Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Spread the love

İçindekiler

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone, abonelerine özel bedava internet kampanyaları sunmaya devam ediyor. Bu yazımızda Vodafone 10 GB bedava internet kampanyası hakkında merak ettiğiniz her şeyi açıklayacağız. Gelin şimdi hep beraber yazımıza geçelim…

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Nedir?

Vodafone 10 GB bedava internet kampanyası, ‘Uyumlu Tarife’yi seçerek gelen yeni kullanıcılara sunulmuş kampanyadır. Son 1 ay içerisinde numaranızı Vodafone’a taşımanız veya yeni hat sahibi olduysanız bu kampanyadan siz de faydalanabilirsiniz.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone 10 GB bedava internet için belirttiğimiz gibi Vodafone’a hattınızı taşımanız veya yeni bir hat almanız gerekiyor. Son 30 gün içerisinde bu işlemlerden birini gerçekleştirmeniz halinde, siz de kampanyadan faydalanabiliyorsunuz. Bu bedava internet kampanyasından yararlanmak için, abonelik işlemlerinizin tamamlanmasının ardından Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Burada yer alan ‘Ek Paketler’ kısmından hemen 10 GB bedava internet sahibi olabiliyorsunuz.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone 10 GB bedava internet kampanyası, son 1 ayda Vodafone abonesi olduysanız katılım hakkı elde edebileceğiniz bir kampanya olup, 1 ay boyunca geçerli 10 GB kazandırıyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Gates of Olympus Oyna

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Ücretli mi?

Vodafone 10 GB bedava internet için herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmiyor. Vodafone operatörüne geçiş yapmanız halinde veya yeni hat almanız durumunda ücretsiz bir şekilde bu kampanyaya katılabiliyorsunuz.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

Vodafone 10 GB bedava internet kampanyası 2020 yılında abonelere sunulan bir kampanyadır. Bu kampanya sayesinde, Vodafone’a yeni gelen kullanıcılar 1 ay boyunca kullanabilecekleri 10 GB bedava internetin sahibi olabiliyorlar.

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone 20 GB bedava internet kampanyasına katılabilmeniz için hattınızı Vodafone’a taşımanız veya Vodafone’dan yeni bir hat almanız gerekiyor. Ayrıca, faturasız Vodafone aboneliği bulunanlar da faturalıya geçiş yaparak bu kampanyadan faydalanabiliyor. Bir ay boyunca geçerli olacak 20 GB bedava internet kazanmak için, Vodafone Yanımda uygulamasından ‘Ek Paketler’ kısmına gitmemiz yeterli oluyor.

Vodafone Sınırsız İnternet

Vodafone sınırsız internet için de numara taşıma veya yeni hat alma işlemlerinden birini gerçekleştirmiş olmanız yeterli oluyor. Belirli Red veya Uyumlu paketler ile birlikte sosyal medya uygulamalarında kullanabileceğiniz sınırsız internet sahibi olabiliyorsunuz. Ayrıca 26 yaş ve altındaki gençlere özel hazırlanan bazı paketler de oyunlarda veya oyun platformlarında sınırsız internet kazandırıyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Tarifeleri

Vodafone tarifeleri, sunmuş olduğu içerikler ve avantajlar ile öne çıkıyor. Özellikle yeni gelenlere sunmuş olduğu Uyumlu ve Red tarifeleri bunlar arasında en popüler olanları. Online başvurularınızda özel indirimler ile sahip olabileceğiniz bu tarifeler, sizlere oldukça uygun bir fiyat ile pek çok avantaj sunuyor. Siz de hemen numaranızı Vodafone’a taşıyarak veya yeni bir hat alarak bu tarifelerden faydalanabilirsiniz.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone bedava internet 2020 kampanyaları yine abonelerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Vodafone Yanımda uygulamasındaki ‘Bana Ne Var’ bölümünde bulunan hediye çarkının da bunların en yaygını olduğunu görüyoruz. Tüm abonelerin faydalanabileceği bu uygulama sayesinde günlük, haftalık veya aylık bedava internet kazanma şansınız bulunuyor. Ayrıca SMS olarak da katılabileceğiniz bu uygulama sayesinde, her kullanıcı 20 GB’a kadar bedava internet kazanma şansı yakalıyor. Hediye çarkını her hafta çevirerek bu şansınızı arttırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone 20 GB bedava internet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Yeni Gelenlere Hediye

Vodafone yeni gelenlere hediye vermesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Numarasını Vodafone operatörüne taşıyan veya yeni hat edinen abonelerine 1 ay boyunca kullanabileceği 10, 20 veya 30 GB hediye internet veriyor. Siz de son 30 gün içerisinde Vodafone abonesi olduysanız, Vodafone Yanımda uygulamasındaki ‘Ek Paketler’ kısmına giderek hattınıza tanımlanan hediye internet paketinizi alabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet Paketleri

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu