Turkcell Bedava İnternet

Turkcell’den Kaçırılmayacak fırsatlar! Ekim Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

İçindekiler

Ekim 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Sonbaharın ilk ayını geride bırakırken ‘’Ekim 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ ile Turkcell GSM operatörü abonelerini memnun etmeyi planlamaktadır. Faturalı ve hazır kart abonesi olması fark etmeksizin kampanyalara katılım sağlanırken, kazandığınız bedava internet paketleri sayesinde sosyal paylaşım platformlarında rahatlıkla gezinebilirsiniz.

Siz de Turkcell GSM hattınız için internet paketi kazanmak istiyorsanız, Ekim 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak ve katılım detayları için yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Dergilik 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyaları dışında sosyal projeleri sayesinde abonelerine her alanda destek sunan Turkcell, Ekim 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları kapsamında çocuklara okuma sevgisi kazandırmayı planlamaktadır. Bunun için ‘’Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası’’ kapsamında ‘’Lifecell İlk Hattım’’ abonesi olan Turkcell aboneleri telefon özelliklerine göre ‘’Play Store’’ ya da ‘’App Store’’ üzerinden ‘’Dergilik’’ uygulamasını indirerek kampanyaya katılım sağlayabilmektedir.

‘’Dergilik’’ uygulamasını indirdikten sonra uygulamada bulunan ‘’Çocuk’’ kategorisinden her ay 3 dergi indiren abonelere aylık geçerli olacak 1 GB Turkcell bedava internet paketi yüklenecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Ekim 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Fırtına Goller Cepte Bedava İnternet Kampanyası

Futbolsever abonelerini de unutmayan Turkcell, ‘’Fırtına Goller Cepte Kampanyası’’ ile futbolsever abonesinin takımı ile ilgili son dakika haberleri cebine gönderirken; aynı zamanda günlük 500 MB bedava internet paketi hediye edilmektedir. Ekim 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları olarak değerlendirebileceğiniz kampanyaya katılım için takımınıza yönelik uygulamaya ‘’http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/gollercepte-taraftar-uygulamalari’’ internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya kapsamında takımınız ile ilgili bilgilerin telefonunuza video dışında SMS olarak gelmesini istiyorsanız, takım adınızı mesaj bölümünden yazarak 2200’a SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Üstelik takımınız Süper Lig ya da Türkiye Kupası maçlarında gol atarsa, attığı her gol için 200 MB Turkcell bedava internet paketi hattınıza yüklenmektedir. Süper Lig maçlarında atılan her gol için bedava internet paketiniz gün içinde yüklenirken, Türkiye Kupası maçlarında atılan her gol için bedava internet paketiniz ertesi gün hattınıza tanımlanacaktır.

Ekim 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları içerisinde sunulan ‘’GollerCepte Kampanyası’’ üyeliğinizi iptal ettirmek isterseniz, telefonunuzdan ‘’IPTAL GOL’’ yazarak 2200’a SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Hediye Dakika

Turkcell Bip Bedava İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

BİP Kullan Kazan Kampanyası (BİP Yıldızları)

Turkcell GSM operatörü uygulamaları arasında yer alan BİP sayesinde Turkcell’liler mesajlaştıkça kazanmakta ve kazandıkça da yazışmaya devam etmektedir. Abonelerinden gelen yoğun ilgi nedeniyle ‘’BİP Kullan Kazan Kampanyası’’na devam eden Turkcell, Ekim 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları arasında sunduğu bu kampanya ile günlük 1 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. Bunun için öncelikle her ay BİP kullanım yoğunluğu ile ‘’BİP Yıldızları’’ belirlenirken, BİP üzerinden gönderilen mesaj ile tanımlanmış olan hedefi gerçekleştiren ‘’BİP Yıldızları’’, BİP üzerinden “Haftanın Hediyesini Al” butonuna tıklayarak internet paketlerinin yüklenmesini sağlamaktadır.

Ekim 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

19 Mayıs 2017 tarihinde başlamış olup, aboneleri tarafından çok sevilen ‘’Salla Kazan Kampanyası’’ faturalı ve hazır kart abonelerine bedava internet paketleri dışında konuşma ve SMS paketleri gibi farklı hediyelerde sunmaktadır. Ekim 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları olarak sunulmaya devam eden ‘’Salla Kazan Kampanyası’’na katılım için öncelikle telefonunuzda ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Yeni katılan Turkcell aboneleri bir sonraki hafta cuma günü kampanyaya katılırken, hediye alma hakkı her hafta cuma günü yenilenmektedir. ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasından kampanyaya katılan abonelere 2 farklı hediye seçeneği sunulmakta olup, abone hediyesini seçtikten sonra hemen aktif hale getirilmektedir. Gönderilen bilgi mesajı ile Turkcell bedava internet paketi ya da farklı hediyeler kazanılması durumunda kullanım süresi hakkında da detaylar yer almaktadır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu