarife aboneliğine lüzum yoktur. Bu, tüm Turkcell müşterilerinin özgürce yararlanabileceği bir hizmettir. Servis açmak için özel bir uğraşa gerek bulunmamaktadır. *100#’​yi tuşlamak, 2200 servisine SMS atmak, web sitesinden kontrol etmek ya da müşteri hizmetlerini aramak yeterlidir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Kalan Kullanım Öğrenme

Turkcell Kalan Bakiye Sorgulama

Turkcell’de kalan bakiyelerinizi sorgulamanın birden fazla ve birbirinden kolay yolu bulunmaktadır. Dilerseniz bu yöntemlere hep birlikte bakalım:

  • *100#’​yi tuşla ve anında kalan bakiyeni öğren.
  • “KALAN” yaz ve 2200’a mesaj at, kalan bakiyen SMS olarak gelsin.
  • 0532 757 2222’yi ara ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kalan bakiyeni öğren.
  • com.tr adresine gir ve “Hat Özetim” kısmından kalan bakiyeni öğren.
  • “KALAN” yazıp 2222’ye göndererek bakiyeni öğren.
  • *159# tuşlayarak arama tuşuna basarak bakiyeni öğren.

Turkcell Kalan Kullanım Servisi Nasıl Kapatılır?

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek istemiyor musunuz? Size bu konuda SMS gönderilmesini iptal mi etmek istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken işlem gayet basit. “KAPAT BILGI” yazarak 2200’a göndereceğiniz kısa mesajla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Dijital Operatörüm uygulamasının “Hat Ayarlarım” kısmına giriş yaparak da artık kalan kullanım servisini kapatabilirsiniz.

Turkcell Kalan Kullanım Öğrenme

Turkcell Kalan Kullanım Ekrana Gelmesi

SMs, web sitesi ya da müşteri hizmetleri numarasını arayabileceğiniz gibi kalan haklarınızın ekranda görünmesini de sağlayabilirsiniz. Bunun için *100#’​yi tuşlayın ve arama butonuna basın. Tüm kalan kullanım haklarınız cep telefonu ekranınızda belirecektir.

Benzer bir şekilde *159#’yi tuşladıktan sonra ara butonuna basarak da kalan kullanım haklarınızın ekrana gelmesini sağlayabilirsiniz. Turkcell bu konuda size birçok metod sunmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Kalan Dakika Sorgulama *123

Turkcell’de bakiye sorgunuzun ekranda belirmesini istiyorsanız *159# numaralı servisi tuşlayabilirsiniz. Tuşladıktan sonra arama yapma tuşunuza basın ve tüm kalan haklarınız ekranda belirsin.

Aynı şekilde *100#’​yi tuşlayıp göndere bastığınızda da kalan bakiye ve kullanım haklarınız ekranda belirecektir.

Not: *123# servisi Turkcell aboneleri için değildir. Bu bakiye sorgulama servisini Vodafone müşterileri kullanmaktadır.

Turkcell Kalan Kullanım Öğrenme

Turkcell 9333

9333 Turkcell’e ait bir servis değildir. Bu yüzden kalan bakiyenizi sorgulamak istediğinizde bu numarayı kullanmak işinize yaramaz. Turkcell’de aynı iş için kullanılan 2222 ve 2200 SMs servisleri mevcuttur.

Cep telefonunuzda mesaj özelliğini kullanarak “KALAN” yazın ve bu iki numaradan birine yollayın. Tüm haklarınızın size SMS olarak gönderildiğini göreceksiniz.

Bu arada, 9333 Bimcell ve Türk Telekom tarafından kullanılan bir sorgulama servisidir.

Kalan 2222

Turkcell’de kalan kullanım haklarınızı öğrenmenin en kolay yöntemlerinden biri SMS ile kalan hak sorgulaması yapmaktır. Turkcell’de bunun için 2222 servisini de kullanmaktadır. “KALAN” yazdıktan sonra 2222’ye kısa mesaj attığınız takdirde kalan kullanım haklarınızı öğrenirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu