Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Ücretsiz Dakika

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Ücretsiz Dakika

Turkcell, Türkiye de hizmet veren önemli bir ağ operatörüdür. Turkcell’in birçok ülkede yatırımı vardır. Bu yatırımların büyük bölümünü ise Türkiye’ye yapmıştır. Turkcell, Türkiye de en fazla müşterisi olan ağ operatörü olmaktadır.

En modern alt yapı inşası da yine Turkcell’e ait olmaktadır. Turkcell ağ operatörleri alanında birçok ilki getiren oldukça önemli bir firma olmaktadır. Turkcell hem internet alanında hem de dakika alanında iletişim imkanı vermektedir. Turkcell de dakika, SMS ve internet içeren oldukça uygun paketler bulunur. Ayrıca Tukcell her sene düzenlediği kampanyalar ile de dikkat çeker.

Buna göre Turkcell ücretsiz dakika ve Turkcell ücretsiz internet paketleri her sene milyonlarca Turkcell müşterisine hediye edilmektedir. Türkiye de en fazla ücretsiz dakika kampanyaları Turkcell de bulunur. Turkcell bu kampanyalar ile her sene müşterilerini memnun etmektedir. Turkcell ücretsiz dakika kampanyaları faturalı ve faturasız hatlara özel olmak üzere iki şekilde ayarlanır.Bunun yanında en fazla Turkcell ücretsiz dakika uygulaması Turkcell mobil uygulamalardan verilir. Bu uygulama büyük bölümü genç nüfusu oluşturan genç Turkcell müşterileri için geçerli olmaktadır. Sonuçta Turkcell ücretsiz dakika hediyeleri ve kampanyaları en fazla bu operatörde yer almaktadır.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Ücretsiz Dakika Yapma

Turkcell de ücretsiz dakika yapmanın birçok yolu bulunur. Turkcell her sene düzenlenen yeni kampanyalar ve geçmişten gelen kampanyaları devam ettirerek milyonlarca ücretsiz dakikayı her sene müşterileri ile buluşturur.Turkcell’de yer alan ücretsiz dakikalar günlük, haftalık ve aylık olarak hediye edilir. Turkcell de yapılan ücretsiz dakikalar en az 100 dakikadan başlar ve 1000 dakikaya kadar gider.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava Dakika

Turkcell de ücretsiz dakika yapmanın yolları arasında;

 • Turkcell mobil uygulamaların indirilmesi
 • Faturasız hatlar için belli bir lira yüklemesinin ardından
 • Faturalı hatlar için tarife değiştirme ve tarife yükseltme
 • Dini ve milli özel günlerde yapılan dakikalar yer alır.

Turkcell ücretsiz dakika kampanyalarında tüm müşterilerini düşünerek hareket etmiştir. Aynı zamanda da özel günlerde Turkcell’in ücretsiz dakika kampanyalarının yer aldığı alanlar olmaktadır.

Turkcell Ücretsiz Dakika

Turkcell Ücretsiz Dakika Yapma Hilesi

Turkcell’den ücretsiz dakika yapmanın birçok yolu vardır fakat bunlardan en kolayı Bip uygulamasından geçer. Bip uygulaması ve salla kazan her hafta ücretsiz dakika fırsatı sunmaktadır. Yapılması gereken tek şey bu uygulamalara giriş yapmaktır.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Ücretsiz Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell de yer alan ücretsiz dakika paketlerinin ayrı ayrı yolları bulunur. Turkcell de faturalı ve faturasız hatlar için geçerli olan birçok hediye dakika bulunur. Bunların arasında en dikkat çekeni ise Turkcell mobil uygulama olmaktadır. Turkcell mobil uygulaması ile her sene milyonlarca hediye dakika Turkcell müşterilerine verilmektedir. Turkcell de yer alan mobil uygulamalar arasında Turkcell hesabım uygulaması ile birçok ücretsiz dakika kampanyasına ulaşılabilir.

Turkcell hesabım uygulamasının indirilmesinden sonra;

 • Numara ile hesap açılır ve şifre belirlenir
 • Uygulamanın içindeki salla kazan alanına girilir
 • Burada haftalık olarak internet ve dakika hediyeleri vardır
 • Haftalık hediyeni al yerine basıldıktan sonra telefon sallanır
 • Salla kazandan genelde dakika alınır
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

İşlemleri yapılır ve milyonlarca hediye dakikalar alınır. Turkcell de salla kazan ile verilen hediyeler 1 hafta geçerli olur. Bu hediyeler arasında 100, 250, 500 ve 1000 dakika hediyeleri vardır. Bir diğer Turkcell mobil uygulaması ise BIP olmaktadır. Turkcell BIP uygulamasından çok fazla hediye dakika verilir. Turkcell BIP uygulamasının indirilmesinin ardından her ay hediye dakika ve SMS verilir.

Turkcell Ücretsiz Dakika 2020

Turkcell de her sene olduğu gibi 2020 yılında da birçok ücretsiz dakika vardır.

Bu ücretsiz dakikalar arasında faturalı hatlar için geçerli olanlar;

 • Sürpriz paketler
 • Gel paketi olmaktadır.

Faturalı Turkcell’liler “SURPRIZ” yazıp 2222’ye göndererek binlerce sürpriz dakikadan yararlanabilir. Bu kampanya ile haftalık en az 100 dakika hediye alınabilir. Ayrıca “GEL” yazıp 2222’ye gönderen faturalı Turkcell’ler aylık 250 dakika hediyeye sahip olurlar.

Bedava Ücretsiz Dakika 2020

Turkcell de 2020 yılında da geçerli olan birçok hediye dakika vardır.

Bu hediye kampanyaların arasında;

 • Babalar günü hediyesi
 • Ramazan dakika hediyesi
 • Bayrama özel ek salla kazan hakkı
 • Faturalı ve faturasız hatlara özel hediyeler yer alır.

Turkcell de 2020 yılında babalar gününe özel hediye dakikalara ulaşmak için “BABA” yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir. Bir gün boyunca geçerli olacak binlerce hediye dakika verilir. Turkcell de ramazan ayı için özel olarak hazırlanan ve bir ay geçerli olan sahur hediyesi için “SAHUR” yazıp 2222’ye gönderilmesi gerekir. Turkcell özel günlerde binlerce hediyeyi müşterilerine sunmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Ücretsiz Kalan Dakika Sorgulama

Turkcell de dakika sorgulamanın iki yolu vardır. Bunlardan ilki Turkcell hesabım uygulamasına giriş yapılarak sorgulanır. Bir diğeri ise Turkcell’in belirlemiş olduğu numaranın kodlanması ile olur. Turkcell’in ücretsiz kalan dakika sorgulaması için “KALAN” yazıp 2222’ye gönderilmesi gerekir. Kısa bir süre sonra bilgi gelecektir. Bunlar ücretsiz olarak yapılır. Ayrıca müşteri hizmetleri numarası da aranabilir. Ancak bu ücrete tabi olmaktadır.

Turkcell Ücretsiz Dakika

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazan

Turkcell’de ücretsiz dakika kazanmak hediye dakikalardan biraz farklı olmaktadır. Bu kampanya belirlenen işlemlerin gerçekleştirilmesi ile olur. Turkcell de ücretsiz dakika kazanmanın yollarından birisi faturayı Paycell ile ödemekle olur. Turkcell internet ve hat faturalarını Paycell’den ödeyen müşterilere özel binlerce hediye dakika verir.

Turkcell Ücretsiz Dakika Kampanyaları

Turkcell de yer alan ücretsiz dakika kampanyalarından birisi de fatura yükseltmek ile olmaktadır. Daha geniş bir faturaya geçilmesi ile birçok hediye dakika verilir. Faturasız hatlarda ise 30 TL ve üzeri yükleme yapanlar hafta sonu her yöne sınırsız dakika kazanırlar.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu