Yaşam

Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Spread the love

Üç Kız Kardeş Dizisi oyuncuları ve rolleri çok merak ediliyordu. Bu nedenle bugünkü içeriğimizde Üç Kız Kardeş dizisiyle ilgili detaylı bir rehber içerik hazırlamak istedik.

Üç Kardeş dizisi İclal Aydın’ın Üç Kardeş adlı romanından uyarlanmış bir Türk dizisidir.

Üç Kız Kardeş dizisinin yönetmenliğini Eda Teksöz üstlenmiştir. Dizinin senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz birlikte kaleme almışlardır. Üç Kız Kardeş dram ve romantik türünde olan bir Türk televizyon dizisidir.

Üç Kız Kardeş dizisi 22 Şubat 2022 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır.

Üç Kız Kardeş dizisi Kanal D’nin yeni dizilerinden biridir. Dizi ilk yayınlandığı günden bu yana seyirciyi ekran karşısına çekmeyi başarmıştır. Dizinin karakterleri ve dizinin çekildiği mekanlar seyircinin içini ısıtmayı başarmıştır. Üç Kız Kardeş dizisinin çekimleri hala devam etmektedir ve dizinin her Salı günü yeni bölümleri seyirci karşısına çıkmaktadır.

İçindekiler

Üç Kız Kardeş Dizisi Konusu

Üç Kız Kardeş dizisi adından da anlaşılacağı üzere üç kız kardeşi ve hayatlarında karşılaştıkları mücadeleleri konu almaktadır. Üç Kardeş dizisi konusunu ünlü ve başarılı yazar İclal Aydın’ın aynı ismi taşıyan romanından almaktadır.

Üç Kız Kardeş dizisinde çekirdek aileden oluşan ve Ayvalık’ın eşsiz doğasında yetişmiş üç kız kardeşi konu almaktadır.

Dizide Ayvalık’ın en güzel denizine bakan bir evde yaşayan üç kız vardır. Bu kız kardeşlerin isimleri sırasıyla Türkân, Dönüş ve Derya’dır. Kızların babasının adı Sadık Bey ve annelerinin adı Nesrin Hanım’dır. Sadık Bey, Nesrin Hanım ve kızları oldukça sakin ve huzurulu bir hayat yaşamaktadır. Türkan, Dönüş ve Derya’nın çocukluk yılları anne ve babaları sayesinde çok güzel ve dolu dolu geçmiştir. Aile geceleri bir araya gelerek kucak kucağa oturur, gelecekte onları bekleyen yılların hayallerini kurarlardı. Yıllar geçtikten sonra kızlar büyüdükten sonra hayatları hayal kurdukları gibi olmayacaktır. Kızlar büyüdükçe pek çok zorlukla karşılaşacak ve hayatın, büyümenin zorlukları ile yüzleşeceklerdir.

Üç kız kardeş, anne ve babaları oldukça mutlu ve sakin bir hayata sahipleridir. Ancak her şey Türkan’ın yaptığı evlilikle değişecektir. Türkan ve yapmış olduğu evlilik ailenin hayatına kara bulutlar getirecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Arka Sokaklar Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncuları ve Rolleri Nelerdir?

Dizideki oyuncular ve rolleri şu şekildedir;

Oyuncu Karakter
İclal Aydın Nesrin Kalender
Reha Özcan Sadık Kalender
Özgü Kaya Türkan Kalender Korman
Almila Ada Dönüş Kalender
Melisa Berberoğlu Derya Kalender
Berker Güven Somer Korman
Veda Yurtsever Rüçhan Korman
Tayfun Erarslan Özer Korman
Benian Dönmez Nezahat Kalender
Nazlı Senem Ünal Mine
Eren Ören Mustafa Yalçın
Ayça İnci Sevilay Yalçın
Yiğit Dikmen Özgür Tunca
Murat Çidamlı Hikmet
Hakan Atalay Fatih Kalender
Demircan Kaçel Mesut
Vural Şahanoğlu Serdar
Emre Kıvılcım İrfan
Ece Baliç Dilek
Serhan Süsler Nihat
Murat Parasayar Dr. Metin
Güldestan Yüce Ayla

Üç Kız Kardeş Dizisi Kaç Sezon?

Üç Kız Kardeş dizisi 22 Şubat 2022 tarihinde ekran karşısına çıkmıştır. Dizi Sedat Bey, Nesrin Hanım ve üç kızının mutlu ve huzurlu hayatının üzerine düşen kara bulutları konu almaktadır.

Üç Kız Kardeş dizisi toplamda 2 sezondan oluşmaktadır. Dizinin yeni bölümleri her Salı günü televizyon ekranlarında yayınlanmaya devam etmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom, Turkcell, Vodafone 19 Mayıs Hediyesi

Dizinin ilk sezonu 22 Şubat 2022 ve 14 Haziran 2022 tarihleri arasında televizyon ekranlarında yayınlanmıştır. Dizinin ilk sezon bölümleri her Salı saat 20.00’de yayınlanmıştır.

Dizinin ikinci sezonu 13 Eylül 2022 tarihinde yayınlanmaya başlamış ve ikinci sezon bölümleri çekilmeye ve televizyonda yayınlanmaya hala devam etmektedir.

Üç Kız Kardeş Dizisi Kaç Bölüm?

İclal Aydın’ın Üç Kız Kardeş adlı romanından uyarlanan dizi, toplamda 31 bölümden oluşmaktadır. Dizinin ikinci sezon çekimleri hala devam etmektedir.

Dizinin ilk sezonu 22 Şubat 2022 ve 14 Haziran 2022 tarihleri arasında televizyon ekranlarında yayınlanmıştır. Dizinin ilk sezon bölümleri toplamda 16 bölümden oluşmaktadır.

Dizinin ikinci sezonu 13 Eylül 2022 tarihinde yayınlanmaya başlamış ve ikinci sezon bölümleri çekilmeye ve televizyonda yayınlanmaya hala devam etmektedir. Şu ana kadar ikinci sezonun 15 bölümü televizyonda yayınlanmıştır.

Üç Kız Kardeş Dizisi Nereden İzlenir?

Üç Kız Kardeş dizisinin 22 Şubat 2022 tarihinde ilk bölümü yayınlanmıştır. Dizide konular İclal Aydın’ın Üç Kız Kardeş adlı romanından uyarlanmıştır. Dizide üç kız kardeşin huzurlu ve mutlu süren hayatlarında karşılaştıkları zorluklar ve bu zorluklar ile mücadeleleri anlatılmaktadır. Dizi ilk yayınlandığı günden bu yana her Salı günü saat 20.00’de Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aşk-ı Memnu Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Dizinin her Salı yayınlanan yeni bölümlerini Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz. Eğer eski bölümleri izlemek istiyorsanız Kanal D’nin internet sitesinden yararlanabilirsiniz. Dizinin tüm bölümleri Kanal D’nin internet sitesinde yer almaktadır.

Üç Kız Kardeş Dizisi Nerede Çekildi?

Sedat Bey, Nesrin Hanım ve üç kızının yaşadığı, eşsiz doğaya sahip ev için Ayvalık tercih edilmiştir.

Üç Kız Kardeş Dizisi Hangi Kanalda?

Üç Kız Kardeş dizisi her Salı günü Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktadır. Dizinin yeni bölümleri düzenli olarak Kanal D’de seyirciye aktarılmaktadır.

Dizinin eski bölümleri için Kanal D’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Dizinin tüm bölümleri Kanal D’nin internet sitesinde yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu