Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Türkiye’de GSM hat kullanımı oldukça yoğun gerçekleşiyor. Öyle ki, BTK verilerine göre geçtiğimiz yılın sonunda toplamda 70 Milyonun üzerinde hat kullanımı gerçekleşmiş olduğu paylaşıldı.

Bu büyük çaplı hat kullanımı, nüfusun her bireyinin GSM hattı kullandığını göstermese de, büyük bir çoğunluk için birden fazla hat kullanımını işaret ediyor. Hemen her yetişkin bireyin mobil hat kullanımı sağladığı, bununla birlikte kullanıma bağlı olarak da ciddi faturalar ödediği düşünülürse, bedava internet kazanma şansınız olan hatların tercih edilmesi de önemli oluyor.

Turkcell’in mobil hatlar için sağladığı internet kampanyalarında, Turkcell Salla Kazan bedava internet kampanyaları ön plana çıkıyor. Turkcell, bu ve benzeri uygulamalar ile abonelerini mutlu etmeyi asla ihmal etmiyor. İnternet bağlantısı sağlanabilen Wifi noktalarında her ne kadar işlemler gerçekleştirebilseniz de hem faturalı hem de faturasız hatlar olarak ücretsiz konuşma, SMS paketleri ve bedava internet, önemli birer ihtiyaç haline gelmiş durumda.

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Nedir?

Turkcell Salla Kazan’ın ne olduğunu bilmeyen ve avantajlarından faydalanmayan Turkcell aboneleri mevcut olduğu gibi Turkcell’li olmayıp bu avantajlardan faydalanamayan da birçok birey var. Bu gibi durumlarda Salla Kazan’ın ne olduğu ve neye yaradığından bahsetmek hem Turkcell abonelerinin hem de abone olmayı düşünen bireylerin soru işaretlerini giderecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Salla Kazan, firmanın aboneleri için uygulama içerisine yerleştirdiği, bedava dakika, internet ve çeşitli haklar kazandırmayı sağlayan bir kampanyadır. Uygulama içerisinde yer alan bu özel kampanyada, haklarınız güncellenmekte ve kampanyanın gerçekleştiği Cuma günleri yapılabilmektedir.

Her hafta Cuma günleri yapabileceğiniz Salla Kazan işlemi sayesinde bu avantajlı kampanyanın hesabınıza tanımlayacağı Turkcell bedava internet ve diğer haklardan yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca, hat sayısını göz önüne aldığımız zaman, kişi başı 1 hattan fazla hat sahibi olan bireylere de şu haberi verelim. Turkcell, sahip olduğunuz her hat için birer Salla Kazan hakkı tanıyor ve her hattınız ile her hafta Cuma günü bu avantajı ayrı ayrı yaşayabiliyorsunuz.

Son olarak, Turkcell Salla Kazan bedava internet şansı elde etmek ve bu özel kampanyadan yararlanabilmek için faturasız hatlarda 50 lira üzeri yükleme ve faturalı hatlarda ise otomatik ödeme gibi özel şartları yerine getirmeyi unutmayın deriz.

Aksi durumda, bu kampanyadan kazanabileceğiniz;

  • Hediye GB
  • Hediye Dakika
  • Günlük Konuşma
  • Günlük İnternet hakkı
  • Ücretsiz SMS
  • TV İzleme
  • Fizy hediyesi

Gibi güncel hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan kampanyası ile bedava internet kazanmak ve bu kampanyanın faydalarından yararlanmak için öncelikle Turkcell hesabım uygulamasını indirmeniz ve uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor.

Uygulamaya girişiniz sonrası yapacağınız işlemler ise;

  • Turkcell Salla Kazan kampanyasını seçmek
  • Açılan ekran sonrası telefonunuzu sallamak
  • Uygulamanın size hediye ettiği hakları kullanmak
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Hediye İnternet

Olarak sıralanacaktır. Bu çok basit ve sade işlem ile birlikte, sizler de Turkcell Salla Kazan bedava internet hakkı kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Turkcell Salla Kazan hilesi olarak internette dönen birçok paylaşım mevcut. Dikkat ederseniz, bu ve benzeri paylaşımlarda genel olarak video ile değil, belirli içerikler üretilmiş durumda. Bütün bu hile ve benzeri açıklamaların gerçekliği olmadığı ve programlama ile de gerçekleşmeyeceğini bilmeniz gerek.

Cep telefonunuza casus yazılımlar yüklemek ve kişisel bilgilerinize erişebilmek için yapılan bu oyuna gelmemenizi tavsiye ederiz. Turkcell Salla Kazan bedava internet kampanyası, Turkcell’in kendi kampanyası olup, özel bir uygulama üzerinden gerçekleşmektedir. Bu uygulama uzun uğraşlar sonucu Turkcell çalışanı olan birçok yazılım mühendisi ile gerçekleştirildiğinden, içerisinde hile yapabilmek mümkün değildir.

Ayrıca hile yapılabileceğini varsaysak dahi, cep telefonu operatörlerinin hattınızda yaptığınız her işlemi görüntüleme hakları olacağından, fayda etmeniz durumunda dahi bu ve benzeri verileri fark ettiklerinde cezai işleme ve faturalandırmaya tabi kalabileceğinizi unutmayın.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan APK

Turkcell şirketinin sunduğu, cep telefonunuzu sallayarak hediyeler elde etmenizi sağlayan Salla Kazan bir program değil, bir kampanyadır. Bu kampanya ile Turkcell tarafından sunulan ‘Hesabım’ adlı uygulamayı cep telefonunuzda bulundurmak ve kullanmak gerektiğini unutmayın.

Hediye kazanmak, bedava internet elde etmek, yüzlerce dakika hakkına sahip olmak ve Salla kazan avantajlarından yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey ise uygulamaya girip, Salla Kazanı açmak ve telefonunuzu sallamak. Turkcell, APK olarak da indirebileceğiniz bu uygulamalar sayesinde, ilgili uygulamayı cep telefonunuza kurmanız durumunda sizi Salla Kazan avantajlarından yararlandıracaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2020

Bu kampanya ile faturalı, faturasız her abone için 1, 2 ve hatta 10 GB’a kadar ücretsiz hediye internet kazanmanız mümkün. Salla Kazan’da yapacağınız işlemler ve verilen hediyeler, kişinin şansına ve kullanıcıya bağlıdır. Kısacası hediyenin miktarı, sayısı, günü ve diğer özellikler tamamen şans işi olup garanti edilmemektedir.

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Salla Kazan Dergilik Uygulaması

Turkcell Salla Kazan bedava internet hediyesine ve daha fazla hediyeye ulaşabilmek için yine Turkcell’in bir başka uygulaması olan Dergilik’ten fayda edebilirsiniz. Dergilik, dergi ve gazeteleri indirebilmenizi ve üyelik yapabilmenizi sağlayan özel bir Turkcell uygulamasıdır. Bu işlemi yerine getirmeniz durumunda, Turkcell hattınıza 1 GB bedava internet hediyesi tanımlıyor. Dergi ya da gazeteleri ücretsiz okumak ve bu programı kullanmak, size ara ara bedava internet kazandırabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise Google Play ve AppStore aracılığı ile Dergilik Uygulamasını telefonunuza indirmek ve kullanmak.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu