Haberler

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell 29 Ekim Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet kampanyaları için yazımıza göz atabilirsiniz.

Spread the love

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell 29 Ekim Bedava İnternet Kampanyaları

Cumhuriyetimizin 98. yılı için 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına az bir süre kala GSM operatörleri abonelerine farklı Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell 29 Ekim bedava internet kampanyaları düzenleyerek hem abonelerini memnun etmek isterken hem de abonelerine bayram coşkusu yaşatmayı hedeflemektedir.

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet hediyesi dışında abonelerine Cumhuriyet Bayramı nedeniyle internet paketi dışında konuşma ve SMS paketi hediye etmeyi planlamaktadır. Cuma günü kutlanacak olan bayrama özel hazırlanan hediye paketi 1 GB bedava internet, 500 dakika konuşma ve 1.000 SMS olacak şekilde abonelere otomatik olarak yüklenecektir. Ayrıca o güne özel TV+ aboneleri uygulama üzerinde bulunan tüm kanalları ücretsiz izleyebilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bayrak Töreni Nasıl Yapılır?

İlginizi Çekebilir – Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Vodafone 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Vodafone 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Vodafone 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet hediyesi olarak Vodafone GSM operatörü, 3 GB bedava internet sunmaya hazırlanmaktadır. Ayrıca Cumhuriyet Bayramı’na özel indirim kuponları hediye etmeyi planlayan Vodafone’nun düzenleyeceği kampanya detaylarına ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden ‘’Hikaye’’ bölümünden duyurulacaktır.

İlginizi Çekebilir – Vodafone 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

29 Ekim 2021 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Türk Telekım 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katılmak isteyen Türk Telekom GSM operatörü, abonelerine internetten konuşmaya ve SMS’e kadar geniş bir içeriğe sahip hediye paketi hazırlamaktadır. 29 Ekim 2021 Cuma günü kullanılabilecek hediye paketi 1 GB, internet, 1.000 dakika konuşma ve 1.000 SMS’den oluşmaktadır. Gün sonunda kalan kullanımlar başka bir döneme devredilmeyecektir.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Yeni GSM operatörü olarak BİMcell, diğer GSM operatörleri rekabet edebilmek adına uygun tarifeler hazırlamanın dışında özel günlere yönelik de kampanyalar hazırlamaktadır. Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet paketi olarak abonelerine 1 GB, 2GB ve 3 GB olacak şekilde farklı paketler hazırlarken, otomatik olarak yüklenecek olan paketler abonelerinin BİMcell GSM operatörü kullanım sürelerine göre belirlenecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Hat Fiyatları 2021

İlginizi Çekebilir – Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 200 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu