Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Yeni Yıl Hediyesi

Spread the love

Turkcell Yeni Yıl Hediyesi

Yıl içerisinde en çok bedava internet, dakika ve SMS kampanyaları düzenleyerek abonelerini memnun eden Turkcell, klasik hale getirdiği Turkcell yeni yıl hediyesi kampanyaları ile 2021 yılına da hızlı bir giriş yapmaktadır.

Yeni yıla günler kala internetsiz kalmak istemiyorsanız, ‘’BİP’’ uygulaması üzerinden sunulan ‘’Bil Kazan’’ ve ‘’Kim 1 GB İster?’’ yarışmalarına katılarak internet kazanmanın dışında keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca ‘’Dijital Operatör’’ ve ‘’BİP’’ uygulamalarına giriş yaparak ‘’Turkcell Yeni Yıl Hediyesi’’  olarak sunulan internet, dakika ve SMS paketlerinden kazanmak için çekilişlere ve yarışmalara katılabilirsiniz.

Turkcell Yeni Yıl Hediyesi

Turkcell Yeni Yıl Hediyesi Nedir?

Her yıl olduğu gibi yeni yıl bir yıla girmemize günler kala faturalı ve hazır kart kullanan abonelerine hediyeler hazırlayan Turkcell, ‘’Turkcell Yeni Yıl Hediyesi’’ adı altında bedava internetten dakikalara birçok paket hazırlamaktadır. Ayrıca Turkcell ‘’Herkese Uygun Hediyeler’’ başlığı altında internet sitesinden sevgilinizden çocuğunuza, evinizden ailenize kadar yeni yıla özel indirimli fiyatlarla akıllı bileklikten kahve makinesine, telefondan tabletine kadar farklı hediyeler alma şansını sunmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Turkcell Yeni Yıl Hediyesi

Turkcell Yeni Yıl Hediyesi Nelerdir?

Turkcell yeni yıl hediyesi olarak ‘’Hediye Havuzu Kampanyası’’ hazırlamış olup, yeni tarifelere geçmiş abonelerine hediye kataloğundan ücretsiz hediye seçme fırsatı sunmaktadır. Hediyeleri seçerken Turkcell’de geçirilen süreye göre dikkate alınırken, hediyeleri en geç 6 ay içerisinde dilediğiniz zamanda kullanma fırsatı sunmaktadır.

Şayet 10 yıl ve üzeri kesintisiz olarak Turkcell abonesi iseniz,

  • 3 tane haftalık kullanım için 2 GB internet paketi,
  • 3 tane aylık kullanım için 500 dakika konuşma paketi,
  • 3 tane aylık kullanım için 1000 SMS paketi
  • 3 tane haftalık kullanım için 5 GB sosyal medya paketi Turkcell yeni yıl hediyesi olarak sunulmaktadır.

Turkcell’e numaranızı taşımış, hazır karttan faturalı hat kullanımına geçmişseniz ya da 10 yıldan daha az bir süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi iseniz,

  • 3 tane haftalık kullanım için 1 GB internet paketi,
  • 3 tane aylık kullanım için 200 dakika konuşma paketi,
  • 3 tane aylık kullanım için 500 SMS paketi
  • 3 tane haftalık kullanım için 2 GB sosyal medya paketi Turkcell yeni yıl hediyesi olarak sunulmaktadır.

Turkcell Yeni Yıl Hediyesi

Turkcell Yeni Yıl Hediyesi Nasıl Yapılır?

Turkcell yeni yıl hediyesi olarak sunulan sosyal medya paketi kapsamında sunulan internet paketi Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter’da kullanılabilmektedir. Hediye seçimleri en geç 15 gün içerisinde yapılmalıdır ki paketleri kullanabilmeniz için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasına giriş yaparak ‘’Hediye Havuzu’’ sayfasından hediyelerinizin aktivasyonunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 3 tane olarak hazırlanmış olan Turkcell yeni yıl hediyesi paketleri 30 günde bir olacak şekilde sadece yurt içinde kullanılabilmektedir. Hediyelerini SMS yoluyla kullanmak isteyen aboneler ise, ‘’HAK KULLAN’’ yazdıktan sonra 2200’ a kısa mesaj göndererek işlemlerini tamamlayabilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  29 Ekim Turkcell Hediyesi

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: Average: ]
Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu