Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Ücretsiz İnternet

Spread the love

İçindekiler

Turkcell Ücretsiz İnternet

Turkcell her yıl yüzlerce abone kazanıyor ve abonelerine avantajlı paketler sunan bir hat firması olarak biliniyor. Turkcell sunduğu birbirinden farklı ücretsiz hizmetleriyle aboneleri mutlu etmeyi başarıyor. Bir hat firmasının piyasada yakaladığı en büyük başarı abonelerine sunduğu kampanya ve imkanlarla ölçülür. Turkcell de bu başarıyı yakalamayı başarmıştır. Bu yazımızda Turkcell ücretsiz internet hizmeti konusunda detaylı bilgiler paylaşarak aboneleri veya Turkcell’e abone olmak isteyenleri fırsatlardan haberdar edeceğiz.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Ücretsiz İnternet Yapma

İnternette çok vakit geçiren insanlar paketlerin yeterli gelmemesinden şikayetçidir. Bunun için ekstra ücretler vererek internet paketi satın alma yoluna gidiyorlar. Özellikle, paket yenilenmesine yakın bu sorun yaşandığı için ilave olarak günlük, haftalık ya da aylık internet paketleri satın alınarak mevcut internet paketlerine ek yapılıyor ve bu da maddi olarak külfet getiriyor.

Ancak Turkcell abonelerine sunduğu ücretsiz internet paketleriyle bu sıkıntıya bir çözüm getirmiştir. Turkcell ücretsiz internet konusunda yapılması gereken şey 2222’ye mesaj atılarak hesabınıza yüklenen ücretsiz interneti öğrenmektir. Hangi tarifenin kullanıldığı, hangi uygulama kapsamında ücretsiz internet talep edileceği de önemlidir. Bunun için tarifeye göre verilen ücretsiz internet Turkcell hesabım uygulamasından da bildirilir.

Turkcell Ücretsiz İnternet 2020

Turkcell 2020 yılında çok güzel kampanyalarla abonelerini sevindiriyor. Turkcell 2020 yılı içerisinde GNC ve Paycell uygulamalarıyla ücretsiz internet dağıtmaya devam ediyor. BİP ve Yaani uygulamaları aracılığıyla da geçmiş yıllardaki bedava internet kazandırma kampanyaları 2020 yılında da devam ederek yüzlerce aboneye paketlerine ek internet hakkı getirilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Hediye İnternet 2020

Turkcell Ücretsiz İnternet

Turkcell Ücretsiz İnternet Hilesi

Turkcell ücretsiz internet için geliştirilen APN veya VPN gibi uygulamalar vardır ve bunları kullanmak için internet üzerinden paylaşılan sunucu bilgilerini telefona girmek yeterlidir. Böylece, ay sonunu internetsiz geçirecek korkusu olmuyor.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Turkcell ücretsiz internet konusunda müşterilerine çok farklı kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalara bir SMS atarak katılmak mümkündür. Örneğin, BİP uygulamasını kullanan ve arkadaşlarını kullanıma davet eden herkes 1 GB kazanmaktadır. Diğer yandan, toplantıdayım isimli uygulamayı kullanan herkes her hafta 1 GB’lık ücretsiz kullanıma hak kazanıyor.

Kampanyalar bununla sınırlı değil. Turkcell GNC uygulamasını kullananlar her hafta iki defa ücretsiz internet kazanma şansına erişiyor. Turkcell takımlara yönelik ücretsiz internet kullanımı da sunuyor.Örneğin, Trabzonsporlu olanlar 200 MB internet kullanımına hak kazanıyor. Buna ilave olarak ulusal arama motoru olarak bilinen Yaani uygulamasını yükleyen her abone ücretsiz internet kazanıyor.

Turkcell müşteri hizmetleriyle görüşme yapan herkes iki dakika üzerinde yaptığı görüşmeleri için bedava internet alıyor. Bunun yanında, Turkcell abonelerinin doğum günlerini de unutmuyor. Her doğum gününde platinium kullanıcılarına 1 GB interneti ücretsiz bir şekilde kazandırıyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Ücretsiz İnternet Kazan

Turkcell ücretsiz internet yapmak için kısa mesaj atmak yeterlidir. Turkcell çeşitli kampanya ve uygulamalar kapsamında birçok abonesini ücretsiz internetle buluşturuyor. BİP messenger uygulamasını indiren herkes ücretsiz internet kazanırken, Yaani arama motorunu kullananlar da bedava internet kazanıyor. Bunun yanında faturalarını otomatik ödeme talimatına bağlayan herkese Turkcell bedava internet sunuyor. Turkcell aynı zamanda ilk kez hattını Turkcell’e taşıyanlara ücretsiz 1 GB internet veriyor.

Turkcell hesabım uygulamasını indiren herkes ücretsiz internet konusunda tüm detayları öğrenme şansına sahip oluyor. Turkcell geliştirmiş olduğu bu uygulama ile hem sağladığı kampanyalarla ilgili müşterilerine bilgi verirken, hem de tarife ve paketlere ilişkin detaylı bilgiler sunuyor.Bu uygulamayı indiren herkes faturalarını ödeyebilir, TL yükleyebilir, paketleri inceleyebilir ya da kullandığı internet, dakika ya da SMS kullanım miktarını ve bakiyeyi öğrenebilir. Bu uygulama sayesinde hat ile ilgili tüm ayarlar yapılabilmektedir. Hesabım uygulaması Turkcell mağazasını kullanan herkesin siparişlerini kontrol etmesi için de imkan sağlıyor.

Hat kullanıcıları böyle bir uygulama aracılığı ile yapmak istediği tüm işlemleri müşteri hizmetlerini aramak zorunda kalmadan da yapabiliyor. Böylesine kaliteli bir içerikle zenginleştirilmiş uygulamaların müşteri ilişkilerini olumlu etkilediği açıktır. Hat firmaları, özellikle abonelerin sorunlarını deneyimleyerek en fazla hangi konuda sorun yaşadıklarını tespit ediyor ve bu sorunların çözümünü uygulama üzerinden çözümlenmesini sağlıyor.

Uygulama üzerinden, paketini değiştirmek ya da yenilemek isteyenlerin işlemleri bir tıkla halledilirken, internet, dakika ya da SMS paketleriyle de abonelerinin işlemlerini daha kolay yapmalarını sağlıyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Müşteri ilişkilerini ve memnuniyetini daima ön planda tutan Turkcell geliştirmiş olduğu etkin ve kaliteli uygulamalarıyla müşterilerin taleplerini dikkate alıyor ve teknolojinin tüm imkanlarından abonelerin faydalanmasını sağlıyor. Özellikle öğrenci ve gençlerin interneti çok kullandığını bilen Turkcell, gençlere özel olarak ilan ettiği kampanyalarıyla her geçen gün bedava internet kazandırmayı sürdürüyor.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Ücretsiz İnternet

Turkcell Ücretsiz İnternet 2020

2019 yılı Turkcell abonelerinin çok kazandığı bir sene oldu. Doğal olarak her abone 2020’de de bedava internet uygulamalarının devam edip etmeyeceğini merak ediyor ve bununla ilgili araştırma yapıyor.2019 yılında her kullanıcıya verilen ücretsiz internet kampanyaları 2020 yılında da sürecektir ve Turkcell şu ana kadar bu kampanyaların sona ereceğini internet sitesinde belirtmedi. Ancak bazı kampanyalar için son geçerlilik tarihi kampanya detaylarında yer alıyor. 2020 yılında da BİP, Yaani gibi uygulamaları indirenler ücretsiz internet kazanacaklardır.

Diğer hatların abonesi olanlar hatlarını değiştirerek Turkcell’e abone olmaları halinde ücretsiz internet kazanma konusunda avantajlarını sürdüreceklerdir. Bunun için bayilerden ve Turkcell hesabım uygulamasından detaylı bilgi edinilebilir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan yorum kısmına, değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile paylaşan ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen mail adresinizi doğru girin.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu