Haberler

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell Yeni Yıl Hediyesi

Spread the love

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell Yeni Yıl Hediyesi

Yeni yıla günler kala eski ve yeni abonelerini mutlu etmek isten GSM operatörleri hediye yarışına girerken, operatörlerden yeni yıl hediyesi adına farklı ve sürpriz hediyeler gelmektedir. Faturalı ve faturasız tüm hat kullanıcılarına hediyeler hazırlanırken, Turkcell ve Vodafone bedava internet ve konuşma paketleri dışında indirim ve çekiliş fırsatları ile farklılık yaratmaktadır.

Operatörlerden yeni yıl hediyesi kazanmak istiyorsanız, kampanya detaylarına yazımızdan ulaşabilir ve yeni yıl hediyelerinizle güzel bir yıla başlangıç yapabilirsiniz.

Turkcell Yeni Yıl Hediyesi

Turkcell Yeni Yıl Hediyesi

Yeni yıl abonelerine farklı sürprizler hazırlayan Turkcell, Turkcell yeni yıl hediyesi konusunda abonelerine oldukça cömert davranmaktadır. ‘’Hediye Havuzu’’ adı verilen ve hediye kataloğundan ücretsiz hediye seçme fırsatı sunan kampanya kapsamında abonelerin Turkcell’de geçirdikleri süre dikkate alınarak abonelere hediyeler sunulmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Coca-Cola Daha Daha Bedava İnternet

10 yıl ve üzeri düzenli bir şekilde Turkcell abonelerine,

 • 3 kez haftalık kullanmak üzere 2 GB internet paketi,
 • 3 kez aylık kullanmak üzere 500 dakika konuşma paketi,
 • 3 kez aylık kullanmak üzere 1000 SMS paketi
 • 3 kez haftalık kullanmak üzere 5 GB sosyal medya paketi Turkcell yeni yıl hediyesi olarak verilmektedir.

10 yıldan daha az sürede kesintisiz Turkcell abonelerine,

 • 3 kez haftalık kullanmak üzere 1 GB internet paketi,
 • 3 kez aylık kullanmak üzere 200 dakika konuşma paketi,
 • 3 kez aylık kullanmak üzere 500 SMS paketi
 • 3 kez haftalık kullanmak üzere 2 GB sosyal medya paketi Turkcell yeni yıl hediyesi olarak verilmektedir.

Hediyelerini almak isteyen aboneler en geç 15 gün içerisinde hediye seçimini yaparak ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasında yer alan ‘’Hediye Havuzu’’ sayfasına girerek hediyelerinin aktivasyonunu gerçekleştirebilmekte ya da ‘’HAK KULLAN’’ yazarak 2200’a kısa mesaj göndererek Turkcell yeni yıl hediyesi kullanabilmektedir.

Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

2021 yılına girilmesi az bir zaman kala Türk Telekom aboneleri için hazırlıklarına başlarken, Türk Telekom yeni yıl hediyesi olarak abonelerine bol bol internet dağıtmaktadır. Hediyeler abonelerin kullandıkları tarifelere göre hazırlanırken, yıllardır Türk Telekom kullanıcısı olan aboneler de unutulmamaktadır.

Selfy Mor 1 GB Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Selfy abonelerine hazırlanmış olan Türk Telekom yeni yıl hediyesi sahibi olmak için ‘’MOR HEDIYE’’ yazılarak 4545’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  30 Ağustos Operatörlerden Bedava İnternet Hediyesi

Online İşlemler 1 GB Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Henüz ‘’Online İşlem’’ uygulamasını indirmemiş olan abonelerin, uygulamayı indirdikten sonra ‘’1GB KAZAN’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermesi yeterli olmaktadır.

TL Yükleme Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Faturasız hat kullanıcılarına özel hazırlanmış olan Türk Telekom yeni yıl hediyesi sahibi olmak için 20 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması gerekmektedir.

Ballı Kampanyası 4 GB Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

2021 yılına 4 GB internetle girmek isteyen aboneler, ‘’BALLI 4GB’’ yazarak 2070’e kısa mesaj göndererek bedava internetin sahibi olabilmektedir.

Türk Telekom 5 GB Yeni Yıl Hediyesi

2021 yılı için Türk Telekom yılbaşı hediyesi olarak interneti tercih eden Türk Tlekom abonelerine bol bol internet dağıtırken, ‘’HEDIYE INTERNET’’ yazıp 5555’e kısa mesaj gönderen aboneler 5 GB Türk telekom bedava internet paketinin sahibi olacaktır.

Yıllar Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

‘’YILLAR’’ yazılarak 5555’e kısa mesaj gönderen aboneler, Türk Telekom’lu olduğu süreye göre bedava internet paketi kazanabilecektir. Kazanılan hediye paketi hakkında bilgi vermek için bilgilendirme mesajı gönderilmekte olup, bilgilendirme mesajı sonrasında paket kullanılmaktadır.

Sosyal Paket 2 GB Türk Telekom Yeni Yıl Hediyesi

Türk Telekom yılbaşı hediyesi olarak faturasız hat kullanan abonelere ‘’Sosyal Paket 2 GB’’ internet paketi hediye edilirken, hediyeyi almak isteyen abonelerin 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapması gerekmektedir. 2 GB sosyal medya paketi yüklendikten sonra 1 GB’ı WhatsApp kullanmak için yüklenirken, diğer 1 GB da Facebook ve Twitter için kullanılabilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

BİMcell Yeni Yıl Hediyesi

BİMcell Yeni Yıl Hediyesi

Operatörlerden yeni yıl hediyesi kapsamında BİMcell’de aboneleri için hediye hazırlarken, TL yüklemesi yapan abonelerine otomatik olarak 1 GB bedava internet paketi yüklenmektedir. Yeni BİMcell abonelerine internet dışında konuşma ve SMS paketi de hediye eden BİMcell GSM operatörü, yeni BİMcell aboneleri hatları aktif olduktan sonra ‘’BIMCELL BONUS’’ yazıp 4551’e kısa mesaj gönderdikten sonra 9 GB internet paketi ile birlikte 300 dakika konuşma ve 300 SMS paketini hatlarına otomatik BİMcell yeni yıl hediyesi olarak yüklenmektedir.

Vodafone Yeni Yıl Hediyesi

Vodafone Yeni Yıl Hediyesi

Vodafone aboneleri için özel günleri hiç bir zaman unutmazken, ülkemizde ve dünyada zorlu günlerin yaşandığı 2020 yılının son günlerinde yeni yıl için Vodafone yeni yıl hediyesi hazırlamaktadır.

 • Vodafone Çark Yeni Yıl Hediyesi
 • Vodafone Yanımda Yeni Yıl Hediyesi
 • Vodafone İnternet Avcıları Yeni Yıl Hediyesi

Yeni yıl hediye paketleri dışında ‘’Vodafone Online Mağazası’’nı kullanarak 120 TL ve üzeri alışveriş yapan abonelerine çekilişe katılma fırsatı sunmaktadır. Vodafone çekilişe katılan abonelerine Vodafone yeni yıl hediyesi olarak

 • 1 tane Hyundai i20
 • 5 tane Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64 GB akıllı telefon
 • 50 tane Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik verilecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu